X
x

דיווח על תקלה

תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

צביעת דירות
יצירת קשר

מומחים לניקוי אבק לשירותך


תאריך: 20/02/2018 19:02   מחבר: גד קלין

דרגו אותנו:
| דירוגך () בוצע בהצלחה
 (5) דירוגים | דירוג ממוצע (5)
5 stars - based on 5 reviews

האבק הוא האויב המוביל ברשימת המזיקים לניקיון בבית ולא זאת בלבד, אלא גם לבטיחות ושמירה על סביבה בריאה. מדובר באויב שתמיד יחזור ולא משנה כמה תנסה להילחם בו. אבק נערם על כל הרהיטים, חודר לריפוד הספות והמיטות, גורם נזק לשטיחים ולכלי הבית ומשרה תחושה של לכלוך, אי נעימות ואף נזק ממשי לבריאות, במיוחד אם יש ילדים קטנים או קשישים בבית.

כל אחד מנסה להילחם באבק בשיטותיו שלו. אנחנו בגד קלין ממליצים להיעזר בשירותיה המקצועיים של חברת ניקיון שתאפשר לך לנקות באופן יסודי מצבורי אבק, כאלו שניקיון ביתי רגיל לא יכול להגיע אליהם. בסיום העבודה שלנו הבית שלך יהיה מבריק מנקיון ונקי לחלוטין מאבק .

ניקוי אבק - למה זה כל כך חשוב?

הוא נראה תמים, אך אל תזלזל בו והוא לא מגיע לבד, יש לו בת זוג שנקראת קרדית האבק. מדובר ביצור קטנטן הנמצא בין גרגרי האבק וניזון מהם. הפרשותיה של קרדית האבק מזיקות לבריאות ועלולות להחמיר ואף ליצור תגובות אלרגיות חריפות.

גרגרי האבק גורמים לבעיות נשימה ואסתמה ובנוסף חודרים לכל מקום ומאיצים את תהליך ההתיישנות של הרהיטים וחפצי הנוי שלך.

ניקוי האבק נראה כפעולה פשוטה ושגרתית. אלא שבפועל הניקיון הביתי הרגיל הוא שטחי בלבד, כזה המנקה רק שכבה חיצונית ומצומצמת ומשאיר אותנו עם כמות אבק רבה בבית.

אנו בגד קלין ממליצים להקפיד על איבוק שגרתי פעם בשבוע ובנוסף להיעזר באופן קבוע בחברת ניקיון אשר תבצע שאיבה עמוקה של האבק מן המקומות אליהם הניקיון הביתי הרגיל אינו מסוגל להגיע. המומחים שלנו יתנו לך טיפים איתם תוכל גם אתה להגיע לתוצאות טובות יותר.

טיפים מהמומחים שלנו

מומלץ לנקות לעתים קרובות. להתחיל מהחלקים העליונים של הריהוט ולרדת למטה, זאת מאחר ולאבק יש נטייה לשקוע.

בנוסף אנו ממליצים מעבר לניקוי החיצוני להחליט בכל פעם על פרוייקט בו משקיעים מעבר לרגיל. כדאי לערוך רישום של כל המקומות בבית בהם הוא מצטבר ולקחת כל מקום כזה כפרוייקט נפרד.

כדאי להשתמש במטלית שאינה יבשה, אלא לחה במידה מועטה. הלחות סופחת את האבק, בעוד שמטלית יבשה פשוט מפזרת אותו באויר. המטליות היעילות ביותר הן מטליות מבד מיקרופייבר. מרטיבים אותן בטיפת מים ובצורה זו הן מנקות ביעילות רבה.

היתרונות של חברת ניקיון מקצועית

חברת ניקיון מצויידת בציוד וחומרים היכולים להגיע למקומות שהניקיון הביתי אינו יכול להגיע אליהם. לדוגמא, כאשר רוצים לנקות מזרון, ניתן לשאוב אבק מהמזרון בעזרת שואב האבק הביתי, אלא שהשאיבה מטפלת בשכבה שמצטברת על פני המזרון ואינה נותנת מענה מקיף ויסודי דיו לאבק השוקע בעובי המזרון.

רק ציוד מיוחד של חברת ניקיון חודר לעומק המזרון ומנקה אותו מהאבק באופן יסודי. הדבר חוזר על עצמו גם בניקוי ספות בסלון או בניקוי שטיחים.

גד קלין היא חברת ניקיון מקצועית המנוסה בעבודות כמו ניקיון בתים, ניקיון משרדים, פוליש מקצועי ושלל שירותי ניקיון רבים נוספים. אנו מכירים את כל הפינות הנסתרות בהן האבק מצטבר ואת כל השיטות להסרתו.

השילוב של הניסיון והידע המקצועי עם המכשור המיוחד מבטיח כי לאחר הטיפול שלנו הבית שלך יהיה נקי לחלוטין מאבק.

רוצה לקבל הצעת מחיר מותאמת ומשתלמת? פנה/י אלינו!

שירותי ניקיון ומידע נוסף:
מומחים לניקוי קרדית האבק - כמו עובדות שחשוב להכיר על הקרדית החרוצה שבשטיח ועל הספה...
מומחים לניקוי תריסים לשירותך! - החלק החיצוני של התריס סופג אבק, פיח ולכלוך. כאשר לא מנקים את התריסים, לכלוך זה נכנס הביתה. המומחים שלנו יעשו עבורכם את העבודה. גד קלין - מומחים לניקוי תריסים לשירותך!
מומחים לניקוי דלתות לשירותך! - מחקרים מראים כי ידיות הדלתות הן מקור להצטברות חיידקים. הדלתות צוברות אבק, טביעות אצבעות שומניות, כתמים ולכלוך...
מומחים לניקוי מזגנים לשירותך - מזגן מלא אבק ומלוכלך עובד יותר קשה וגוזל יותר חשמל. המומחים שלנו יחסכו לכם זמן וכסף. גד קלין - מומחים לניקוי מזגנים לשירותך!
מומחים לניקוי בעזרת שואב אבק לשירותך! - למרות שמדובר במכשיר נפוץ בכל בית, לא כולם יודעים כיצד להשתמש בו באופן נכון.


עוד מידע על ניקיון
X
תנאי שימוש מפת האתר
כל הזכויות שמורות © חברת ניקיון גד קלין - שירותי ניקיון בארץ!
phone icon
לחצ/י לשיחת חינם!