מומחים לניקוי מרצפות לשירותך!

הזמינו אותנו

מומחים לניקוי מרצפות לשירותך!

איך שלא מסתכלים על זה, רצפה נקייה היא הבסיס לאווירה של ניקיון וסדר בבית כולו. אך לעיתים מדובר במשימה לא קלה בכלל, שכן ילדים המתרוצצים בבית משאירים את הבית בשמחת חיים ולצד השמחה נותרים גם כתמים, עקבות רגליים, שאריות מזון, פירורים ושאר ירקות.

יש מצבים שבהם מדובר פשוט בחוסר של זמן, כי הרי למי מאיתנו יש פנאי להקדיש באופן קבוע זמן לניקיון תוך ניהול קריירה וחיי משפחה. מה גם שבבתים רבים כיום מורכבת הרצפה מסוגים שונים של מרצפות, סוגים הדורשים טיפול וניקוי שונה, דבר ההופך את הניקיון למשימה הדורשת ידע ומומחיות על מנת להימנע מגרימת נזק לרצפה היקרה.

אז מה ניתן לעשות כאשר מבקשים לשמור על הרצפה נקייה ומצוחצחת? בגד קלין מציעים לך שירותים מקצועיים של ניקוי מרצפות לבית או למשרד.

מעצם היותנו חברת ניקיון מנוסה המספקת שירותים למגוון לקוחות פרטיים ועסקיים, אנו ערוכים להתאים עבורך את הדרך האופטימאלית להבטחת תחזוק וניקיון נאות של המרצפות, תוך הקפדה על שימוש בחומרים ובמכשור הניקיון המתקדמים ביותר.

התאמת השיטה לסוג הרצפה

לפני שניגש לבצע ניקוי מרצפות בביתך, ראשית נברר מאיזה סוג מורכבת הרצפה, זאת על מנת להתאים עבורה את החומרים ושיטות הניקיון הטובות ביותר. לא מדובר בנושא טריוויאלי, שכן סוגי מרצפות שונים דורשים לעיתים שיטות ניקיון שונות בתכלית. מרצפות גרניט ופורצלן למשל, המהוות חלק מסטנדרט בנייה יוקרתי ההולך והופך נפוץ יותר דורשות ניקיון עדין במטליות מיקרופייבר מיוחדות תוך שימוש בחומרי ניקיון מבוססי אלכוהול שיביאו אותן לרמת הניקיון הגבוהה ביותר.

אם רצפת ביתך מורכבת ממרצפות שיש, דרך נהדרת לשמור עליה היא באמצעות ביצוע של פוליש אחת לתקופה המלווה בליטוש אבן. בדרך זו ניתן יהיה להביא את הרצפה למראה מחודש נקי משחיקה ושריטות ולקהל מאוד על ניקיונה בשגרה.

צוות גד קלין ערוך להציע סוגי פוליש שונים ואנו מציעים גם מריחת פוליש קריסטלי על הרצפה לאחר ביצוע הליטוש. מריחה שתביא למראה יוקרתי ומבריק וכן תיצור שכבת הגנה מהצטברות לכלוך ההופכת את ניקיון היום יום של הרצפה לקל הרבה יותר.

כאשר מבקשים ניקוי מרצפות שיש, יש לזכור כי מדובר בחומר טבעי הדורש שימוש זהיר בחומרי ניקוי תוך הימנעות משימוש בחומרים חומצתיים מדי ובמכשור העלול לשרוט את הרצפה.

סוגים נוספים של רצפות הנפוצים בבתים רבים הינם פרקט ולינולאום. לנו בגד קלין מומחיות מיוחדת בניקוי פרקטים מקצועי המשמר את מראה הפרקט לאורך זמן. נציין שלינולאום הינה רצפה סינטטית לחלוטין הקלה יחסית לניקוי ולכן כדאית להתקנה בחדרי ילדים.

רוצה לנקות את המרצפות שלך?

צוותי הניקיון של גד קלין ערוכים להעניק לך שירות מעולה תוך הקפדה על עמידה בלוחות הזמנים והתאמה מוחלטת לצרכים הספציפיים שלך.

רוצה לדעת יותר? נשמח לעמוד לשירותך בכל עת!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר