מומחים לניקוי גרנוליט לשירותך

הזמינו אותנו

מומחים לניקוי גרנוליט לשירותך

יש לך בבניין שביל מעבר מגרנוליט? הרחבה שבגינה שלך מרוצפת באותן אבנים קטנות וצפופות? אז בטח כבר גילית שזהו אחד המשטחים הכי קשים לניקוי ובשביל זה בדיוק אנחנו כאן.

בגד קלין תמצא מומחים לניקוי גרנוליט, שיבריקו את המשטח וינקו את האבק ואת הלכלוך שכל כך קשה להסיר מבין האבנים הקטנות, בדרך לתוצאות מעולות ולחידוש גרנוליט מיטבי.

אתה וודאי מכיר את החומר, אפילו אם לא ידעת את שמו: המון אבנים קטנות שנוצקו לידי משטח, שאם תעביר עליו את היד תרגישו כל אבן ואבן. מדובר במשטחי גרנוליט והם נפוצים מאוד לריצוף משטחים חיצוניים במבנים פרטיים וציבוריים, כמו שבילי גישה ומעבר, משטחי חניה, חצר מרוצפת, מדרגות כניסה ועוד.

הגרנוליט יכול להופיע במגוון צבעים ולהוסיף יופי ואסתטיקה למשטח המרוצף. אבל עם כל היופי הוא תופס לא מעט אבק ולכלוך. אז איך מנקים אותו והאם טאטוא ושטיפה מספיקים? מסתבר שלא.

משטחים חיצוניים מחומר זה חשופים לפגעים הפוגמים במראה החיצוני ובכלל זאת פגעי מזג אויר כמו גשם מחד ושמש מאידך, אבק ולכלוך, כתמי שמן ודומיהם עלולים לגרום לדהיית הצבע, יצירת כתמים והשחתת המראה.

ניקוי מקצועי של גרנוליט

על מנת לשמור על המשטחים, המופיעים לרוב בחזית המבנה ובמקומות חשופים לעין, יש להקפיד על ניקיון מקצועי בידי מומחים המיומנים בניקוי גרנוליט ומצוידים בציוד המתאים לכך. אנו בחברת הניקיון גד קלין רכשנו ניסיון רב והכשרה בניקוי משטחים מסוג זה לשם השגת התוצאה הטובה והיפה ביותר.

שתי שיטות ניקוי השכיחות ביותר בניקוי גרנוליט הן ניקוי באמצעות מכונת פוליש לצד ניקוי בקיטור. שתי השיטות טובות ויעילות ועם תום הניקוי, מומלץ לצפות את משטח הגנוליט בחומר אקרילי שהינו חומר איטום, הנקרא סילר. הציפוי מגן על המשטח לאורך זמן, מונע הישנות ופגעים, חדירת נוזלים והכתמה. כמו כן, משמר האיטום את הצבע לשמירה על מראה חדש ורענן.

גד קלין - מומחים לניקוי משטחים מורכבים

מאחר ומשטחים אלו הינם משטחי הריצוף הקשים ביותר לניקוי, חשוב כי הניקיון יבוצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים, אשר ברשותם מכשור חדיש ומתקדם. הכל על מנת להביא את חזית ביתך או העסק שלך לתוצאה מרהיבה. אנו בחברת גד קלין מתאימים את העבודה והחומרים לסביבת המשטח ומונעים פגיעה בסובבים אותו, כדוגמת צמחים או ריהוט מיוחד.

חברת הניקיון שלנו בעלת ניסיון רב שנים בביצוע כל שירותי הניקיון. אנו בעלי נסיון וידע בתחום ניקיון מבנים, ליטוש רצפות ופוליש. נסה אותנו, תיווכח ברמת השירות והביצוע ותוכל ליהנות מהתוצאה הטובה ביותר לשביעות רצונך המלאה.

ריצוף הגרנוליט מוכתם ודהוי? המומחים שלנו כאן בשבילך!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר