מומחים לליטוש שיש לשירותך

הזמינו אותנו

מומחים לליטוש שיש לשירותך

ידעת מה אתה עושה כשהחלטת לרצף את הבית בשיש. הריצוף שבחרת מוסיף לכל הבית מראה יוקרתי ומיוחד. מי שכבר ריצף או קנה דירה / בית פרטי שמרוצף בשיש מכיר את חוסר האחידות שבמראה חלקי הרצפה במקומות השונים בבית. מאחר ומדובר באבן טבעית שמשנה את המראה שלה לאורך השנים, זה טבעי לראות שינויי גוון על הרצפה. על מנת לחדש את המראה, אנחנו מציעים שירות מקצועי של ליטוש שיש.

גם אם תיעשה עבודת הריצוף המדויקת והמקצועית ביותר, בסופו של דבר תמיד יישארו הפרשים של גובה בין מרצפות מסוימות, השקה לא סימטרית ועוד. ישנן דרכים להקטין תופעות אלו כבר במהלך הריצוף עצמו, כמו לדוגמא שמירה על מרווח פוגות מינימאלי ככל הניתן של 1 מילימטר בין אריח לאריח, אך כדי להביא את השיש לרמת גימור חלקה ומלוטשת מומלץ וכדאי לבצע ליטוש שיש המאפשר השגת רצפה אחידה ויפה, כזו המקנה לבית גימור יוקרתי.

למה ומתי צריך את זה?

שיש, כאבן טבעית, היא חומר נהדר לביצוע ליטוש רצפות באמצעות ליטוש אבן. ליטוש כזה אינו אפשרי במרצפות מסוג קרמיקה או גרניט פורצלן למשל. ליטוש השיש הוא תהליך המורכב ממספר שלבים שבסופו תתקבל רצפה אחידה ששכבתה העליונה הוסרה. הוא מאפשר להגיע לרמת גימור גבוהה במיוחד בבתים חדשים או לחדש את מראה הרצפה בבתים ותיקים בהם היא נשחקה וספגה שריטות במשך השנים.

בתחילת תהליך הליטוש מתבצעת חריצה אחידה של המרווחים בין מרצפת למרצפת, המלווה בשאיבת האבק שהצטבר ומילוי החריצים בדבק  TENAX המותאם לגוון המשטח. סוגי אבני השיש נבדלים האחד מהשני בעיקר בצבע האבן וברמת הברק אליה היא מסוגלת להגיע ויש להתאים את צבע החריצים בין מרצפת למרצפת לבין צבע השיש הקיים.

תהליך הליטוש עצמו מתבצע באמצעות מכונות מיוחדות בעלות ראשי יהלום. ההתחלה היא בליטוש גס ליישור המשטח העובר בהדרגה לליטוש עדין לצורך קבלת הגימור הסופי. לאחר תהליך הליטוש עומדת בפנינו האפשרות למרוח פוליש קריסטלי על רצפת הבית, פוליש שיעניק לה שכבה של מראה זוהר ויוקרתי שגם יגן עליה.

במידה ולא מבוצע פוליש קריסטלי ימרח צוות גד קלין חומר מונע ספיגת נוזלים וכתמים בשם סילר, שיבטיח רמת הגנה גבוהה לרצפה לאורך זמן.

ליטוש השיש שלך - רק אצל מקצוענים!

גד קלין, חברת ניקיון המתמחה במגוון שירותי ניקיון ייחודיים, מקפידה על רמת מקצועיות גבוהה בעת ביצוע ליטוש שיש. רצפת הבית שלך זה לא משהו שכדאי לשחק בו ואנו בגד קלין מודעים לכך ופועלים להבטיח כי העבודה תתבצע ברמת גימור גבוהה במיוחד תוך שימוש בחומרים איכותיים ובמכשור מתקדם.

הסטנדרטים שלך גבוהים וגם שלנו בכל הקשור למיומנות צוות עובדים ורמת שירות מעולה. במידה ויש לך שאלות נוספות נשמח לענות בכל עת על נושאי ליטוש שיש ובנושאים נוספים.

פנייה אל המומחים של גד קליין - כאן.

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר