מומחים לניקוי בקיטור לשירותך!

הזמינו אותנו

מומחים לניקוי בקיטור לשירותך!

בעת ביצוע ניקיון יסודי בבית או בדירה, לעיתים קיימת תחושה כי ניתן להגיע לתוצאות טובות הרבה יותר. שירות ניקוי בקיטור של גד קלין הוא הפתרון כאשר רוצים לחדש את הבית או לנקות אותו בצורה סטרילית מחיידקים.

בנוסף, זהו פתרון למצבים בהם צריכים להתמודד עם לכלוך שהצטבר במשך שנים רבות על אריחי מטבח או אמבטיה, במטרה לנקות וילונות ישנים, כשמדובר על הסרת כתמים קשים מריפודים שונים או בניסיון להוריד לכלוך עיקש שאינו ניתן להסרה בדרכים אחרות.

מתי כדאי ולמי מומלץ?

ניקוי בקיטור אידיאלי במיוחד לפני מעבר לדירה שכורה או כזו שנקנתה מיד שנייה, כאשר אתה מעוניין להגיע לרמת סטריליות וניקיון מספקת שתאפשר לך לעבור דירה בראש שקט לסביבה נקייה ונעימה לכולם. ניקוי בקיטור מומלץ לפני קיום אירועים רבי רושם, הגעה של לקוחות חשובים או אף ביקור צפוי של ההנהלה הבכירה.

הניקוי המקצועי, כולל שימוש במכונת קיטור ייחודית וחדשנית המביאה לניקיון אופטימאלי ולבית מבריק. ניתן לשלב את שירות ניקוי בקיטור בעת ניקיון דירות כולל, או שניתן להזמינו בנפרד למילוי צורך ספציפי שנוצר בבית או במשרד.

איך עובדת השיטה הזו?

קיטור הוא למעשה מים היוצאים בתהליך של הפעלת לחץ גבוה בחוזקה רבה מפתח של צינור. הלחץ נוצר מהפעלת מנגנון המפיץ חום גבוה ומרוכז ההופך את המים לסילון רב עוצמה וחם, כזה המסוגל לנקות לכלוך שבדרכים קונבנציונאליות קשה מאוד או אפילו בלתי אפשרי לנקות.

מכונות ניקוי בקיטור משמשות למגוון סוגים של ניקיון וביניהם אף ניקיונות תעשייתיים כגון ניקוי מנועים ואולמות עבודה במפעלים. מכונות הקיטור המיועדות לניקיון בתים או משרדים הינן קטנות יותר ובעלות רמת לחץ נמוכה יותר, כזו המותאמת לסביבה הביתית ולמשימות הניקיון המאפיינות אותה.

הפעלה נכונה של מכונות ניקוי בקיטור דורשת מיומנות רבה. למרות שניתן בחנויות מוצרי החשמל למצוא מכונות שכאלו לשימוש פרטי, המומחים שלנו ממליצים לא להסתכן בניקוי בקיטור לבד ולפנות לאיש מקצוע.

בעת ביצוע פעולת הניקיון חשוב להקפיד על התאמת רמת הלחץ ליעד הניקיון, שכן רמת לחץ גבוהה מדי עלולה לגרום לנזקים לחפצים ולמשטחים ורמת לחץ נמוכה מדי פשוט לא תשיג את התוצאה הרצויה. לנו בגד קלין, יש את הניסיון והמכשור המתאים על מנת לספק לך תוצאות בסטנדרטים גבוהים. 

ניקוי בקיטור מאפשר להגיע לרמת ניקיון שונה בתכלית משימוש באמצעי ניקיון רגילים, תוצאותיו מורגשות מיידית בחדרי השירותים, במטבח ובשאר המקומות בהם בוצע. ניקיון שכזה, המבוצע כיאות יותיר את הבית או המשרד מבריק מניקיון ומזמין מתמיד.

ניקיון בקיטור - המיומנות שלנו!

לגד קלין מומחיות רבה במתן שירותי ניקוי בקיטור לגופים פרטיים ועסקיים, זאת לצד שירותי ניקיון ייחודיים רבים אחרים המוצעים על ידי החברה. עבודת ניקוי בקיטור הינה עסק מורכב שראוי להשאירו למקצוענים. יש להקפיד כי החברה המגיעה לבצע ניקיון אצלך תעשה שימוש במכשור המתאים והטוב ביותר ובחומרי ניקיון איכותיים. גד קלין מציעה כל זאת ללקוחותיה ומבטיחה מחירים משתלמים במיוחד לניקוי בקיטור ובכלל.

שאלות נוספות? נשמח לענות אונליין בפורום שלנו.

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר