ניקיון דירה לפני מעבר

הזמינו אותנו

ניקיון דירה לפני מעבר

מעבר דירה זה עסק שדורש היערכות מוקדמת וטומן בחובו לא מעט לחצים. תכנון נכון של המעבר ובכלל זאת אריזה מסודרת של הציוד בדירה הישנה, פינוי תכולת דירה בדירה החדשה וניקיון מקיף לפני המעבר, עושים את ההבדל בין מעבר קל וחלק לסיוט מתמשך.

אנו בחברת גד קלין מומחים בניקיון דירות לפני מעבר ויודעים להתאים לכל לקוח את שירותי הניקיון הנדרשים כדי להבטיח ניקוי יסודי של הדירה. בכתבה הבאה נסביר למה חשוב לנקות את הדירה לפני המעבר, נפרט מה כולל הניקיון ואיך עושים את זה נכון וניתן טיפים פרקטיים שיסייעו לכם לבחור חברת ניקיון מקצועית ואמינה.

למה חשוב לנקות דווקא לפני מעבר?

הרבה אנשים נזכרים שצריך לבצע ניקיון דירה מקיף רק אחרי המעבר ובכל המקרים מדובר בטעות, שכן ישנם שירותי ניקיון מיוחדים שהרבה יותר קשה לבצע כשהבית כבר מאוכלס. זה נכון שהכל אפשרי וגם אם שכחתם להזמין חברת ניקיון אף פעם לא מאוחר, אבל אם אתם יודעים שאתם עתידים לעבור דירה, עדיף שתסגרו עם חברת ניקיון לפני.

החשיבות של ניקיון דירה לפני מעבר היא רבה וזאת בשל מגוון סיבות. הסיבה הראשונה והברורה היא שתמיד יותר נעים להיכנס לדירה נקייה ובפרט אם מדובר בדירה שגרו בה לפני. למה? כי סביר מאוד להניח שהדיירים הקודמים השאירו אחריהם לכלוך, לאו דווקא במתכוון.

יש כתמים שנוצרים על הקירות ובמקלחת שלא בהכרח מנקים ביומיום. כמו כן, גם הרצפה צוברת בלאי לאורך השנים וכך גם האזורים שהוסתרו על ידי רהיטים גדולים כמו ארון קיר ומוצרי חשמל כמו מקרר, תנור וכיוצא בזה.

כשעוברים דירה, אף אחד לא רוצה להיכנס לתוך לכלוך שמישהו אחר השאיר וזו הזדמנות מצוינת עבורכם כדיירים חדשים, לבצע ניקיון מקצועי בדירה, לרענן את המראה שלה וליהנות משירותי ניקיון כמו צביעת דירה ופוליש, שיגרמו לדירה להיראות כאילו עברה שיפוץ.

מה כולל הניקיון ואיך עושים את זה?

ניקיון לפני מעבר דירה כולל מספר שלבים, כאשר חשוב להבהיר שכל השירותים יינתנו בהתאם לדרישות הלקוח ובתיאום מראש. ההמלצה שלנו היא קודם כל לבצע פינוי תכולת דירה, במידה והדיירים הקודמים השאירו רהיטים ו/או מוצרי חשמל שאין לכם בהם צורך. לאחר מכן כדאי לצבוע את הדירה ואז לבצע ניקיון אחרי צביעה, שזה אומר לנקות שאריות כתם ורובה בעזרת חומרי ניקיון איכותיים ומכשור מתקדם.

אגב, לפעמים בדירות ישנות יש כתמי עובש ו/או טחב ובמידה וזה המצב בדירתכם, מוכרחים לנקות את העובש לפני שצובעים, כדי למנוע את היווצרותו בשנית ולא פחות חשוב מכך, כדי לשמור על בריאותכם. שכן, עובש מזיק לבריאות והוא יכול להתפשט במהירות אם לא מטפלים בו כראוי.

כך או כך, לא משנה אם החלטתם לצבוע או לא, יש שירותי ניקיון נוספים שכדאי להיעזר בהם כשמדובר על ניקיון לפני מעבר והעיקרי שבהם הוא פוליש. פוליש לרצפה משפיע באופן מהותי על הנראות של הבית כולו, הוא מאפשר להיפטר מכתמים קשים ולהעניק לרצפה גוון זוהר ונוצץ. במעמד זה נסביר שישנם סוגי פוליש שונים ולא כל פוליש בהכרח מתאים לרצפה בדירתכם החדשה.

לכן, כדאי להתאים את סוג הפוליש לרצפה, בין אם מדובר על פוליש סינטטי, פוליש ווקס, פוליש קריסטלי או פוליש אקרילי. לאחר הפוליש יש למרוח סילר, ששומר על המראה של הרצפה לאורך זמן וכן מסייע למנוע החלקה.

במקרים חריגים יהיה צורך בליטוש רצפות ובכל אופן, כדאי להתייעץ עם מומחי ניקיון שיבחנו את המצב הקיים של הדירה, לפני שמחליטים אם לבצע פוליש, ליטוש רצפות או כל פעולת ניקיון אחרת.

במידה ויש בדירה שטיח מקיר לקיר ואתם לא רוצים לנקות אותה אלא להסיר את השטיח, נדע לטפל עבורכם בהסרה וכמובן, בניקיון אחרי.

כמו כן, מומחי הניקיון שלנו ינקו את כלל הרהיטים שנותרו בבית ויבצעו ניקיון למוצרי החשמל. בנוסף, ננקה את האמבטיה, ננקה את השירותים וננקה את המטבח וכל זה עם מכשור מתקדם וחומרי ניקיון איכותיים וידידותיים לסביבה.

לבחור מקצוענים לניקיון לפני מעבר!

שירותי הניקיון שהוזכרו לעיל בוודאות ישפרו משמעותית את המראה של הדירה שאליה אתם עתידים לעבור, אבל השיפור הזה יתאפשר רק במידה ואכן תבחרו חברת ניקיון מקצועית. בחירה בחברת ניקיון לא מקצועית יכולה לעלות לכם ביוקר וחבל ולכן אנחנו ממליצים לכם מקרב לב לקרוא המלצות לפני שאתם סוגרים עם חברת ניקיון ולוודא בדיוק מה השירותים שאתם מקבלים, האם צוות העובדים מוכשר להשתמש במכשירים השונים, לדוגמא מכונת פוליש וכמובן - מה העלויות לכל שירות ומה המחיר הסופי.

רק אחרי שתבררו את כל הפרטים הללו, תוכלו לסגור עם חברת ניקיון את הניקיון לדירה לפני המעבר. אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לקבלת הצעת מחיר משתלמת ומתחייבים לספק לכם תוצאות מעולות, שיחזקו מעמד לאורך זמן, בהתחייבות.

מומחי הניקיון שלנו לשירותכם לכל שאלה או בקשה 1-800-50-50-30

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר