מומחים לנטרול ריחות רעים לשירותך!

הזמינו אותנו

מומחים לנטרול ריחות רעים לשירותך!

כולנו אוהבים להיכנס לבית המדיף ריח נעים של ניקיון. לעתים, למרות ההקפדה על ניקיון שוטף, עדיין ישנם חלקים שונים בבית המדיפים ריחות רעים.

שאריות מזון שהתקלקל במקרר, ריחות מכיוון פח האשפה, ריחות עובש הנובעים מלחות או רטיבות בארונות או בקירות חדר האמבטיה, ריחות שונים מהמיזרונים בחדר השינה. כל אלו עלולים למלא את הבית בריחות רעים ולא נעימים.

המומחים של גד קלין, חברת ניקיון המתמחה במגוון שירותי ניקיון, יסברו לך כיצד ניתן להיפטר מהריחות הרעים בעזרת חומרים פשוטים הנמצאים בכל בית.

אמנם, ישנם בשוק חומרים כימיים שונים לנטרול ריחות רעים. תכשירים אלו מנטרלים ריחות אך מורכבים מחומרים רעילים.

אנו בגד קלין, מתמחים בניקיון בתים ומעדיפים לבחור בחומרי ניקוי ידידותיים לסביבה, אשר יעשו את העבודה אך לא יסכנו את בני הבית, בעיקר בבית בו גדלים ילדים.

חומרים ביתיים פשוטים כחומץ, אבקת אפיה, לימון ומלח יסייעו בפתרון הבעיה.

טיפים שיעזרו לך להיפטר מריחות רעים

כצעד ראשון וחשוב מומלץ לאוורר את הבית בכל הזדמנות. אויר נקי ושמש הם העזרה הראשונה לנטרול ריחות אלו. כמו כן, ישנם כמה מוקדים עיקריים בבית אשר חשוב לבדוק:

  • ריחות רעים במטבח: המטבח עלול להיות מקור לריחות לא נעימים. ריחות טיגון ומזון שנשרף, מזון שהתיישן במקרר או בארונות וריחות מפח האשפה הנמצא מתחת לכיור. את המקרר מומלץ לפנות אחת לשבוע לפחות ממזון שהתיישן והתקלקל.

    מומלץ לאחסן את המזון בכלים סגורים ולא להשאירו פתוח. במידה ובכל זאת הצטבר ריח רע כדאי לנקות את המקרר עם חומץ או לימון. במידה וגם לאחר ניקוי זה נשאר ריח אפשר להניח במקרר כלי פתוח עם קפה שחור. גרגרי הקפה יספחו את הריחות הלא נעימים ויעלימו אותם.

  • ריח מעופש בארונות הבגדים: בגדים שהתיישנו ולא אווררו או לחות עלולים ליצור ריח מעופש בארונות הבגדים. על מנת להיפטר מריחות אלו ניתן לרכוש חול לארגז החתולים. חול זה נוצר על מנת לספוח את ריחות הצרכים של החתול אך סופח למעשה כל ריח.

    מומלץ לארוז את החול בגרבי ניילון דקיקות, לקשור את הגרביים היטב ולהניח בארון. הגרביים יספחו את הריחות הרעים והם ייעלמו. להפצת ריח טוב, ניתן להניח בארון סבון רחצה חדש אשר יפיץ ריח נעים.

  • נטרול ריחות מהמיזרון: לעתים נשפכים נוזלים על המיזרון בחדר השינה המחלחלים לעומקו ומעלים ריחות רעים. על מנת להתמודד עם הריח מומלץ לערבב מים עם חומץ. להספיג את הנוזל עם מטלית בתוך המזרון ולתת לזה לעמוד, רצוי במקום מאוורר חשוף לשמש, במשך מספר שעות עד שהנוזל מתייבש. החומר יסייע בטשטוש הכתם ובנטרול הריחות הלא נעימים.

  • ניקוי עובש: עובש זו פטריה הנובעת מלחות ומדיפה ריחות רעים. פטריית עובש על הקיר ניתן לקרצף היטב באמצעות מים המעורבבים באקונומיקה.

באילו מצבים דרושה חברת ניקיון?

ישנם מוקדי ריחות רעים אשר הניקיון הביתי שהוצע להלן יתקשה לחסלם. במצבים כאלו דרושה חברת ניקיון מקצועית.

אם ניסית לנטרל את הריחות והשתמשת בכל השיטות שהוזכרו ועדיין לא ראית תוצאות, כנראה שעליך לפנות אל מקצוענים.

המומחים של גד קלין מצויידים במכשור מקצועי וציוד חדיש וערוכים למתן שירות מסור ויעיל, שיעלים כל ריח.

בעזרת הטיפים שניתנו לעיל וכמו כן, ניקיון מקצועי אחת לשנה במוקדי הריחות, הבית שלך יריח נפלא בכל ימות השנה!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר