מומחים לניקוי עם מכונת פוליש

הזמינו אותנו

מומחים לניקוי עם מכונת פוליש

רצפה מבריקה משדרת ניקיון ויוקרה. ישנם מצבים בהם הרצפה מתלכלכת ומאבדת את הברק, כמו לאחר שיפוץ למשל, או עקב התיישנות. במצבים אלו לא מספיק ניקיון יסודי כדי להחזיר לרצפה את הברק, אלא יש צורך בפוליש, אשר נעשה בטכנולוגיה של קרצוף.

מדובר בפעולת ניקיון מורכבת המתבצעת באמצעות מכונה מיוחדת. שימוש יעיל ונכון במכונת פוליש דורש ניסיון ומקצוענות. גד קלין הינה חברת ניקיון המנוסה במתן כל שירותי הניקיון לדירות, בתים, בתים משותפים ומשרדים ובפרט בכל הקשור לשימוש במכונות פוליש.

אנו מתמחים בהפעלת מכונות פוליש ובביצוע סוגים שונים של עבודות פוליש. הקרצוף במכונה זו יקנה לרצפה שלך מראה חדש.

מהי מכונת פוליש

מכונת פוליש היא מכונה מיוחדת בעלת מברשות העשויות מחומר קשיח, אשר מסתובבות במהירות גבוהה. באמצעות סיבוב המברשות על הרצפה המכונה מקרצפת את הרצפה קרצוף יסודי, כזה שבאמצעותו היא מסוגלת להסיר כתמי לכלוך קשים ועמוקים, אשר הניקיון הרגיל אינו מסוגל לנקות. הפעלת המכונה דורשת מקצועיות ודייקנות.

אחרי שיפוץ, מצטברים על הרצפה כתמי טיח וצבע וחומרים אחרים אשר לא ניתן להסירם בניקיון רגיל, גם לא בקרצוף עצמי באמצעות סקוץ'. המכונה מקרצפת ביסודיות ובמהירות משטחים גדולים ומבטיחה ניקיון מקסימלי.

בנוסף, היא מגרדת בעדינות את השכבה העליונה של המרצפות ובכך מקנה למרצפות מראה חדש. בדרך זו ניתן להחזיר למרצפות ישנות שהצהיבו או דהו עם הזמן את המראה המקורי שלהן.

מדוע חשוב לפנות לחברה המתמחה בפוליש?

הפעלת מכונת פוליש זו עבודה למקצוענים, שכן מדובר בפעולה מורכבת הדורשת מיומנות וניסיון. אנו בגד קלין מנוסים בביצוע כל עבודות הפוליש. אנו מקפידים על שימוש בציוד חדיש ובמכשור המקצועי והמתקדם ביותר בתחום, רק עם חומרים איכותיים וידידותיים לסביבה.

המומחים שלנו ידעו להתאים עבורך את סוג הפוליש הייחודי בהתאם למרצפות שלך. לכל סוג אבן יש את סוג הפוליש המתאים לה. שימוש לא מקצועי במכונה עלול להביא לתוצאות לא מספקות ואף לגרום נזק לרצפה.

אילו סוגי פוליש ניתן לבצע באמצעות המכונה?

מעבר לפעולת המכונה עצמה, נהוג לשלב גם מריחת חומרים על הרצפה והחדרתם לעומק המרצפות, על מנת להעניק להן מראה מבהיק ומצוחצח. כמו כן, לאחר פעולת הפוליש נהוג למרוח חומר מגן הנקרא סילר, לשם הגנה על המרצפות מלכלוך והתיישנות. ישנם מספר סוגי פוליש שניתן לבצע עם המכונה:

פוליש ווקס - לאחר קרצוף במכונת הפוליש מורחים על הרצפה חומר שעווה המקנה לרצפה מראה מבריק וחלק.

פוליש קריסטלי - פעולה מורכבת יותר הדורשת חימום המרצפות באמצעות סיבוב מהיר מאוד של גלגלי מכונת הפוליש והחדרת חומר מבריק לעומקן המקנה לרצפה מראה רטוב.

פוליש אקרילי - בסיום עבודת המכונה נמרח על הרצפה חומר אקרילי אוטם המונע חדירת לכלוך וכן מונע החלקה.

במקרים בהם הרצפה פגועה מאוד, ישנה או שרוטה, המומחים שלנו בגד קלין ממליצים לבצע פעולת ליטוש רצפות לפני פעולת הפוליש. פעולה זו מסירה לעומק את השכבה העליונה הפגומה של המרצפות וחושפת שכבה תחתונה וחדשה. לאחר הליטוש מתבצע קרצוף במכונת פוליש והתוצאה מושלמת.

אנו בגד קלין מתחייבים לשירות מסור ולאמינות. הניסיון והמומחיות שלנו בהפעלת מכונות פוליש יגרמו לרצפה שלך להיראות מצוחצחת ומבריקה, בהתחייבות.

היכנסו לפורום הניקיון שלנו לייעוץ חינם 24/7!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר