מומחים לניקוי דלתות לשירותך!

הזמינו אותנו

מומחים לניקוי דלתות לשירותך!

ניקוי דלתות הוא מסוג הדברים שרובנו מזניחים בניקוי השוטף של הבית, אלא שניקוי זה מהווה את אחת ממשימות הניקוי החשובות בבית לשם שמירה על בריאותם של דייריו וכן מבחינה אסתטית.

אנו בגד קלין, חברת ניקיון המעניקה שירותי ניקיון רבים, בינהם ניקוי בתים וניקוי משרדים, מקפידים על ניקוי דלתות יסודי. אנו מאמינים כי בניקיון יסודי אסור לפספס אף פינה בבית וזו הסיבה שאנו משקיעים גם בניקוי של הדלתות.

המומחים שלנו ישמחו לצחצח עבורך את הדלתות ואף לתת טיפים לניקוי יעיל של הדלתות בהמשך באופן עצמאי.

להקפיד על ניקוי דלתות באופן שוטף

מחקרים מראים כי ידיות הדלתות הן מקור להצטברות חיידקים. ידיות הדלתות זוכות למגע חוזר על ידי כל בני הבית ואורחיהם. אנו נוגעים בידיות בידיים משומנות מאוכל, לעתים מלוכלכות בחול, בוץ או חומרים אחרים.

בנוסף, אנו נוגעים בידיות הדלתות גם לאחר הביקור בשירותים וגם כשחולים לאחר עיטוש או שיעול. הלכלוך והחיידקים מצטברים על הידיות ומתרבים וכך מעבירים מחלות. ניקוי דלתות קפדני וקבוע מונע העברת מחלות וזיהומים ושומר על הבית נקי ובטוח.

מעבר לחשיבות הבריאותית וההיגיינית לניקיון הדלתות גם חשיבות אסתטית. הדלתות צוברות אבק ולכן חשוב לנקות את האבק. טביעות אצבעות שומניות של שאריות אוכל או חומרים אחרים ועוד כתמים ולכלוך ממקורות שונים. לכן, על מנת לשמור על בית אסתטי ונעים חשוב להקפיד גם על ניקיון הדלתות להשלמת הניקיון.

טיפים לניקוי ותחזוקה של הדלתות

מומלץ להסיר את האבק מהדלתות באמצעות מברשת נוצות להסרת אבק. דרך אחרת היא שימוש במטלית נקיה אותה מרטיבים מעט וסוחטים היטב.

במידה ומדובר בדלת מעץ, מומלץ לנקות את גוף הדלת בעזרת חומר לניקוי עץ. לרוב מדובר בחומרי ניקוי המכילים מרכיב שומני. אין לנקות דלתות עץ במים, מאחר שהמים עלולים לגרום נזק לעץ.

מקום חשוב נוסף הוא המשקופים. גם כאן חשוב להקפיד על התאמת חומרי הניקוי לחומר ממנו עשוי משקוף הדלת. למשל, משקופי מתכת חשוב לנקות באמצעות חומרי ניקוי המתאימים למתכת. באופן דומה יש להקפיד על ניקוי משקופי עץ באמצעות חומר מתאים.

ידיות הדלת, הן כאמור המקום בו מצטברים הכי הרבה חיידקים. את הידיות חשוב לנקות בעזרת חומר אנטי בקטריאלי קוטל חיידקים. גם כאן יש להתאים את חומר הניקוי לידית ולוודא שמדובר בחומר מתאים אשר לא יגרום נזק לידית. יש לקרצף את הידית בעזרת החומר קוטל החיידקים ואחר כך לנגב את הידית במטלית יבשה ונקיה. על פעולה זו יש לחזור אחת לשבוע בעת הניקוי השוטף.

מדוע כדאי להיעזר בחברת ניקיון למשימה זו?

הסטטיסטיקות מראות כי רוב האנשים מבצעים באופן שוטף נקיונות שגרתיים כמו ניקוי רצפה, ניקוי מטבח וחדרי סניטציה, אך ישנם חלקים רבים בבית אשר אינם מנוקים עקב חוסר זמן, כוחות או תשומת לב.

אצל המומחים של גד קלין ניקוי דלתות הוא חלק בלתי נפרד מהניקוי השוטף. המומחים שלנו מקפידים על שימוש בחומרי ניקוי איכותיים וידידותיים לסביבה ועל התאמת חומר הניקוי לחומר ממנו עשויה הדלת, זאת כדי לשמור על הדלת ולמנוע נזקים. אנו יודעים כי ניקוי הבית איננו מושלם ללא ניקוי דלתות יסודי ומתחייבים לספק לכל לקוח שירות אמין, מקיף ומקצועי.

הקליקו למחירון המעודכן שלנו!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר