מה עדיף לבחור: מנקה או חברת ניקיון?

הזמינו אותנו

מה עדיף לבחור: מנקה או חברת ניקיון?

השאלה מה עדיף לבחור, מנקה או חברת ניקיון, נשמעת ללא הרף מפי לקוחות שמעוניינים בשירותי ניקיון לבתים, ניקיון דירות, ניקיון משרדים, ניקיון מבנים, ניקיון אחרי שיפוץ או לפני החגים וכיוצא בזה.

התשובה לשאלה מורכבת ממגוון משתנים וביניהם מה גודל ואופי המקום המיועד לניקוי, מצב הלכלוך בו, האם יש שירותים מיוחדים שנדרשים כמו ניקיון חלונות בגובה או פוליש וכך הלאה.

חשוב להבהיר שקיימים הבדלים מהותיים בין מנקה פרטית לחברת ניקיון מקצועית ובכל אופן, כדאי להכיר את היתרונות והחסרונות של שתי האופציות. זאת על מנת שתוכלו לקבל החלטה מושכלת ולבחור מנקה או לחלופין חברת ניקיון, שיתאימו לצרכים הספציפיים שלכם ויענו על ציפיותיכם באופן מושלם ולא פחות חשוב, גם משתלם.

הבדלים בין מנקה לחברה מקצועית

מקצועיות - מנוסה ככל שתהיה המנקה הפרטית, כשמדובר בחברת ניקיון מקצועית, סביר מאוד להניח שהעובדים שייבחרו יהיו מקצועיים יותר. למה? כי אותם עובדי ניקיון עברו ועוברים הכשרות על בסיס קבוע, הם מעודכנים לגבי פיתוחים חדשים בתחום הניקיון בכל רגע נתון ויודעים כיצד להשתמש במכונות ניקוי ושיטות ניקיון מורכבות.

שירותים - חברת ניקיון מקצועית מספקת מענה לכלל שירותי הניקיון הקיימים כיום בשוק ובכלל זאת פוליש, קרצוף יבש, קרצוף רטוב, ניקוי בקיטור, טיפול HG, ניקוי ספות, ניקוי שטיחים ועוד כהנה וכהנה.

למנקה, אין את הציוד, המכשור וחומרי הניקיון המתאימים לטובת פעולות ניקיון כמו אלו שתוארו לעיל ולכן כשזקוקים לניקיון שהוא יותר מורכב מניקיון שוטף לבית, עדיף לבחור חברת ניקיון.

ביטוחים - האחריות על הביטוח של המנקה הפרטית הוא על מזמין השירות, כלומר עליכם ולעומת זאת, כששוכרים את שירותיה של חברת ניקיון מקצועית, עלויות הביטוח מגולמות מראש במחיר הכולל שמציעים לכם. כל שכן גם כשמדובר על תשלום עבור הוצאות נסיעה, ביטוח לאומי וכיוצא בזה.

זמינות - מנקה פרטית לא תמיד זמינה בשעות ובימים שאתם רוצים והרדיפה אחר כמה שעות פנויות בלוח הזמנים הצפוף שלה וודאי מוכרת לכולכם. לעומת זאת, לחברת ניקיון יש עשרות עובדי ניקיון מקצועיים שעובדים במקביל, מה שאומר שתוכלו לקבל שירותי ניקיון מתי שמתאים לכם.

זה רלוונטי במיוחד כשיש צורך בניקיון דחוף כמו ניקיון אחרי הצפה או שיפוץ או לחלופין כשרוצים לנקות משרדים בשעות הערב או הבוקר המוקדמות, בזמן שהעובדים לא נמצאים, כדי לא להפריע לפעילות התקינה ולסדר היום בעבודה.

עלויות - להזמין מנקה פרטית יותר זול מלהזמין חברת ניקיון מקצועית כשמחשבים עלויות פר שעה ועל זה אין וויכוח. מה שכן, הזמן שלוקח למנקה פרטית להגיע לתוצאות הוא גדול פי כמה מאשר הזמן שלוקח לחברת ניקיון מקצועית ולא זאת בלבד, אלא שרמת הניקיון שחברת ניקיון מצליחה להשיג, תמיד גבוהה בהרבה ממה שמסוגלת לעשות מנקה אחת לבד. זאת כפי שכבר הסברנו, משום שחברת ניקיון שולחת כמה אנשים יחד, עם ציוד מתאים וחומרי ניקוי איכותיים.

מתי כדאי לפנות לחברת ניקיון?

ככלל, תמיד עדיף לפנות לחברת ניקיון ולא למנקה פרטית. זאת למעט אם רוצים להיעזר בשירותים בסייסים של מנקה לתחזוקת הבית השוטפת, שאז לפעמים ניתן להסתפק במה שמנקה מציעה. כך או כך, אם רוצים ניקיון מקצועי ברמה גבוהה יותר - עדיף לבחור חברת ניקיון.

אגב, כשאתם פונים לחברת ניקיון, אתם יודעים שיש גוף שאחראי ומפקח על העבודה שנעשית. מה שאומר שאם אתם לא מרוצים מהניקיון יש לכם למי לפנות ויש מי שמטפל, זאת בשונה מיחסים מול מנקה פרטית, שלא תמיד נעים להעיר לה ו/או שלא בהכרח מקשיבה למה שיש לכם לומר.  

המומחים של גד קלין מסבירים:

ההמלצה שלנו היא לפנות לחברת ניקיון מקצועית, כזו שקיבלתם עליה המלצות ובכל אופן לא לנסות לעשות לבד עבודה שמתאימה למומחים כמו לדוגמא פוליש, קרצוף רצפות או ניקיון חלונות בסנפלינג. אנו בחברת גד קלין מתחייבים להעניק לכם שירות מצוין, במחיר שפוי ובהתאמה מלאה לדרישות והצרכים שלכם.

רוצים לדעת יותר? פנו אלינו!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר