מומחים לניקוי בריכות לשירותך!

הזמינו אותנו

מומחים לניקוי בריכות לשירותך!

בריכה בחצר זה עניין כייפי ומפנק לכלל בני הבית ואורחיהם. אלא שבריכה דורשת תחזוקה רבה וניקוי יסודי באופן שוטף. אי הקפדה על ניקיון שוטף לבריכה ולמי הבריכה עלול לסכן את בריאות המתרחצים. מאחר וניקוי בריכה דורש זמן ומשום שמעבר לזמן יש צורך גם בידע ומיומנות בניקוי בריכות, מומלץ להיעזר בשירותיה של חברת ניקיון מקצועית למטלת ניקיון זו.

גד קלין הינה חברת ניקיון מנוסה, העוסקת במגוון רחב של שירותי ניקיון. במהלך עבודתנו רכשנו ידע, ניסיון ומיומנות בניקוי בריכות. המומחים שלנו יבריקו ויצחצחו עבורך את הבריכה ביעילות ובמקצוענות, לבריאות ולהנאה מושלמת.

מה כולל ניקוי בריכות?

ניקוי בריכות כולל התייחסות לכל מרכיב ומרכיב בבריכה. כל חלק שלא ינוקה או שלא יזכה להתייחסות, עלול לגרום לזיהום המים ובכך למחלות למתרחצים. אנחנו מנקים בריכות חדשות שיש עליהם שאריות שיפוץ ורובה וכמו כן, מנקים בריכות ישנות שמצטברות בהן ירוקת ובקטריות.

מומחי הניקיון שלנו משתמשים בחומרי ניקיון אנטיבקטריאלים לניקוי הבריכות הישנות וזאת על מנת להבטיח ניקיון יסודי ולוודא שהבריכה תישאר נקייה ובטוחה לשימוש לאורך זמן.

ניקוי הבריכה כולל את הפעולות הבאות:

החלפת וניקוי מים: ניקוי המים דורש פיזור של חומרי ניקוי וחיטוי שונים במים, כגון: כלור לחיטוי, חומרים הדואגים לאיזון רמת ה-PH במים וחומרים למניעה וטיפול במזהמים שונים ותופעות שונות כחלודה וירקת.

ניקוי המים דורש שימוש במכשירים וציוד מיוחד ללכידת ואיסוף לכלוך שהצטבר במי הבריכה. אחת לתקופה יש להחליף גם את כל מי הבריכה במים נקיים. התהליך כולל ריקון הבריכה ממים, ניקוי חלל הבריכה, מילוי מים נקיים ופיזור חומרים שישמרו על ניקיון וסטריליות של המים.

ניקוי מסננים ושסטומים: בכל בריכת שחיה מותקנים מסננים בעיקר בפתחי הסירקולציה של המים שדרכם נכנסים ויוצאים מים מהבריכה. מסננים ושסטומים אלה עלולים להיסתם מדברים הנמצאים במים כמו שיער, שומן וסוגי לכלוך אחרים.

שסטומים סתומים או לא נקיים לא יאפשרו סירקולציה אופטימלית וסינון מיטבי של המים ודבר כזה עלול לפגוע באיכות המים ובבריאות המתרחצים. לכן יש להקפיד על ניקוי שוטף של מסננים אלה.

ניקוי משאבות: המשאבות הן אלה ששואבות את המים מהבריכה ומחזירות אותם חזרה. הן סופחות אליהן שיירי לכלוך שמביאים איתם המים וזקוקות לניקוי קבוע על מנת שלא יחזירו את הלכלוך חזרה אל מי הבריכה.

כשמבצעים ניקיון יסודי לבריכה, חשוב לבצע בדיקה של איכות המים, כאשר אלו שמבצעים את הפעולות הם אנשי מקצוע בעלי ידע ובפרט בכל הנוגע למינון נכון של החומרים ובשילוב הנכון ביניהם.

קיימת חשיבות רבה למינון חומרי החיטוי ושימור המים. זאת מכיוון שמינון נמוך מדי עלול להיות לא מספיק לחיטוי ולגרום להצטברות חיידקים, פטריות וזיהומים. ואילו מינון גבוה מדי עלול לגרום להרעלה.

מתי מומלץ לבצע ניקוי מקצועי?

ניקוי בריכות מומלץ שיעשה באופן קבוע על ידי חברת ניקיון מקצועית. כאמור, המשימה דורשת ידע לגבי החומרים בהם נעשה שימוש בחיטוי הבריכה. חומרים אלה מורכבים מכימיקלים ושימוש לא נכון עלול להיות מסוכן.

בנוסף, חברת ניקיון מצויידת בציוד המתקדם בתחום ובמכשור מקצועי שיעשו את עבודת הניקיון ביעילות, יסודיות ובמקצועיות.

ישנן שלוש נקודות ציון חשובות שבהן חיוני כי ייערך לבריכה ניקוי מקצועי:

  • בתחילת העונה -  לפני פתיחת הבריכה לרחצה יש לבצע ניקוי יסודי.
  • באמצע העונה - לשם החלפת המים ובדיקת איכותם.
  • בסוף העונה - לסגירת הבריכה.

בכל נקודת ציון כזו יש פעולות שחוזרות על עצמן ופעולות ייחודיות לשלב זה.

באילו שיטות ניקוי מקובל להשתמש?

ישנן שתי שיטות ניקוי בריכות עיקריות:

ניקוי בעזרת רובוט: הרובוט לניקוי בריכות הוא מכשיר אוטומטי, הנצמד לרצפת וקירות הבריכה ומנקה אותן ביסודיות. הרובוט שואב ואוסף את הלכלוך ואוגר אותו בשק מיוחד הנמצא בתוך המכשיר, על מנת שניתן יהיה לרוקן את הלכלוך מחוץ לבריכה.

ערכות ניקוי: הערכה כוללת בדרך כלל מסננת עם ידית ארוכה המסייעת לאסוף את הלכלוך המצטבר בתוך ועל פני המים. כמו כן כוללת הערכה מברשת בעלת ידית ארוכה המאפשרת לקרצף את רצפת ודפנות הבריכה ושואב המאפשר לשאוב לכלוך מתוכה.

אנו בגד קלין מתמחים בניקוי בריכות. המומחים שלנו מצויידים בציוד מקצועי ובעלי ידע וניסיון בבדיקת איכות המים ובמתן ושילוב מינונים נכונים לחומרי החיטוי והניקוי. ניקוי הבריכות המקצועי של גד קלין חוסך זמן ומקנה שקט נפשי.

רוצה לשמוע עוד? פנה/י אלינו ונשמח לסייע!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר