ניקוי מטבחים תעשייתים

הזמינו אותנו

ניקוי מטבחים תעשייתים

רבות סופר ודובר אודות רמת הניקיון במטבחים התעשייתיים בישראל או נכון יותר לומר, אודות רמת הניקיון הירודה בהם. המציאות בשטח מראה שעל אף תקנות הבריאות המחמירות והניסיון לאכוף אותן, עדיין יש בארץ יותר מידי מטבחים שאינם עומדים בדרישות ומרשים לעצמם להכין אוכל בתנאים תת תנאים. כל זאת תוך שהם מסכנים את בריאותם הן של העובדים והן של האורחים.

עסקים שמכינים מזון ומגישים אותו ללקוחותיהם בחדרי אוכל של מסעדות וברים, בתי מלון, מפעלים, חברות הייטק וכיוצא בזה, מוכרחים להקפיד על הניקיון במטבח. זו לא המלצה, אלא חובה וכדי להצליח לעמוד במשימה, כדאי מאוד להיעזר בחברת ניקיון מקצועית.

חשוב להבין שלא כל חברת ניקיון מתמחה בניקיון של מטבחים תעשייתיים ובכל אופן, כדאי לבדוק טוב-טוב לפני שמחליטים באיזו חברה לבחור, כדי שתצליחו לשמור גם על הניקיון ובמקביל, גם על הכיס. בסקירה הבאה נסביר מדוע כל כך חשוב לשמור על ניקיון במטבחים תעשייתיים ונציע דרכים פרקטיות שיעזרו גם לכם לשמור על הניקיון במטבח התעשייתי.

החשיבות של ניקיון מקצועי במטבח תעשייתי

אמנם תחזוקה שוטפת על ידי עובדי ניקיון קבועים היא נחוצה וחיונית, אבל זה לגמרי לא מספיק כדי לשמור על ניקיון אמיתי לאורך זמן.

בשונה מעובדי ניקיון קבועים, שיודעים לבצע את המטלות השוטפות הנדרשות במטבח התעשייתי, חברת ניקיון מקצועית תדע להגיע גם לאזורים שלא מנקים בדרך כלל ושצריך לשים עליהם דגש מיוחד.

העובדה שהרבה בעלי עסקים בוחרים להקטין ראש ולהזניח את נושא הניקיון במטבח תעשייתי, לא אומרת שגם אתם צריכים לנהוג כך, ההפך הוא הנכון. הניסיון מלמד שאם תקפידו לשמור על סדר וניקיון במטבח, תגדילו את סיכויי ההצלחה של העסק שלכם, כפי שיוסבר להלן.

כולנו נוכל להסכים שמטבח תעשייתי מטונף שבו התנורים והכיריים מלאים כתמים ושאריות אוכל, קולטי האדים והמנדפים חסומים משומניות והמרצפות שחורות, הוא מטבח שלא נעים לעבוד בו וחמור מכך, מסוכן להכין בו אוכל שיוגש אחר כך לבני אדם - הלקוחות והעובדים שאוכלים בעסק שלכם.

במקום שבו בכל רגע נתון נשטפים, נחתכים, מטוגנים, מתבשלים ונאפים כמויות גדולות של אוכל, שמירה על ניקיון היא משהו שאסור לוותר עליו. מטבח תעשייתי מלוכלך מהווה קרקע פורייה להיווצרותם ושרידותם של חיידקים ומחלות ואין ספק שזה הדבר האחרון שבעל עסק שמכבד את עצמו, רוצה שיהיה במקום שלו.

מה כולל שירות הניקיון שאנחנו מציעים לכם?

אחרי שהבנתם שניקיון מקצועי אחת לתקופה בוודאות יטיב עם המטבח שלכם, עליכם לדעת מה כולל שירות הניקיון שמציעים לכם והאם אכן מדובר בשירות יעיל ומשתלם. אנו בחברת הניקיון גד קלין מומחים בניקיון של מטבחים תעשייתיים ומתחייבים לספק לכם שירות מצוין, במחיר ללא תחרות.

שירות הניקיון שלנו כולל ניקיון יסודי במטבח התעשייתי של כלל חלקי המטבח ובכלל זאת ניקוי תנורים, ניקוי כיריים, ניקוי מנדפים וקולטי אדים, ניקוי מקררים וחדרי קירור, ניקוי קירות וניקוי מרצפות, בעזרת קרצוף או פוליש, תלוי בסוג הרצפה. ניקוי הרצפות והקירות ייעשה באמצעות מכונת קרצוף ייחודית, שמתאימה למטבחים תעשייתיים ומסוגלת להסיר כתמים קשים.

כמו כן, נציין שאנו משתמשים אך ורק בחומרי ניקיון איכותיים וידידותיים לסביבה ובמכשור מתקדם שמופעל על ידי עובדי ניקיון מנוסים ואמינים. אנחנו מעניקים ללקוחותינו אחריות על העבודה, כולל הדברה חינם ונפעל כדי לנקות את המטבח התעשייתי שלכם על הצד הטוב ביותר ולשביעות רצונכם המלאה.

פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר