ניקיון במשרד עורכי דין

הזמינו אותנו

ניקיון במשרד עורכי דין

ניקיון במשרדי עורכי דין זה משהו שפשוט אסור לוותר עליו. מחקרים מוכיחים שניקיון במקומות עבודה מפחית מחלות, מה שאומר שהעובדים שלך לוקחים פחות ימי מחלה ומכאן באופן ישיר, מדביקים אחד את השנייה פחות.

כמו כן, הניקיון מעלה את מצב הרוח של הנמצאים במשרד, מה שאוטומטית מגביר את רמת הפרודוקטיביות והתפוקה ועל כן משתלם מאוד ולא פחות חשוב - הוא משפיע באופן דרמטי על הרושם הראשוני שהלקוחות שלך מקבלים כשהם מגיעים למשרד שלך.

מומחי הניקיון של גד קלין יודעים שכדי לשמור על ניקיון אמיתי במשרדי עורכי דין, לא די בניקיון השוטף, אלא יש צורך לבצע ניקיון מקצועי מעת לעת ובכלל זאת: לעשות פוליש, לבצע ניקוי מזגנים, ניקיון חלונות בגובה במידה ויש כאלו, למצוא פתרונות אחסון ולעצב את המשרד באופן רציני, עכשווי ומזמין.

בסקירה הבאה נדון בכל אחד מהפרמטרים שהוזכרו לעיל בהקשר לניקיון במשרדי עורכי דין וניתן טיפים שבשאיפה יסייעו גם לך לשמור על משרד עורכי דין מבריק.

איזה רושם הלקוחות שלך מקבלים?

התחרות בין עורכי הדין בישראל הולכת וגדלה בכל שנה שחולפת. יותר ויותר עורכי דין מחליטים לפרוש מעבודה שכירה, לצאת לדרך עצמאית ולפתוח משרד עורכי דין. כדי להצליח להתבלט בין כולם וללכוד את תשומת ליבם של לקוחות פוטנציאליים, על עורך הדין להשקיע במיתוג עסקי ופרסום מסיבי בצמתי המידע המרכזיים באינטרנט.

בנוסף, עליו לדעת איך לענות נכון לפניות של גולשים ולהיות משכנע בשיחת הטלפון עמם, כך שאותם מתעניינים גם ירצו להגיע לפגישה.

אין ספק שכדי לצלוח את השלבים שהוזכרו לעיל יש צורך להשקיע לא מעט זמן ומשאבים, אבל זה עדיין לא הסוף. על מנת לסגור עסקאות בפועל, עורך הדין מוכרח לשכנע את הלקוח הפוטנציאלי בפגישה הפרונטלית ביניהם שהוא הבחירה הטובה והחכמה ביותר. השכנוע הזה מושפע ממספר גורמים וביניהם, בין היתר, גם הרושם הראשוני שהלקוח מקבל כשהוא נכנס למשרד שלך.

הרושם הראשוני שהלקוחות שלך מקבלים קשור באופן ישיר והדוק לרמת הניקיון והסדר במשרד. משרד נקי משדר ללקוח אמינות, מקצועיות ותדמית עסקית ברמה גבוהה ועוזר לעורך הדין למתג את עצמו כמומחה.

זה מתחיל כשהלקוח נכנס לבניין ועולה במדרגות או במעלית, ממשיך כשהוא פוגש את הפקידה בעמדת הקבלה וממתין לפגישה בחדר הממתנה וכמובן, כשהוא נכנס למשרד האישי שלך או לחלופין לחדר הישיבות כדי לקיים את הפגישה.

אם המדרגות והמעלית יראו טוב, עמדת הקבלה תהיה מסודרת, פינת הישיבה תהיה נקייה, יהיה נייר וריח טוב בשירותים וכמובן, אווירה נעימה ולא מאובקת בחדר הישיבות, יש סיכוי הרבה יותר גבוה להשאיר על הלקוח הפוטנציאלי שלך רושם טוב.

לעומת זאת, אם המשרד לא יהיה נקי מהרגע שהלקוח נכנס ועד שהוא פוגש אותך, יש סבירות גבוהה שתיווצר אצלו תחושה של חוסר נעימות, מה שמן הסתם יטיל בספק גם את רמת המקצועיות שלך כעורך דין, שהרי אותו לקוח עלול לחשוב - 'אם הוא לא מצליח לשמור על ניקיון וסדר במשרד שלו, איך הוא יצליח לטפל בתיק שלי עם כל הבעיות המשפטיות הכרוכות בו?'

פחות לכלוך = יותר עובדים בריאים

סיבה נוספת שבגינה חשוב לשמור על ניקיון במשרד עורכי דין, היא העובדה שפחות לכלוך גורם להתפתחותם של פחות חיידקים, מה שבאופן ישיר מפחית מחלות. סביבת העבודה מהווה קרקע פורייה להדבקות והידבקויות וככל שתשמור על המשרד שלך נקי יותר, כך ייטב הן לך והן לעובדים תחתיך.

עובדים שחולים פחות הם עובדים שלוקחים פחות ימי מחלה והמשמעות של זה בסופו של יום, היא יתרון משמעותי למעסיק שלא נאלץ לשלם על ימי מחלה ולהשלים את פערי התפוקה של אותם עובדים בלחץ של זמן. מעבר לעובדה שאתה כמעסיק מרוויח יותר, עצם זה שהעובדים בריאים, משפיע לטובה על האווירה הכללית במשרד וזה מוכח מחקרית.

ניקיון תורם לפרודוקטיביות של כולם

ואם כבר באווירה עסקינן, מחקרים מוכיחים שהניקיון בסביבת העבודה מעלה את מצב הרוח של העובדים ומשכך גם מעלה את התפוקה של כל עובד ועובד. משרד עורכי דין נקי ומסודר הוא בהכרח כזה שיותר נעים להגיע אליו, לשהות בו ולחזור אליו. עובד מרוצה הוא עובד טוב יותר ועל זה אי אפשר להתווכח ואם העובדים שלך ירגישו שדואגים להם, הם ירצו לתת מעצמם יותר, בוודאות.

בשורה התחתונה, אנחנו מאמינים שצריך להסתכל על ניקיון במשרד עורכי דין כהשקעה ולא כהוצאה. אנו בחברת הניקיון גד קלין קלין מספקים שירותי ניקיון מיוחדים למאות משרדי עורכי דין ברחבי הארץ ונוכחים לדעת כל פעם מחדש שניקיון מקצועי הוא לא פחות אפקטיבי משיפוץ במשרד.

אנו ממליצים לבצע אחת לתקופה ריענון במשרד, שכולל שירותי ניקיון מיוחדים מעבר לאלו שניתנים לכם באופן יומיומי ומציעים לבצע את הניקיון, בין אם זה פוליש, ניקיון אחרי צביעה או כל סוג ניקיון מיוחד אחר, בשעות הערב או בשעות הבוקר המוקדמות ובכל אופן, לא על חשבון שעות עבודה או בזמן שיש עובדים ו/או לקוחות במשרד.

שאלות נוספות בנושא ניקיון למשרדי עורכי דין? פנו אלינו!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר