ניקיון למשרד חדש

הזמינו אותנו

ניקיון למשרד חדש

המעבר למשרד חדש הוא רגע מרגש הטומן בחובו ציפיות רבות להתחדשות, הן מבחינת הנראות הפיזית של מקום העבודה והן מבחינת האווירה שתיווצר במשרד. אווירה שבשאיפה תגרום לגל חיובי וצמיחה עסקית רחבה.

על אף ההתלהבות הכרוכה במעבר למשרד חדש, יש כמה דברים שכדאי מאוד לקחת בחשבון לפני שעושים הובלה ומעבירים את כל הציוד הישן למשרד החדש ו/או רוכשים ציוד משרדי חדש.

מדובר בנקודה קריטית שלא תמיד חושבים עליה לפני והיא קשורה לניקיון של המשרד. על פניו, כששומעים את צמד המילים משרד חדש, בדיוק כמו מעבר לדירה חדשה, אף אחד לא מעלה בדעתו שגם צריך לנקות ובטח שלא באופן מקצועי. שהרי, המשרד חדש מהניילונים או לכל הפחות משופץ ועל כן, כך מתבקש, הוא גם נקי.

זה המקום להבהיר שלא כך הדבר ולעיתים ההפך הוא נכון. משרד חדש או כל חלל חדש אחרי בנייה או שיפוץ, דורשים ניקיון יסודי וייחודי כדי להיפטר מהפסולת שהצטברה משאריות הצבע והרובה וכיוצא בזה.

הניסיון מלמד שניקיון למשרד חדש זה לא עסק של מה בכך ובכל אופן, מומלץ להיעזר במומחי ניקיון, שיודעים בדיוק באילו שיטות ובאיזה מכשור וחומרי ניקוי צריך להשתמש כדי לנקות משרד חדש.

עוברים למשרד חדש? תזמינו חברת ניקיון

כאמור, המעבר למשרד חדש דורש גם ניקיון יסודי וזאת על מנת להיפטר מכתמים וכן משאריות צבע, רובה ולכלוך. אחת השיטות היעילות לניקוי משרדים חדשים בתום בנייה ו/או אחרי שיפוץ, היא לבצע טיפול HG להסרת כתמי רובה וצבע.

טיפול זה מאפשר להסיר מהרצפה את הכתמים שנותרו לאחר הבנייה ולהעניק לרצפה מראה נקי ורענן. כמו כן, במקרים מסוימים אף על פי שמדובר ברצפה חדשה, מומלץ לבצע פוליש וזאת על מנת לשמור על מראה הרצפה לאורך זמן וכן למנוע החלקה על ידי מריחת סילר.

מלבד אלו, אם מדובר על מעבר למשרד חדש שכבר רוהט, חשוב מאוד לבצע ניקיון יסודי לרהיטים ולוודא שלא נותר אבק במקומות לא רצויים במשרד. בנוסף, הדברה היא חיונית במיוחד במשרדים חדשים ובפרט אם המשרד החדש נמצא בקומת קרקע, שאז מזיקים ואורחים בלתי רצויים אוהבים אף יותר להגיע לביקור.

מומחי הניקיון של גד קלין יעבדו בשבילכם!

אנו בחברת גד קלין מציעים שירות ניקיון מיוחד למשרדים חדשים ומתחייבים לספק לכם שירות מעולה, במחיר אטרקטיבי. מומחי הניקיון שלנו מנוסים בניקיון משרדים חדשים ויודעים כיצד להשתמש במכונות ניקיון מתקדמות ובחומרי הניקוי המתאימים שאנו מספקים, שאגב ידידותיים לסביבה.

לאחר שיחה טלפונית שבה נבחן יחד את המצב של המשרד, נבין בדיוק מה צריך לעשות ונפרוש בפניכם את כל האופציות הקיימות, כולל זמני הניקיון, התוצאות הצפויות וכמובן, המחירים. אצלנו אין הפתעות ומה שסוגרים לפני זה בדיוק מה שתקבלו.

פנו עכשיו לקבלת הצעת מחיר משתלמת!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר