מומחים לניקוי חלונות לשירותך!

הזמינו אותנו

מומחים לניקוי חלונות לשירותך!

ניקוי חלונות לטובת שמירה על מראה של חלונות נקיים הוא חלק בלתי נפרד מהחזות העסקית, היוקרה והניקיון שמשרד או חנות מבקשים לשדר ללקוחות.

בעשור האחרון חל פיתוח עצום בבניית מגדלי משרדים בישראל, הבנויים לרוב תוך שימוש מוגבר בזכוכית עם חלונות מרובים וגדולים במיוחד למשרדים המאכלסים אותם.

עקב גובהם הרב של המשרדים והעובדה כי ברבים מהם כלל לא ניתן לפתוח את החלונות מבפנים בצורה נאותה נדרש יישום של שיטות עבודה ייחודיות על מנת לבצע ניקוי של חלונות אלו ולהתאימם לרמת הניקיון והסדר המונהגת במשרד עצמו.

כדי להתמודד עם צורך זה מציעה גד קלין, חברת ניקיון מנוסה, שירותי ניקוי חלונות (Window cleaning) ובפרט ניקוי חלונות בגובה בבנייני משרדים כמו גם חלונות ראווה של חנויות ובתי עסק.

ניקוי חלונות בבנייני משרדים

ניקוי חלונות בגובה נחלק כיום לשתי מתודות עבודה עיקריות - ניקיון באמצעות הצבת פיגומים בגובה וניקיון באמצעות גלישה - סנפלינג. כל שיטה מותאמת לסוגים שונים של בניינים כאשר ההבדל טמון בגובה הבניינים, צורתם, רוחבם ואף סוג החלונות המורכבים עליהם.

את ניקיון החלונות עצמו מבצעים צוותי הניקיון של גד קלין באמצעות מרטיב ומגב מקצועיים המותאמים לחלונות גדולים ולעבודה בגובה רב, באמצעות סנפלינג או פיגומים. לעובדי החברה ניסיון רב והם עוברים את כל ההכשרות הדרושות על מנת לספק לקהל הלקוחות עבודה איכותית ולא פחות חשוב, גם בטוחה.

שיטת עבודה נוספת שתופסת תאוצה בניקוי חלונות הינה שיטת האוסמוזה ההפוכה בה מותזים על החלונות זרמי מים דקים שעברו תהליך הפחתת יונים ולכן אינם מכילי אבנית. שיטה זו מאפשרת להימנע ממגע ישיר בין העובד לחלון ומאפשרת להתמודד עם מגוון של חלונות מסוגים שונים.

חלונות משרדים גבוהים עלולים לצבור כמויות גדולות של לכלוך מסוגים שונים לאוך השנים - מפיח מרובה, דרך לשלשת יונים ועד שאריות מלט וצבע שהתקשו. מומחי ניקוי החלונות בגובה של גד קלין ערוכים להתמודד עם סוגים שונים של לכלוך ועושים זאת תוך שימוש בחומרי ניקיון מובחרים המותאמים להתמודדות עם סוגים שונים של חלונות ולכלוך.

ניקוי חלונות ראווה שקוף ומבריק!

גד קלין מציעה לך גם שירות של ניקוי חלונות ראווה בחנויות ומשרדים, בכל רחבי הארץ. אם יש לך חנות ואתה עדיין לא שוכר באופן קבוע חברת ניקיון, כנראה שהגיע הזמן לנקות את החלונות שפונים לרחוב. אתה הרי לא רוצה שיסתכלו על המוצרים שלך מבעד לחלון מלוכלך, כי זה פשוט לא נראה טוב.

החשיבות של ניקוי חלונות באמצעות חברה מקצועית

מעצם היותם של החלונות חלק מסביבת העבודה של המשרד, קיימת חשיבות עצומה לכך שעבודת הניקיון במשרד תיעשה מהר ככל הניתן ועם הפרעות מינמאליות לשגרת יומם של העובדים. צוות העובדים של חברת גד קלין מיומן ומוכשר לספק שירות איכותי ולהבריק את חלונות המשרד תוך עמידה בלתי מתפשרת בלוחות הזמנים וביצוע עבודה איכותית.

החברה מחזיקה בכל האישורים הנדרשים ותווי התקן לעבודה בטוחה ושמה את בטיחות עובדיה בראש מעייניה תוך מתן הכשרות מקיפות בנושא. כחברה המעוניינת לשמר את מעמדה המוביל בשוק, גד קלין מקפידה להמשיך ולשכלל את שיטות הניקיון בהן היא עושה שימוש ושימוש בחומרים הטובים ביותר, בכלים החדישים ביותר ובצוות העובדים המנוסה ביותר.

רוצה ליהנות מניקיון מקצועי לחלונות הראווה בחנות? הגיע הזמן לנקות את החלונות בבניין המשרדים שלך? פנה/י אל המומחים של גד קלין!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר