מומחים לניקוי מוסדות לשירותך!

הזמינו אותנו

מומחים לניקוי מוסדות לשירותך!

גד קלין היא חברת ניקיון ותיקה ומקצועית, המציעה מגוון רחב של שירותי ניקיון למוסדות שונים בארץ. יכולים להיות אלו משרדים וחברות פרטיות, בתי ספר, גני ילדים, מוסדות תרבות, מבנים ציבוריים ועוד. שירות ניקוי מוסדות הנו שירות חד פעמי שניתן למוסד לטובת חידוש מראה הרצפות, צבע, ניקיון אחרי שיפוץ או כל צורך ספציפי וממוקד.

מנהלי מוסדות רבים מבינים כמובן את החשיבות הרבה שבשימור סביבת עבודה בעלת רמה גבוהה של ניקיון. בית עסק נקי משדר מסר של סטנדרטים גבוהים. מסר המחלחל לעובדיו, לקוחותיו ושאר הבאים בשעריו.

תחשוב כמה חשוב לך להכנס אל סניף בנק נקי ומצוחצח, כמה נעים לראות חדרי שירותים נקיים בבית הספר ועד כמה חשוב שכל פינה בתיאטרון תהיה נקיה.

ניקוי מוסדות הוא עסק מורכב הכולל בתוכו יכולת לספק שירותי ניקיון מקצועיים שיחזיקו מעמד לאורך זמן, באיכות גבוהה וללא פשרות מקצועיות.

כחברת ניקיון מנוסה אנו בגד קלין ערוכים לספק את כל אלה ועושים זאת כיום למגוון של מוסדות בגדלים שונים, תוך שימור סטנדרטים גבוהים של עבודה, שימוש בחומרי ניקיון איכותיים ובמכשור חדשני והקפדה על רמת מקצועיות גבוהה אצל צוות העובדים.

שירות ניקיון מקצועי ואמין

החברה שלנו מציעה מספר שירותי ניקיון מיוחדים המותאמים להתמודדות עם צרכים מיוחדים העולים מעת לעת. בין השירותים המיוחדים שאנו מציעים לך ניתן למצוא ניקוי חלונות (ראווה או ניקוי חלונות בגובה), פוליש, ניקוי בקיטור (לצורך חיטוי קבוע של חדרי שירותים), ניקוי שטיחים - והכל לפי צרכי הלקוח, באיכות גבוהה ובמחיר משתלם.

אם חיפשת חברה אמינה, מנוסה ומקצועת לצורך ניקוי מוסדות בכל מקום בישראל, אנו מציעים לך תנאים מיוחדים וחבילות שירות כדאיות וייחודיות. גד קלין מעסיקה עובדי ניקיון אדיבים, מקצועיים ומיומנים על מנת שכל אחד מלקוחותינו יקבל את השירות הטוב ביותר.

גד קלין לשירותך!

החברה שלנו מספקת שירותי ניקוי מוסדות בכל איזורי ישראל ומזה 35 שנים שאנו פועלים בזירה הישראלית בתחום זה. אנו מודעים היטב לחשיבותם הרבה של השירותים שאנו מעניקים, שכן אנו מסייעים ללקוחותינו לקבל קהל ולנהל עסקים בשגרה. עסק נקי, נעים שנראה טוב הוא עסק מצליח. אנחנו נדאג שגם בעסק שלך יהיה נקי, מבריק ומסודר.

השילוב בין יכולות מוכחות במגוון תחומי הניקיון תוך הקפדה על רמת שירות גבוהה, עמידה בלתי מתפשרת בלוחות זמנים והעסקת צוות מיומן ומקצועי שידאג לכל הצרכים שלך הוא שגורם ללקחותינו להמשיך לשכור את שירותינו פעם אחר פעם.

יש לך שאלות על ניקוי מוסדות? פנה/י אלינו!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר