X
x

דיווח על תקלה

תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

צביעת דירות
יצירת קשר

מומחים לניקוי בריכות לשירותך!


תאריך: 07/12/2011 11:05   מחבר: גד קלין

דרגו אותנו:
| דירוגך () בוצע בהצלחה
 (2) דירוגים | דירוג ממוצע (5)
5 stars - based on 2 reviews

בריכה בחצר היא כיף ופינוק לכל בני הבית ואורחיהם. אלא שבריכה דורשת תחזוקה רבה ושוטפת וניקוי יסודי. אי הקפדה על ניקיון שוטף לבריכה ולמי הבריכה עלול לסכן את בריאות המתרחצים.

מאחר וניקוי בריכה דורש הקדשת זמן, ומכיוון שדרושים ידע ומיומנות בניקוי בריכות, מומלץ להיעזר בחברת ניקיון מקצועית למטלת ניקיון זו.

גד קלין הינה חברת ניקיון מקצועית ומנוסה, העוסקת במגוון רחב של שירותי ניקיון. במהלך עבודתנו רכשנו ידע, ניסיון ומיומנות בניקוי בריכות. המומחים שלנו יבריקו ויצחצחו עבורכם את הבריכה ביעילות ובמקצוענות, לבריאות ולהנאה מושלמת.

להזמנת ניקוי בריכות מקצועי חייג/י חינם 1-800-50-50-30

מה כולל ניקוי בריכות?

ניקוי בריכות כולל התייחסות לכל מרכיב ומרכיב בבריכה. כל חלק ומרכיב שלא ינוקה או שלא יזכה להתייחסות, עלול לגרום לזיהום המים ולגרימת מחלות למתרחצים.

ניקוי הבריכה כולל את הפעולות הבאות:

החלפת וניקוי מים: ניקוי המים דורש פיזור של חומרי ניקוי וחיטוי שונים במים, כגון: כלור לחיטוי, חומרים הדואגים לאיזון רמת ה PH במים, וחומרים למניעה וטיפול במזהמים שונים ותופעות שונות כחלודה וירקת.

ניקוי המים דורש שימוש במכשירים וציוד מיוחד ללכידת ואיסוף לכלוך שהצטבר במימי הבריכה. אחת לתקופה יש להחליף גם את כל מי הבריכה במים נקיים. התהליך כולל ריקון הבריכה ממים, ניקוי חלל הבריכה, מילוי מים נקיים ופיזור חומרים שישמרו על ניקיון וסטריליות של המים.

ניקוי מסננים ושסטומים: בכל בריכת שחיה מותקנים מסננים בעיקר בפתחי הסירקולציה של המים שדרכם נכנסים ויוצאים מים מהבריכה. מסננים ושסטומים אלה עלולים להיסתם מדברים הנמצאים במים: שיער, שומן וסוגי לכלוך אחרים.

שסטומים סתומים או לא נקיים לא יאפשרו סירקולציה אופטימלית וסינון מיטבי של המים, ועלולים לפגוע באיכות המים ובבריאות המתרחצים. לכן יש להקפיד על ניקוי שוטף של מסננים אלה.

ניקוי משאבות: המשאבות הן אלה ששואבות את המים מהבריכה ומחזירות אותם חזרה. הן סופחות אליהן שיירי לכלוך שמביאים איתם המים וזקוקות לניקוי קבוע על מנת שלא יחזירו את הלכלוך חזרה אל מי הבריכה.

מה כוללת תחזוקה שוטפת של בריכות?

תחזוקת הבריכה כוללת ניקוי קבוע בעזרת מכשור מתאים וחומרי ניקוי ייעודיים. כמו כן כוללת התחזוקה את בדיקת איכות המים, וידע מקצועי במינון נכון של החומרים ובשילוב הנכון ביניהם.

קיימת חשיבות רבה למינון חומרי החיטוי ושימור המים. זאת מכיוון שמינון נמוך מדי עלול להיות לא מספיק לחיטוי ולגרום להצטברות חיידקים, פטריות וזיהומים. ואילו מינון גבוה מדי עלול לגרום להרעלה.

יש לכם שביל גרנוליט בחצר? לחצו לכל מה שצריך לדעת על ניקוי גרנוליט
בגד קלין משתמשים בשיטות ניקוי טבעיות! לחצו לקריאה נוספת על ניקוי עם חומצת לימון

מתי מומלץ ניקוי מקצועי?

ניקוי בריכות מומלץ שיעשה באופן קבוע על ידי חברת ניקיון מקצועית. כאמור, המשימה דורשת ידע לגבי החומרים בהם נעשה שימוש בחיטוי הבריכה. חומרים אלה מורכבים מכימיקלים ושימוש לא נכון עלול להיות מסוכן.

בנוסף, חברת ניקיון מצויידת בציוד המתקדם בתחום ובמכשור מקצועי שיעשו את עבודת הניקיון ביעילות, יסודיות ובמקצועיות.

ישנן שלוש נקודות ציון חשובות שבהן חיוני כי ייערך לבריכה ניקוי מקצועי:

בתחילת העונה -  לפני פתיחת הבריכה לרחצה יש לבצע ניקוי יסודי.

באמצע העונה - לשם החלפת המים ובדיקת איכותם.

בסוף העונה - ל"סגירת" הבריכה.

בכל נקודת ציון כזו יש פעולות שחוזרות על עצמן ופעולות ייחודיות לשלב זה.

מהן שיטות הניקוי המקובלות?

ישנן שתי שיטות ניקוי בריכות עיקריות:

ניקוי בעזרת רובוט: הרובוט לניקוי בריכות הוא מכשיר אוטומטי, הנצמד לרצפת וקירות הבריכה ומנקה אותן ביסודיות. הרובוט שואב ואוסף את הלכלוך ואוגר אותם בשק מיוחד הנמצא בתוך המכשיר, על מנת שניתן יהיה לרוקן את הלכלוך מחוץ לבריכה.

ערכות ניקוי: הערכה כוללת בדרך כלל מסננת עם ידית ארוכה המסייעת לאסוף את הלכלוך המצטבר בתוך ועל פני המים. כמו כן כוללת הערכה מברשת בעלת ידית ארוכה המאפשרת לקרצף את רצפת ודפנות הבריכה ושואב המאפשר לשאוב לכלוך מתוכה.

אוהבים את מרצפות הקרמיקה שלכם? שמרו עליהן מפני חומרי ניקוי מזיקים! לחצו לכל המידע על ניקוי קרמיקה

אנו בגד קלין מתמחים בניקוי בריכות. המומחים שלנו מצויידים בציוד מקצועי, ובעלי ידע וניסיון בבדיקת איכות המים, ובמתן ושילוב מינונים נכונים לחומרי החיטוי והניקוי. ניקוי הבריכות המקצועי של גד קלין חוסך זמן ומקנה שקט נפשי.

לחצו כאן ליצירת קשר עם מומחי הניקיון של גד קלין

לכל שירות שלנו יש מחיר! הקליקו למחירון גד קליןעוד מידע על ניקיון
X
תנאי שימוש מפת האתר
כל הזכויות שמורות © חברת ניקיון גד קלין - שירותי ניקיון בארץ!