מומחים לניקוי לאחר צביעה לשירותך!

הזמינו אותנו

מומחים לניקוי לאחר צביעה לשירותך!

צביעת בית זה פרוייקט הכרחי שיש לערוך אחת לשנה בממוצע. גם אם הצביעה מתבצעת על ידי צבעים מקצועיים וגם אם מקפידים על הגנה טובה לרצפה ולרהיטים, תמיד נשאר לכלוך רב לאחר הצביעה.

ניקוי לאחר צביעה זו פעולה הדורשת ידע, מיומנות וזמן. בנוסף, זוהי פעולה הדורשת מאמץ פיזי. עקב כך רבים בוחרים להיעזר בחברת ניקיון לטובת השגת המטרה המדוברת.

אנו בגד קלין, חברת ניקיון המנוסה בביצוע ניקיון בתים כולל ניקיון בתים לאחר שיפוץ, נעשה את העבודה עבורך במסירות ובמקצועיות.

המומחים שלנו מצוידים בציוד מקצועי ובחומרים איכותיים. הם יצחצחו עבורך את הרצפה והבית ויסירו כל כתם צבע, בהתחייבות.

איזה ניקיון דרוש לאחר צביעת הדירה?

לאחר צביעה נותרים כתמי צבע במקומות רבים ובכלל זאת על הרצפה, הפאנלים, הרהיטים והחלונות. בנוסף, לעיתים מצטבר אבק של סיד וטיח על הרהיטים, מסילות החלונות ועוד.

ניקוי לאחר צביעה דורש זמן ומאמץ וכולל קרצוף וגירוד של כתמי הצבע ושטיפה יסודית של הרצפות, לעיתים יותר מפעם אחת. יש צורך בבדיקה יסודית של כל רהיט ורהיט, דלתות ארונות, דלתות החדרים וכך הלאה, זאת על מנת לוודא שלא נשארו כתמי צבע בשום מקום.

קיימת חשיבות רבה לביצוע הניקיון מיד לאחר הצביעה, לפני שכתמי הצבע התייבשו. כתמי צבע טריים קלים לניקוי, בעוד כתמי צבע שהתייבשו דורשים מאמץ רב יותר ואין שום סיבה להסתבך עם הסרת כתמים מורכבת, אם אפשר להוריד מיד את הצבע בלי בעיות. אופן הניקוי תלוי בצבע בו נעשה שימוש ולכל סוג צבע שיטת ניקוי שונה.

ישנם שני סוגי צבע עיקריים ונפוצים: הסוג הראשון הינו צבעים אקריליים, שהינם צבעים על בסיס מים ולכן הדרך הטובה ביותר לנקותם היא באמצעות מים. הסוג השני הינו צבעי שמן, כתמי צבע אלו קשים יותר לניקוי והסרתם דורשת שימוש בחומרים מיוחדים.

  • ניקוי כתמי צבעים אקריליים: כתמי צבע טריים יורדים בקלות באמצעות ניקוי במטלית רטובה. כתמים שהתייבשו יש לגרד מהריצפה. למשל על ידי קרצוף באמצעות סקוץ' רטוב. הרטיבות תמיס את הצבע ותאפשר הסרתו. דרך נוספת היא גירוד באמצעות סכין יפנית או כלי גרוד חד אחר, כגון שפכטל.

  • ניקוי כתמי צבעי שמן: כתמי שמן לא ניתן להסיר באמצעות מים. להסרת כתמים אלו יש להשתמש בחומרים כטרפנטין או טינר. את החומר יש לשפשף בעזרת סקוץ' או סמרטוט, להמיס את הצבע השומני ולנקותו.

היתרונות של חברת ניקיון מקצועית בניקוי שאריות צבע

ניקוי לאחר צביעה זו פעולה הדורשת זמן רב ומאמץ פיזי. לאלו המתקשים להקדיש את הזמן או המאמץ מומלץ להיעזר בשירותיה של חברת ניקיון מקצועית. גם למי שרוצה תוצאות מושלמות, במיוחד לאחר שיפוץ, מומלץ להזמין שירות זה.

מומחי הניקיון של גד קלין מומחים בניקיון בתים, ניקוי דירה חדשה ודירות לאחר שיפוץ. המומחים שלנו יגיעו לביתך ויבריקו אותו עבורך מן המסד ועד הטפחות. אנו נתאים את סוג הניקיון לסוג הצבע, עד להסרה מלאה ומושלמת של כל הכתמים, בעזרת שימוש בחומרי ניקוי איכותיים וידידותיים לסביבה.

לאחר הניקיון, לתוצאות מושלמות באמת, אנו ממליצים על ביצוע פוליש להברקת הרצפה. אנו מבטיחים שבתום הביקור של גד קלין תהנה מקירות מבהיקים ורצפה מצוחצחת ותישאר עם כח וזמן להתפנק מהצבע החדש, בלי לדאוג לענייני ניקיון.

רוצה להזמין אותנו אליך? פנה/י אלינו וניתן לך הצעת מחיר מצוינת!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר