מומחים לניקוי שטיחים בפדים

הזמינו אותנו

מומחים לניקוי שטיחים בפדים

הלכלוך והאבק נצברים על השטיח בקצב מהיר? רגליים רבות עוברות עליו בכל יום ומלכלכות אותו? יש פתרון.

הצורך לניקוי שטיחים מקצועי עולה פעמים רבות כאשר השטיחים נמצאים במשרד או בבית עסק בו עוברים אנשים רבים מדי יום, כאשר יש שטיח ביתי מפואר שרוצים לחדש את מראהו לפני אירוע משמח או פשוט אם החלטת לעשות ניקיון יסודי וכולל של הבית.

אנו בגד קלין מציעים ניקוי שטיחים מקצועי בפדים, זאת לצד שירותי ניקיון נוספים. יתרונה הגדול של שיטת ניקוי השטיחים בפדים נעוץ בזמן הייבוש המינימאלי הדרוש לחזרתו של השטיח לתפקוד רגיל, כחצי שעה בלבד.

עקב זמן הייבוש המהיר יש המכנים שיטה זו  גם כניקוי יבש לשטיחים, אך זהו כינוי שמקורו בטעות, שכן בעת הניקוי מתבצע שימוש בנוזלים, אם כי בכמות נמוכה יחסית לשיטות הניקוי האחרות.

שיטות ניקוי שטיחים רבות אחרות כגון ניקוי שטיחים בקרצוף רטוב, ניקוי שטיחים בקרצוף יבש וכן ניקוי שטיחים באדים אינן מאפשרות את ייבושו המהיר של השטיח לאחר סיום תהליך הניקוי וכוללות זמן מת רב יחסית, במהלכו השטיח רטוב כמעט לחלוטין ועובר תהליך ייבוש.

כך מתבצע תהליך הניקיון

ניקוי שטיחים בפדים זוהי מתודה מיוחדת אשר מבטיחה ניקוי מהיר ויעיל. בשלב הראשון של הניקוי מתבצעת הזלפה של תמיסת ניקוי מיוחדת על השטיח בצורה אחידה. בשלב השני מתבצעת הברשה של השטיח באמצעות מכונת הברשה מיוחדת בעלת ראש מסתובב אליו הוצמד פד הנועד על מנת לספוג את הלכלוך שנקשר לתמיסה שרוססה על השטיח.

דרך אלטרנטיבית היא ספיגת הפד מראש בתמיסת הניקיון לפני הרכבתו על ראש המכונה המסתובב, מה שעשוי להגביר את יכולת הספיגה של הפד. בעת ביצוע ניקיון על שטיחים בגודל סטנדרטי יבצע צוות גד קלין מספר החלפות של הפדים המורכבים על ראש המכונה לשם השגת רמת ניקיון מקסימאלית.

חשיבות מיוחדת קיימת להקפדה על עוצמת הסיבוב של ראש המכונה. עוצמת סיבוב גבוהה מדי, העולה על 175 סל"ד, עלולה לפגום בסיבי השטיח ולגרום לנזק למראהו. עם זאת, יש לה מספר חסרונות וביניהם סכנת פגיעה בסיבי שטיחים דקים מדי וכן התמקדות בניקוי השכבה העליונה של השטיחים בלבד, באופן היוצר ניקיון על פני השטח שאינו מגובה בניקיון בעומק סיבי השטיח המומלץ מעת לעת.

בחירה נכונה במומחים שלנו!

גד קלין היא חברת ניקיון בעלת מומחיות ייחודית במגוון שירותי ניקיון ואנו מבצעים ניקיון בתים פרטיים, ניקיון דירות ושירותים נוספים מגוונים ללקוחות עסקיים ופרטיים ברחבי הארץ, זאת תוך שימור סטנדרטים גבוהים של מקצוענות.

אנו מציעים ניקוי שטיחים במגוון שיטות מתקדמות עם המכשור וחומרי הניקוי הטובים ביותר. צוות גד קלין ערוך לספק מענה לצרכים ייחודיים של הלקוחות תוך מתן שירות מעולה בזמן קצר.

רוצה לקבל הצעת מחיר משתלמת לניקוי שטיחים בפדים? פנה/י אלינו!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר