מידע חשוב לגבי ניקיון רצפת טרצו

הזמינו אותנו

מידע חשוב לגבי ניקיון רצפת טרצו

בחלק ניכר מהבתים בישראל ובמיוחד כשמדובר על בתים ישנים שלא עברו שיפוץ יסודי, ישנה רצפת טרצו. השימוש ברצפת טרצו היה נפוץ בארץ בעיקר בשנות ה-60 עד שנות ה-90 ועל כן ניתן למצוא את סוג הריצוף הזה כמעט בכל בית שלישי, הן בערים והן ביישובים, מושבים ואפילו קיבוצים.

היתרון הגדול ביותר של רצפת הטרצו קשור לחומר שממנו האריחים שלה עשויים, חומר חזק ועמיד לאורך זמן, שניתן לחדש בכל העת, על ידי ביצוע ניקיון מקצועי ובכלל זאת ליטוש רצפות, פוליש וכיוצא בזה.

מה שכן, חשוב להבין שגם ריצוף באיכות גבוהה נהרס ונשחק במרוצת השנים וכדי לשמור על מראה הרצפה ועל הברק, כדאי מאוד לדעת כיצד לנקות אותה באופן שוטף וכמובן, באילו שיטות עדיף להשתמש כאשר רוצים לבצע ניקיון מיוחד. למשל, ניקיון אחרי שיפוץ, שאז יש צורך להסיר כתמי צבע ורובה, ניקיון אחרי הצפה וכך הלאה.

מתי כדאי לבצע ניקוי לרצפת טרצו?

התשובה לשאלה מתי כדאי לבצע ניקוי לרצפת טרצו היא כל הזמן. ניקיון קבוע של הרצפה, לא משנה על איזה סוג ריצוף מדובר, זה משהו שאסור לוותר עליו.

הניקיון היומיומי או השבועי (תלוי כמה זמן ואנרגיה אתם אוהבים להשקיע במטלות הבית), הוא אחד הגורמים המשפיעים ביותר על הנראות של הבית כולו ובפרט של רצפת טרצו.

המומחים שלנו בגד קלין מסבירים ששטיפת הרצפה על ידי חומרי ניקיון איכותיים שמתאימים לרצפת טרצו, תסייע לכם לשמור על הרצפה נקייה ולהימנע מהיווצרותן של שכבות שומן וכתמים. אגב, שימוש בחומרי ניקיון שמכילים ווקס, מומלץ מאוד למרצפות טרצו ותורם לברק הטבעי שלהן.

כמו כן, מעבר לניקיון הביתי שכדאי וצריך לבצע, אחת לתקופה רצוי מאוד לשכור את שירותיה של חברת ניקיון לטובת ניקיון מקצועי של רצפת הטרצו. ניקיון מקצועי דרוש כשנוצר בלאי טבעי ושחיקה עם השנים ו/או אם מדובר בניקיון אחרי שיפוץ, ניקיון לפני מעבר, ניקיון בדירה חדשה ובמקרים נוספים מיוחדים.

בכל אופן, לא משנה מה הטיימינג של הניקיון או מה הסיבה שבגינה אתם זקוקים לניקיון מקצועי, חשוב לבחור אך ורק במומחי ניקיון.

שיטות מומלצות לניקיון רצפת טרצו

כשרוצים לבצע ניקיון מקצועי לרצפת טרצו, עליכם להכיר את כל האפשרויות הקיימות ולבחור את שיטת הניקוי המתאימה, היעילה והמשתלמת ביותר עבורכם. נציין שהעלויות של כל שיטה שונות וכך גם התוצאות ובכל אופן חייבים לבחון כל מקרה לגופו ולהתאים את שיטת הניקוי למצב הרצפה ולציפיות שלכם מהניקיון.

מה זה אומר? שכדאי לקיים שיחה בינכם לבין חברת הניקיון שעמה אתם סוגרים במטרה לבצע תיאום ציפיות. בשיחה האמורה נציג של החברה יבדוק את הרצפה, יבין יחד איתכם מה השאיפות שלכם אחרי הניקיון - החזרת ברק, מראה מבריק או מט, סתימת חורים או כל דרישה אחרת.

על רצפת טרצו ניתן לבצע ליטוש רצפות ולקבוע מה עובי השכבה שתהיה מיועדת להסרה על סמך הכתמים והנזקים שנוצרו בה עם הזמן. בנוסף, אפשר לבצע פוליש לרצפת טרצו, אשר נעשה באמצעות מכונה מיוחדת (עדיף פוליש ווקס או פוליש אקרילי).

אם רוצים להסיר כתמים קשים ו/או במידה וקיימים ברצפה חורים, רצוי לנקות את רצפת הטרצו בשיטת ליטוש יהלום. בדרך זו מוסרת השכבה הפגומה ומתגלה תחתיה שכבה חדשה, נקייה ויפה.

להיעזר במומחי הניקיון של גד קלין!

מומחי הניקיון שלנו מנוסים בניקיון מקצועי למרצפות טרצו וישמחו לעמוד לשירותכם בכל זמן. יש לנו צוות ניקיון מקצועי ומיומן, מכשור מתקדם ומחירים משתלמים במיוחד. כמו כן, אנו מעניקים לכל לקוח הדברה חינם בכפוף להזמנת שירות ניקיון שלנו ומתחייבים לאחריות מלאה על העבודה.

למידע נוסף פנו אלינו עוד היום!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר