איך לנטרל ריחות רעים בארונות המטבח?

הזמינו אותנו

איך לנטרל ריחות רעים בארונות המטבח?

ריח רע בבית זה משהו שאף אחד לא רוצה להתמודד איתו ועל אחת כמה אם מדובר על ריחות רעים שיוצאים מארונות המטבח, האזור בבית שאמור להיות הכי סטרילי ולשמש כמקום מבטחים למזון שאתם עתידים לאכול בבוקר, בצהריים ובערב. ריחות רעים מארונות המטבח עלולים להיווצר בשל מגוון סיבות, כאשר מה שמשותף לכל הריחות הרעים, הוא הצורך לנטרל אותם.

ניתן להשתמש בחומרי ניקוי לנטרול ריחות, כמו לדוגמא רפרש מנטרל ריחות רעים של סנו. כמו כן, יש שיטות טבעיות לנטרול ריחות רעים בארונות המטבח ובכלל זאת: שימוש בצמחי תבלין, השארת קליפות הדרים כגון תפוזים או נקטרינות בתוך הארונות, מריחת חומץ תפוחים או השארת קופסא פתוחה עם קפה שחור. נדגיש שהקפה השחור סופח אליו ריחות רעים וזו שיטה מצוינת לנטרול ריחות רעים לא רק במטבח, אלא בכלל חלקי הבית.

דרך נוספת להעלמת ריחות לא נעימים בארונות המטבח, היא למלא מרכך כביסה בסיר ולהרתיח. האדים של מרכך הכביסה שיתפזרו בחלל המטבח יסייעו לנטרל את הריח בארונות המטבח ויתרה מכך, יפיצו ריח טוב בבית כולו.

המומחים של גד קלין ממליצים:

מעבר לשיטות שהוזכרו לעיל המומחים של גד קלין ממליצים להקדים תרופה למכה ולאחסן את כל המזון שנמצא בארונות המטבח בקופסאות סגורות הרמטית. סגירה שכזו תמנע מריחות להתפזר בחלל הארונות וכך לא תידרשו בהמשך לנטרל את הריחות הלא טובים, במידה ויהיו. כמו כן, כדאי לנקות את הארונות בתדירות קבועה, להשאיר אותם מידי פעם פתוחים ולמיין את המזון שנמצא בהם אחת לשבוע, כדי לוודא שלא יירקב מזון חלילה, מה שיכול ליצור ריח ממש לא טוב וחבל.

עלויות

מיותר לציין שאין סיבה להזמין חברת ניקיון מקצועית רק כדי לנקות את ארונות המטבח ובטח שלא כדי לנטרל ריחות רעים. כל אחד יכול לנטרל ריחות רעים, אלא אם מדובר במקרים קיצוניים, בהם הסיבות לריח הרע נובעות מגורמים כמו לדוגמא עובש, שאז כבר עדיף להיעזר בשירותיהם של מומחי ניקיון לטובת ניקיון של המטבח ויתר חלקי הבית. העלויות לניקיון דירה נעות בין 8-15 ₪ למ"ר והמקצוענים של גד קלין מתחייבים לנקות את ביתכם באופן יסודי, כך שלא יוותרו שאריות אבק או ריח והבית יבריק מניקיון, באחריות.

שאלות נוספות על נטרול ריחות או נושאים אחרים? פנו אלינו!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר