מומחים לניקוי שטיחים באדים

הזמינו אותנו

מומחים לניקוי שטיחים באדים

כדי לשמור על השטיח המהמם שמשדרג לך את הסלון אתה חייב לנקות אותו פעם או פעמיים בשנה. זאת מעבר לשאיבת האבק הקבועה באמצעות שואב האבק הביתי. אמנם, לצד ההבנה כי שטיח חייב לעבור תהליך של ניקיון אחת לתקופה קיים גם חשש מכך שהניקיון עלול לפגוע בשטיח ולהרוס אותו. שיטות ניקוי שטיחים שהיו נפוצות בעבר הצדיקו את החשש הזה.

אנו בגד קלין מאפשרים לנקות את השטיח בראש שקט בשיטת ניקוי שטיחים באדים. אנו מתמחים בשיטה זו לצד שיטות נוספות כגון ניקוי שטיחים בשיטת קרצוף רטוב, קרצוף יבש או פדים.

יתרונה הגדול של שיטת ניקוי השטיחים באדים, הוא הצלחתה להביא את השטיחים למצב בו חוזר להם המראה המהודר והחדש שאפיין אותם בתחילת ימיהם. ניקיון השטיח בשיטה זו מפיח בו חיים חדשים וזאת באמצעות שימוש בטכנלוגיה מתקדמת והקפדה על ניקיון יסודי אך זהיר שאינו פוגע בשטיח.

ככה עובדת השיטה

ניקוי שטיחים באדים הוא למעשה ניקוי שטיחים באמצעות ריסוס מבוקר של מים רותחים, אך ברמה מעט פחותה מזו שהייתה מביאה אותם להיהפך לקיטור של ממש. לאחר שאיבה יסודית של השטיח, המומלצת לפני תחילתו של התהליך מתבצע מעבר על השטיח עם מכונת ניקוי מיוחדת.

מכונת הניקוי מכילה מנגנון המרסס על השטיח מים רותחים בכמות מדודה ומיד לאחר מכן מופעל מנגנון נוסף במכונה המביא לסחיטתם המיידית של המים. תהליך זה חוזר על עצמו מספר פעמים, כאשר ניתן לראות באופן ברור את הלכלוך והאבק הנסחטים עם המים ויוצאים מהשטיח.

צוות הניקיון של גד קלין יעבור על השטיח באופן מדורג מאזור לאזור ולאחר מכן יחזור על הפעולה בכיוון הנגדי. התקדמותן הטכנולוגית של המכונות שיפרה מאוד את תהליך הסחיטה וקיצרה משמעותית את הזמן בו יש להמתין להתייבשות השטיח. תהליך ייבוש ממוצע נמשך כעת בין 8 ל-10 שעות. מובן כי בכל זמן שהשטיח עודנו רטוב אין לבצע בו שאיבת אבק, שכן זו עלולה לגרום לנזקים בסיבים ובמראה השטיח.

לבחור במומחים לניקיון באדים!

לנו בגד קלין מיומנות ומומחיות בתחומי ניקיון שונים ואנו מספקים שירותי ניקיון למגוון לקוחות פרטיים ועסקיים. המקצוענות והזהירות שיש לנקוט בניקוי שטיחים מדגישות את הצורך שבשכירת חברת ניקיון מנוסה לביצוע העבודה.

ניסיוננו הרב מאפשר לנו להתאים את שיטת הניקיון האפקטיבית ביותר לסוג השטיח שלך ולשלב את שירות ניקוי השטיחים גם בעת מתן שירותי ניקיון נוספים כמו ניקיון דירות או ניקיון בתים. גד קלין תמיד רואה לנגד עיניה את שביעות רצון הלקוחות כדבר החשוב ביותר, מומחי הניקיון שלנו ישמחו לענות על כל שאלה ולעמוד לרשותך בכל עבודת ניקיון, פשוטה ומורכבת.

שאלות נוספות? אנחנו נשמח לענות!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר