מתי כדאי לעשות פוליש בבית?

הזמינו אותנו

מתי כדאי לעשות פוליש בבית?

כל מי שהתעניין במהלך חייו בניקיון מקצועי לבית ו/או למשרד, וודאי שמע על האופציה של פוליש. פוליש זו שיטה שמאפשרת לשפר את מראה הרצפה, באופן שגורם לרצפה להיראות חדשה לגמרי. מיותר לציין, שבשונה מניקיון פשטני שאתם יכולים לעשות בעצמכם או שעוזרת בית מבצעת, פוליש דורש מיומנות, ניסיון וכן ציוד וחומרי ניקיון איכותיים.

התשובה לשאלה מתי כדאי לעשות פוליש בבית, קשורה במגוון משתנים וביניהם - מה המצב של הרצפה בבית, מתי עשיתים פוליש בפעם האחרונה, עד כמה חשוב לכם המראה של הרצפה וכמובן, מה התקציב שעומד לרשותכם לטובת חידוש הרצפה.

ישנם לא מעט מצבים שבהם פוליש מהווה פתרון אידיאלי ולא רק כשמדובר ברצפה, אלא גם כשרוצים לעשות פוליש לחדרי מדרגות וכך הלאה.

נסביר שהניקיון מתבצע באמצעות מכונת פוליש ומותאם לפי סוג הרצפה. סוגי הפוליש הנפוצים הם פוליש ווקס, פוליש סינטטי, פוליש קריסטלי ופוליש אקרילי. בנוסף, מלבד התאמה לסוג הרצפה, כדאי להבין מה רמת הלכלוך והאם יש צורך בהסרת כתמים קשים וסתימת חורים או לא.

יש מקרים רבים שבהם כדאי מאוד לבצע פוליש בבית, כפי שיפורט להלן על ידי מומחי הניקיון של גד קלין:

ניקיון בדירה ישנה - אם יש לכם דירה ישנה, לא משנה כמה תנסו לנקות אותה לבד, זה עדין לא יהיה מספיק כדי להגיע לתוצאות מיטביות ובמיוחד אם הרצפה לא עברה פוליש מעולם. פוליש במסגרת ניקיון בדירה ישנה יקפיץ משמעותית את הנראות של הבית כולו.

זאת כיוון שפוליש מקצועי מאפשר להסיר את שכבות הרצפה הישנות והבלויות, מה שאומר שבמקומן תתגלה שכבה חדשה וזוהרת. נחדד ונבהיר שבסוף פוליש רצוי למרוח סילר, שהנו חומר ששומר על מראה הרצפה, עוזר לאחידותה וגם מונע החלקה.

ניקיון לפני מעבר - כשעוברים דירה, לא משנה אם מדובר בדירה חדשה או ישנה, כדאי מאוד לבצע פוליש. הפוליש מאפשר להסיר כתמים קשים ולהעניק לרצפה מראה אחיד ויפה. ניתן לבחור פוליש מבריק או מט וכמובן, כאמור, לבצע פוליש גם במדרגות, במידה ויש כאלו בתוך הבית.

זה המקום לומר שתמיד עדיף לבצע פוליש בדירה ריקה ולא לנקות בית מרוהט, שכן אחרי פוליש צריך לתת לרצפה זמן להתאוורר, על מנת למנוע הרס הן של הפוליש והן של הרצפה.

ניקיון אחרי הצפה - הצפה בבית זה אחד הדברים הפחות משמחים שיכולים לקרות והיא פוגעת קשות הן בריהוט והן ביתר הציוד. כמו כן, הצפה ובמיוחד כזו שהתגלתה בשלב מאוחר, יוצרת סדקים ברצפה ומותירה אחריה כתמים שקשה להסיר.

לכן, אם הייתה הצפה בביתכם, אחת השיטות היותר מומלצות לניקוי המהומה היא פוליש וזאת מלבד כמובן שאיבת המים וייבוש בעזרת מכשור מקצועי.

ניקיון אחרי צביעה - צבע אמור לחדש את מראה הבית ואכן כך הדבר. העניין הוא, שאמנם את קירות הבית הצבע באמת משדרג, אבל על הדרך הוא עלול לפגוע ברצפה. כשצובעים את הבית, גם אם עושים זאת באופן מקצועי ומיומן, כמעט תמיד נשארים כתמי צבע ורובה.

לשם כך ניתן לבצע טיפול HG מיוחד לרצפה להסרת כתמי צבע ורובה ו/או לעשות פוליש. הפוליש, כמו טיפול ה-HG, מאפשר להסיר את כתמי הצבע והרובה ולהעניק לא רק לקירות הבית, אלא גם לרצפה, מראה נקי, חדש ויפה.

מומחי הניקיון של חברת הניקיון גד קלין מנוסים בביצוע פוליש וישמחו להעניק גם לכם שירות מקצועי, במחיר משתלם ולשביעות רצונכם המלאה. נוסיף ונאמר שאנו מעניקים ללקוחותינו הדברה חינם על כל שירות ניקיון שאנו מציעים וכך גם כשמדובר בפוליש.

פנו אל המומחים שלנו עכשיו לקבלת הצעת מחיר!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר