איך לנטרל ריח של סיגריות בבית?

הזמינו אותנו

איך לנטרל ריח של סיגריות בבית?

העישון מזיק לבריאות, את זה כולם יודעים, אך למרבה הצער לא מעט אנשים בישראל וברחבי העולם מעשנים. מעבר לעובדה שהעישון מזיק לבני האדם, הוא גם מזיק לבית שלכם ובמיוחד לרהיטים ולקירות, אשר צוברים לכלוך וריח רע כתוצאה מהעשן שנפלט מהסיגריות שאתם מעשנים. לאלו מבנינו שמעשנים בתוך הבית וסובלים מריח רע שנשאר בו, ריכזנו מספר טיפים שיסייעו לכם לנטרל ריח של סיגריות בבית, בהתחייבות.

ניתן להשתמש בחומרי ניקוי לטובת ניטרול ריחות רעים, כמו למשל רפרש מנטרל ריחות רעים של סנו. כמו כן, ישנן שיטות טבעיות שיכולות לסייע לכם להעלים את ריח הסיגריות בבית וביניהן: שימוש בצמחי תבלין וקליפות הדרים (כמו תפוזים או נקטרינות) והשארתם בנקודות ציון שונות בבית ומריחת חומץ תפוחים בחלקים נסתרים בבית.

שיטה נוספת היא השארת קופסאות פתוחות עם קפה שחור בתוכן. סוד הקסם של קפה שחור, שהוא סופח אליו ריחות רעים ואגב, השיטה הזו יעילה לא רק לנטרול ריחות של סיגריות, אלא לנטרול ריחות באופן כללי.

אם כל הטריקים שהוזכרו לעיל לא מצליחים, ניתן להשתמש במרכך כביסה. שימו בסיר כמות נדיבה של מרכך כביסה ותביאו את הנוזל לרתיחה. האדים שיפלטו ממרכך הכביסה יופצו בכל הבית ויעזרו להעלים את ריח הסיגריות. במקביל, אפשר להדליק קטורת, שידועה גם היא כמנטרלת ריחות רעים ובפרט ריח של סיגריות.

המומחים של גד קלין ממליצים:

מיותר לציין שעדיף להקדים תרופה למכה ולא לעשן בתוך הבית, אלא במרפסת או בחצר ואז לא יהיה ריח לנטרל, משום שהעשן יתפזר באוויר הפתוח. אך משלא נעשה כך ואתם כן מעשנים בבית, השתדלו לפתוח את החלונות ולאוורר את הבית כמה שניתן.

כמו כן, כדאי להשתמש במפיצי ריח על בסיס קבוע ולשלב בין כלל השיטות שציינו בכתבה. הקפדה על ריח טוב בבית תסייע לכם להתגבר על הריחות הרעים של הסיגריות ובכל מקרה, חשוב להבין שריח רע של סיגריות, מעבר להיותו לא נעים ולא בריא לנשימה, יכול להרוס לכם את הרהיטים והקירות וחבל.

העשן ידוע כאוכל רהיטי עץ וגורם להיווצרות של עובש בקירות. כך או כך, השתדלו להימנע מעישון בתוך הבית וטפלו בריחות הרעים במלוא הנחישות, במידה ואתם עדיין ממשיכים לעשן בבית.

עלויות

מובן שאין צורך להזמין חברת ניקיון כדי לנטרל ריחות רעים של סיגריות בבית, משום שאת הפעולות הללו אתם יכולים לבצע באופן עצמי. מה שכן, כדאי להזמין חברת ניקיון אחת לתקופה, בעיקר בבתים שבהם מעשנים, כדי לבצע ניקיון יסודי של כל חלקי הבית והעלויות לניקיון דירה או בית פרטי נעות בין 8-15 ₪ למ"ר. המומחים של גד קלין מתחייבים לנקות את ביתכם ביסודיות ובמקצועיות ומבטיחים לכם בית נקי וריחני, לפחות לכמה חודשים שאחרי הניקיון.

שאלות נוספות? מומחי הניקיון שלנו בשבילכם גם בפורום!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר