ניקיון במסעדות וברים

הזמינו אותנו

ניקיון במסעדות וברים

ניקיון משפיע רבות על האווירה בבית ובמשרד ועל זה אין עוררין. כשמדובר על ניקיון במסעדות וברים, חשיבותו של הניקיון כפולה. שכן, מעבר להיותו של הניקיון פקטור משמעותי במיוחד בהרגשה של הלקוחות, במקום שבו מוגשים אוכל ושתייה בכמויות גדולות, הניקיון קשור לא רק לאווירה, כי אם גם לבריאות.

משרד הבריאות בישראל מחמיר משנה לשנה את תקנות הניקיון במסעדות וברים ועורך בדיקות תכופות, שמטרתן לוודא שאותן תקנות ניקיון, הקשורות באופן ישיר לשמירה על בריאותם של הלקוחות, אכן נשמרות.

בעל עסק שלא מקפיד לשמור על סדר וניקיון במסעדה או בבר שהוא מנהל, מסכן הן את התדמית העסקית שלו, הן את רישיון העסק שלו והן את הבריאות של לקוחותיו.

אחרי שהסכמנו על כך שניקיון במסעדות וברים זה משהו שאסור לוותר עליו ובטח שלא להתפשר לגביו, הגיע הזמן לרדת לעומקם של הדברים ולהבין איך עושים את זה נכון. כלומר, כיצד מצליחים לשמור על הניקיון ובמקביל, לשמור גם על הכיס ולא להוציא על זה הון.

בסקירה הבאה נסביר מדוע כל כך חשוב לשמור על ניקיון במסעדות וברים ונציע דרכים פרקטיות שיעזרו גם לכם לשמור על הניקיון במסעדה או בבר שלכם.

למה חשוב לשמור על ניקיון במסעדות וברים?

כאמור, שמירה על ניקיון במסעדות וברים הכרחית גם לטובת האווירה במקום ולא פחות חשוב מכך, כדי לשמור על הבריאות של הלקוחות ושל העובדים, שהרי גם הם אוכלים ושותים בבר או במסעדה. בעלי עסקים שחוסכים כסף על הניקיון למעשה יורים לעצמם ברגל והחיסכון הזה, תמיד, מתברר כלא משתלם ולא אפקטיבי.  

לא צריך להיות חכם גדול כדי להבין שמטבח מלוכלך, חדרי קירור מטונפים, שולחנות רעועים, ברזי שתייה דביקים, שירותים לא היגייניים וכיוצא בזה, פוגעים ברמה של המסעדה. כל אלו במוקדם או במאוחר יהפכו את המסעדה או הבר שלכם לקרקע פורייה למחלות, זיהומים והידבקויות.

כמו כן, רצפה ישנה ומלאת כתמים מהווה גם היא סכנה וזאת משום שהלקוחות שלכם עלולים להחליק עליה, להיפגע ובסופו של יום, לבוא בטענות אליכם ובצדק. החשיבות של שמירה על ניקיון במסעדות וברים רבה, גם בשגרה וגם כשמדובר על אירועים מיוחדים, לדוגמא ניקיון בחגים, ניקיון אחרי שיפוץ במסעדה או בבר וכך הלאה.

מה כולל שירות הניקיון שאנחנו מציעים לכם?

אנו בחברת הניקיון גד קלין מומחים בניקוי מסעדות וברים ונשמח להעניק גם לכם שירות ניקיון ברמה גבוהה ובהתאמה לדרישות העסק. הניסיון מלמד שמלבד ניקיון יומיומי, יש צורך לבצע גם ניקיון מיוחד אחת לתקופה, כדי לשמור על המסעדה או הבר במצב טוב, מבחינת נראות וכמובן, מבחינה תברואתית.

שירות הניקיון שאנחנו מציעים מתאים לבעלי עסקים שרוצים לבצע ניקיון אחרי צביעה, ניקיון אחרי שיפוץ, ניקיון בחגים או פשוט ניקיון מיוחד ויסודי כדי לרענן ולחדש את המראה של המסעדה או הבר שלהם. צוות הניקיון שלנו מיומן בניקוי מסעדות וברים ואנחנו מגיעים למקום עם מכשור מתקדם וחומרי ניקיון איכותיים וידידותיים לסביבה, בשעות שנוחות לכם ובתיאום מראש.

הניקיון כולל ניקוי יסודי של המטבח, של משטחי העבודה, התנורים, הגז, הכיריים, חדרי הקירור, ברזי בירה ומכונות קפה, ניקוי מנדפים, ניקוי חלונות, שירותים, שולחנות, כיסאות, פוליש וכך הלאה. אנחנו מתחייבים לספק לכם שירות מקצועי, במחיר משתלם ובאחריות מלאה על הניקיון ומבטיחים לבצע את הניקיון על הצד הטוב ביותר ולשביעות רצונכם.

לקבלת הצעת מחיר לניקוי מסעדה או בר - פנו אלינו!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר