מומחים לליטוש רצפות לשירותך!

הזמינו אותנו

מומחים לליטוש רצפות לשירותך!

בתים רבים סובלים ככל שחולפות השנים מתהליך בלתי נמנע של התיישנות ושחיקה של רצפת הבית.

תהליך זה מלווה בהידרדרות איטית של מראה הרצפה תוך הופעת שריטות מרובות, לכלוך עיקש הנדבק למרצפות ומסרב לצאת גם בניקיון היסודי ביותר, איבוד המראה המבריק שהיה לרצפה בימיו המוקדמים של הבית ועוד.

דרך יקרה ומסורבלת במיוחד להתמודד עם כל אלה הינה החלפת מרצפות הבית באחרות. מדובר באופרציה לא יעילה הגוררת איתה עלויות כבדות ומלווה לרוב גם בצורך לצאת מהבית למספר ימים או שבועות.

עבור רוב בעלי הבתים מדובר בדרך בלתי מציאותית לחידוש מראה הבית ובדיוק כאן נכנסת לתמונה השיטה של ליטוש רצפות, Floor scrubbing.

מדובר בשיטה שמהווה דרך חלופית מצוינת להגיע למראה מחודש ויוקרתי של רצפת הבית. גד קלין הינה חברת ניקיון מקצועית המציעה שירותי ניקיון מגוונים. אחת מהתמחויותיה הבולטות הינה ליטוש רצפות וליטוש שיש בבתים ובדירות פרטיים.

מה זה ליטוש ואיזה סוגים קיימים

כאשר פעולת הקרצוף לא מצליחה להביא לכדי ניקוי מושלם של הרצפה והרצפה נותרת מלאת כתמים, ניתן להעביר את הרצפה תהליך ליטוש להורדת הכתמים/ חידוש הגלזורה/ כדי שהפוליש יוחדר למרצפת בצורה אחידה ותקינה וכך הלאה. ליטוש יכול להיות פעולה מקדימה לפוליש, או פעולת ניקיון בפני עצמה.

לאחר ליטוש ניתן להוסיף חומר בשם סילר, חומר הגנה ואיטום נגד נוזלים וחומרים חומצתיים. חומר זה לרוב מתווסף לפעולת הליטוש, אך ניתן גם להשתמש בו למרצפות חוץ שנתונות לנזקי מזג האוויר וזקוקות להגנה נוספת. חומר זה מתאים במיוחד למצרפות שיש, טרצו ושומשום.

קיימים מגוון סוגי ליטוש השונים וכל אחד מהם מתאים למרצפות מסוג אחר:

ליטוש בבד שמיר - ליטוש להורדת כתמים קלים. מדובר בסוג ליטוש מאוד עדין שלא פוגע במרצפות. הליטוש מתאים בעיקר למרצפות טרצו.

ליטוש ברשת יהלום - ליטוש יוקרתי יותר מבד שמיר, מתאים מאוד לחידוש גלזורה והורדת כתמים קשים. לאחר ליטוש זה מוסיפים חומר מסוג אקרילי, פוליש אקרילי או סילר, בהתאם למצב הרצפה. החומר האקרילי/ הסילר מונעים החלקה ושומרים על המרצפות.

ברוב המקרים ניתן להוסיף הכנה לליטוש ברשת היהלום על ידי חומר מרכך אשר מרכך את הכתמים על הרצפה. הליטוש מתאים למרצפות טרצו, שומשום ושיש.

ליטוש אבן - ליטוש ברמה הכי גבוהה, הנעשה באמצעות פתיחת החריצים ברצפות על ידי דיסק יהלום. לאחר מכן שואבים עם שואב תעשייתי את החריצים מאבק ולכלוך וממלאים את החריצים בדבק שיש מקצועי המותאם לגוון השיש/ הרצפה.

ליטוש זה מתבצע במקרים בהם הרצפה עקומה, ליישור משטחים, או אם הרצפה נאכלה או התחספסה בגסות ואנו רוצים ליישר ולחדש את המשטח/ הריצפה.

הליטוש נעשה על ידי מכונת אבן, באבני יהלום. ליטוש זה נעשה לעיתים רחוקות כיוון שליטוש רשת יהלום לרוב מספיק. הליטוש מתאים למרצפות טרצו שומשום ושיש וגם רצפת בטון.

מהו ליטוש בטון?

במקרים בהם יש רצפת בטון מחוספסת או מוכתמת, ניתן לבצע כל אחד משלושת סוגי הליטושים (בהתאם לצורך של משטח הבטון) ולאחריהם למרוח שכבת סילר שאינה מחליקה ומגנה על הרצפה מפני ספיגת נוזלים והצטברות של כתמים.

מה עושים במקרה של קרמיקה או גרניט פורצלן?

כיוון שלא ניתן להשתמש בפוליש על רצפת קרמיקה או גרניט פורצלן, אופן הטיפול הוא קרצוף. במידה והרצפה ישנה ויש עליה כתמים, יש טיפולים מיוחדים לחידוש גרניט פורצלן וקרמיקה.

לרצפות גרניט פורצלן מחוספסות יש טיפול עם מכונה וחומרי ניקיון מיוחדים שמחדשים את הגרניט ומנקים את החריצים של הרצפה. לרצפות גרניט פורצלן אנטי סליפ (מרצפות הנמצאות לרוב באמבטיות, שירותים, מרפסות) וניתן לטפל בה גם עם מכונה וחומרי ניקיון מיוחדים נוספים שמחדשים את הגרניט פורצלן.

באילו חומרים אתם משתמשים?

אנו עובדים עם ניקיון בקיטור על רצפות גרנוליט, אקרשטיין או רצפת אבן. אנו משתמשים בחומרים בעלי קו תקן, חומרים אקולוגיים וירוקים לסביבה. כל זאת, תוך שמירה על בית הלקוח מפני נזקים. צוות העובדים המקצועי שלנו לא משתמשים בחומרים חזקים ובסוף כל עבודה הקליינט עובר על הבית ועל העבודה ומשלם רק לאחר שראה שהעבודה אכן לשביעות רצונו.

בחירה נכונה במקצועיות בלתי מתפשרת!

היעזרות במומחי ליטוש הרצפות של גד קלין תסייע לך להגיע למראה מחודש ומרענן של הבית. צוות העובדים של גד קלין הינו צוות מיומן העובר הכשרות רבות כל הזמן כדי לוודא שכל העובדים שולטים ברזי העבודה המקצועית.

שימוש בשירותיה של החברה שלנו יעניק לך ראש שקט וידיעה כי ביתך יטופל בצורה הטובה ביותר, בהתחייבות לליטוש רצפות עם תוצאות מצוינות.

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר