שירותי ניקיון מיוחדים

הזמינו אותנו

שירותי ניקיון מיוחדים

ניקיון מיוחד נדרש במצבים שבהם לא ניתן לקבל מענה לצרכים רגילים ושגרתיים כמו ניקיון בתים, ניקיון משרדים או פוליש. מדובר על מקרים שבהם הלקוח זקוק לשירותי ניקיון מיוחדים בשל אירוע, חיובי או שלילי, שאירע בפתאומיות או שלקראתו יש צורך להתכונן.

מומחי הניקיון של גד קלין יודעים לספק מענה ממוקד ומקצועי לכל דרישה שעולה מלקוחותינו ואנו מנוסים במתן שירותי ניקיון מיוחדים. הניסיון מלמד שכאשר יש צורך בניקיון מיוחד, חשוב מאוד לבחור צוות ניקיון מיומן ולהשתמש אך ורק בציוד מתקדם ובחומרי ניקיון איכותיים.

כמו כן, מעבר לבחירה נכונה בחברת הניקיון, מומלץ מאוד לוודא מראש שהחברה אכן זמינה בזמן וכמובן, לסגור מראש מחירים, כדי לא להיות מופתעים אחר כך. תיאום ציפיות עם חברת הניקיון יסייע לכם להשיג את מבוקשכם על הצד הטוב ביותר, עם מקסימום תוצאות ומינימום בלבולי מוח מיותרים.

זה אומר שאם מדובר על ניקיון אחרי הצפה, חברת הניקיון תהיה זמינה להגיע בזמן אמת או לחלופין, אם מדובר על ניקיון לפני פסח, שחברת הניקיון אכן תוכל לספק לכם שירותי ניקיון טרום החג. בין שירותי הניקיון המיוחדים שאנו מציעים ללקוחותינו תוכלו למצוא מגוון רחב של אפשרויות, כפי שיפורטו בהמשך.

ניקיון מותאם לצרכים ייחודיים

כאמור, אנו בגד קלין מציעים ללקוחותינו שירותי ניקיון מיוחדים, שמתאימים בדיוק לצרכים שלהם ונותנים מענה מיטבי בזמן אמת, בדרך לניקיון יסודי, שיגרום לחלל להיראות נהדר. לפני שאנו ניגשים למלאכת הניקיון, המומחים שלנו מאבחנים את המצב הקיים בשטח ולפיכך מחליטים באילו שיטות ניקיון יש לבחור, שזה אומר, איזה חומרי ניקיון ואיזה מכונות יתאימו לניקוי. שירותי הניקיון המיוחדים כוללים:

ניקיון דירה ישנה - אם יש לכם דירה ישנה שאתם לא רוצים לשפץ, כל אחד מסיבותיו הוא, אנו ממליצים לכם על ניקיון לדירות ישנות, שיכלול הברקת רצפות על ידי פוליש, או במקרים קיצוניים יותר בעזרת ליטוש רצפות וכמובן בנוסף, ניקוי יסודי של כל חלקי הבית.

ניקיון אחרי שיפוץ - לאחר שיפוץ נשארים בבית כתמי צבע ורובה ואנו ממליצים מקרב לב להזמין חברת ניקיון מקצועית כדי לנקות את הבלגן ובכל אופן, לא לנסות להסיר כתמים לבד עם חומרים שלא מתאימים ושעלולים להרוס את הרצפה והקירות בביתכם.

ניקיון חנות חדשה - כשפותחים עסק חדש ובמיוחד כשמדובר על חנות, שבה לפעמים יש גם חלונות ראווה, חשוב מאוד לבצע ניקיון יסודי לפני שמגיעים הלקוחות. ניקיון כזה יאפשר לכם להיפטר מהלכלוך שהשוכרים הקודמים של החנות השאירו, או במקרה של חנות חדשה, להיפטר מכתמי הצבע והרובה. אם מדובר על חנות בקומה גבוהה, יהיה צורך גם בניקוי חלונות בגובה.

ניקיון בחגים - לאף אחד אין סבלנות לנקות בחגים וגם למי מאיתנו שכן יש כוח לניקיונות, לא תמיד יש מספיק זמן. לא זאת בלבד, אלא שהרבה אנשים מעדיפים להזמין חברת ניקיון מקצועית שתבריק את הבית שלהם ורואים בחג הזדמנות מצוינת לניקיון יסודי יותר. כמו לדוגמא, ניקיון בסוכות או ניקיון לפני פסח.

ניקיון חדרי מדרגות - שירות ניקיון חדרי המדרגות שאנו מציעים מתאים במיוחד לבניינים שבהם וועד הבית לא רוצה להחליף את הריצוף הקיים, אלא רוצה לחדש את הישן. הניקיון יאפשר חידוש של המרצפות שאותו אנו מבצעים על ידי פוליש לחדרי מדרגות, בהתאם לסוג המרצפות ולחומרת המצב ובוחרים האם לבצע קרצוף רצפות, פוליש, ליטוש רצפות או גם וגם.

ניקיון אחרי הצפה - הצפה בבית או במשרד יכולה להיגרם בשל מגוון סיבות, אבל מה שמשותף לכל מקרי ההצפה, הוא הצורך המיידי לטפל בה וזאת על מנת לא לגרום נזק לציוד שנמצא בחלל הפנימי וכמו כן, כדי שהחשמל באזור לא ייפגע. אנו בגד קלין מספקים שירותי ניקיון אחרי הצפה ודואגים לשאיבת ההצפה בעזרת מכשור מתקדם, ניקיון שטיחים אחרי הצפה וכמובן, ניקוי יסודי לאחר מכן.

ניקיון מקלטים - המקלט הוא מקום שלרוב אנו לא מגיעים אליו ביומיום ומשכך המצב, מדובר באזור שלא זוכה לניקיון קבוע ובטח שלא לניקיון יסודי. עם זאת, ניקיון מקלטים זה משהו שאסור לוותר עליו, שכן במקלט הסגור יכולות להיווצר כמויות לכלוך וביניהן גם טחב ועובש. זו הסיבה שחשוב לבצע ניקיון מקלטים מעת לעת ואם הניקוי יתבצע על ידי אנשי מקצוע, מה טוב ואף עדיף.

ניקיון גני ילדים - החשיבות של ניקיון מקצועי בגני ילדים היא גדולה ויש לה הרבה משמעות, מעבר לסדר, נראות וריח טוב. גני ילדים מהווים קרקע פורייה להיווצרותם והתרבותם של חיידקים ואם אתם רוצים שהילדים יוכלו לשחק בסביבה נקייה ובטוחה, כדאי מאוד לשמור על הניקיון. כך, באופן ישיר, תצליחו לשמור גם על בריאותם טוב יותר.

ניקיון בתי ספר - גם בתי הספר דורשים ניקיון מקצועי כדי לשמור על סביבה נקייה ובטוחה. מדובר על שטח רחב שכולל כתות, אולם ספורט, חצר וכיוצא בזה. כל המקומות הללו דורשים ניקיון יסודי וככל שהסביבה שבה הילדים לומדים תיראה טוב יותר, כך היא תאפשר שמירה מיטבית על בריאותם ולא זאת בלבד, אלא שסביבה נקייה הוכחה כסביבה שמשפרת הישגים ובפרט הישגים לימודיים.

ניקיון מטבחים תעשייתיים - ניקיון מטבחים זה עניין אחד וניקיון מטבחים תעשייתיים זה עניין שונה לחלוטין. כמות המזון שמכינים במטבח תעשייתי כפולה פי מזו של מטבח ביתי ומעבר לכמויות ולתדירות הגבוהה שבה משתמשים במטבח תעשייתי, גם הציוד במטבח שונה - משטחים גדולים, מנדפים, אזורי טיגון וכך הלאה. אלו דורשים ניקיון מקצועי אחת לתקופה כדי לשמור על סביבת עבודה נקייה ולהבטיח עמידה בתווי התקן של משרד הבריאות בכל הקשור לנושא הניקיון.

ניקיון מסעדות וברים - ניקיון מקיף למסעדה או לבר שלכם על ידי חברת ניקיון מקצועית זה משהו שכל בעל עסק חייב לעצמו אחת לתקופה. עם כל הכבוד למנקה או לעובדים שמעבירים סמרטוט בסוף משמרת, זה פשוט לא מספיק במקום שמארח המוני סועדים בכל רגע נתון. אנו בגד קלין יודעים לבצע ניקיון מסעדות וברים ומתחייבים להבריק את העסק על הצד הטוב ביותר.

אלו רק חלק משירותי הניקיון המיוחדים שאנו מציעים. יש שירות ניקיון מיוחד שאתם זקוקים לו ולא מופיע כאן? רוצים לדעת יותר על השירותים המיוחדים שלנו? פנו אלינו!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר