מומחים למניעת החלקה לשירותך!

הזמינו אותנו

מומחים למניעת החלקה לשירותך!

החלקה על רצפות היא סוג התאונה השכיח ביותר, הגורם לפגיעות רבות ואפילו חמורות. רצפה נקייה ומבריקה ובמיוחד רצפה רטובה, עלולה להוות מוקד לסכנת החלקה. נושא זה חשוב במיוחד בבתים בהם יש ילדים או קשישים.

גד קלין הינה חברת ניקיון מקצועית המנוסה במתן שירותי ניקיון במגוון רחב של תחומים ובכללם ניקוי מרצפות ופתרונות מקצועיים למניעת החלקה.

סכנת החלקה בבתים ובמקומות ציבוריים

המטרה בכל ניקיון מוצלח היא להשיג תוצאה של רצפה מבריקה ומצוחצחת. אלא שלרצפה חלקה ומבריקה יכול להיות גם חיסרון והוא שהיא עלולה לגרום להחלקה. גם רצפה רטובה לאחר ניקיון בחדר האמבטיה או במטבח, עלולה להוות סכנת החלקה.

ידוע כי רוב התאונות מתרחשות בבית והחלקה על רצפה, במיוחד רצפה רטובה, מסוכנת מאוד. היא עלולה לגרום לשברים ולפגיעות חמורות כפגיעות גב וראש. דאגה זו משותפת לבתים פרטיים ולמקומות ציבוריים.

בעלי בתים פרטיים דואגים לבריאות ובטיחות בני ביתם. במקומות ציבוריים חשוב לדאוג לבטיחות הציבור המגיע למקום. בשנת 2005 נקבע תקן לאחראים על מקומות ציבוריים, המחייב נקיטת צעדים למניעת החלקה.

מה אפשר לעשות?

ניתן למנוע סכנה זו בקלות רבה, על ידי מריחת חומרים מיוחדים המיועדים למניעת החלקה. חומרים אלה לא ניתן למרוח באופן עצמאי, אלא רק על ידי אנשי מקצוע המומחים לנושא, מכיוון שמדובר בחומרים בעלי הרכב כימי מיוחד, אשר השימוש בהם דורש מיומנות ומומחיות.

לכל סוג רצפות יש חומר למניעת החלקה המיועד לו. אנו בגד קלין מומחים בחומרים למניעת החלקה ונסייע לך ביעילות בהתאמת סוג החומר המתאים לרצפה שלך. אנו מקפידים על שימוש בציוד מקצועי ובחומרים איכותיים למטרה חשובה זו.

שיטות וחומרים למניעת החלקה

על מנת למנוע החלקה ניתן לנקוט במספר שיטות שונות:

פוליש הוא קרצוף אינטנסיבי של הרצפה המשאיר אותה מבריקה ומצוחצחת. ישנן שיטות פוליש אשר מעבר לקרצוף וההברקה מספקות לרצפה גם שכבת הגנה מפני החלקה, לדוגמא פוליש אקרילי ופוליש סינטטי.

פוליש אקרילי - זו שיטת קרצוף המתאימה למגוון סוגי רצפות, כגון: אבן טבעית, רצפת שיש, רצפת פרקט ורצפת PVC . היא מתאימה לבתים פרטיים ולמקומות ציבוריים כאולמות ספורט או מפעלים.

פוליש סינטטי - מתאים בעיקר למבני תעשיה ומונע שתי סכנות עיקריות, סכנת החלקה וסכנה של חשמל סטטי.

מריחת סילר - סילר הוא חומר בעל יתרונות רבים. הוא מגן על הרצפה מפני פגיעות, ספיגת נוזלים ושריטות. הוא מגן על שמירת הצבע והצורה החיצונית של הרצפות וכן מסייע במניעת החלקה.

אנו בגד קלין ממליצים לבצע מריחת סילר באופן קבוע לאחר ביצוע כל עבודת פוליש או ליטוש רצפות, לשמירת מראה הרצפות, להגנה עליהן ולמניעת החלקה. הסילר מתאים לסוגים שונים ורבים של רצפות ולריצוף ביתי וציבורי.

חומרי ניקוי מיוחדים - אנו מומחים בביצוע ניקיון בתים וכמי שמתעסקים עם התחום כבר שנים, אנו ממליצים על שימוש בחומרי ניקוי איכותיים המכילים מרכיבים למניעת החלקה.

כחברת ניקיון מקצועית המחוייבת לשירות מסור ואמין חשוב לנו כי ניקיון מושלם לא יבוא על חשבון הבטיחות וכי רצפה מצוחצחת ומבהיקה תהיה גם בטוחה מפני החלקה.

מיטב המומחים שלנו מחכים לך בפורום הניקיון!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר