מומחים לליטוש מדרגות לשירותך!

הזמינו אותנו

מומחים לליטוש מדרגות לשירותך!

חדר המדרגות בבית משותף הוא האיזור ההומה ביותר בבניין. אנשים רבים עולים ויורדים במדרגות במשך היום, דבר הגורם לשחיקה ולכלוך. עקב השחיקה הממושכת, לאחר זמן מה המדרגות נראות מלוכלכות והלכלוך בא לידי ביטוי וניכר מאוד, גם אם דואגים לניקיון קבוע שלהן. על מנת לשמור על מראה חדש לאורך זמן או כדי לחדש מראה של מדרגות שנשחקו, כדאי לבצע ליטוש מדרגות.

ליטוש מדרגות זו פעולה שצריכה להיעשות רק על ידי חברת ניקיון מקצועית המתמחה בביצוע ליטוש מרצפות בכלל ובליטוש מדרגות בפרט. מדובר בהתמחות הדורשת מיומנות וניסיון על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר.

גד קלין הינה חברת ניקיון המנוסה במגוון רחב של שירותי ניקיון וביניהם ניקיון בתים וניקיון חדרי מדרגות. בנוסף, אנו מתמחים בכל פעולות ליטוש הרצפות לסוגיהן, כגון ליטוש שיש, ליטוש אבן ועוד. המומחים שלנו מנוסים בליטוש מדרגות ובעזרת ציוד מקצועי ומתקדם נחדש את מראה המדרגות בבניין שלך.

מה זה ליטוש מדרגות?

לעתים קרובות, הרצפה נשחקת מאוד בעקבות שנים של שימוש, מעבר של אנשים רבים וניקוי באמצעות חומרי ניקוי חריפים וחומצתיים. צבע המדרגות דוהה ומצהיב ולפעמים מופיעים גם כתמים שחורים עקב שימוש בחומרי ניקוי חריפים או עקב לכלוך שהניקיון השוטף לא הצליח להסיר. במצב שכזה ניקוי מדרגות רגיל לא יעזור.

ליטוש מדרגות נעשה באמצעות מכונה מיוחדת. המכונה מלטשת ומסירה את השכבה העליונה, השכבה הפגועה של האבן ומגלה שכבה תחתונה חדשה ומבריקה תחתיה. הפעולה כוללת גם תיקון פגמים כסדקים או חורים באבן והסרת כתמי לכלוך עמוקים שחדרו לעומק האבן.

לאחר פעולת הליטוש נמרח על המדרגות חומר מיוחד הנקרא סילר. לחומר זה שתי פעולות: הוא משמש כשכבת הגנה לאבן ממנה עשויות המדרגות למניעת נזק עתידי ומקנה שכבת ברק וניקיון למדרגות. לשמירה על מראה מושלם לאורך זמן ממליצים המומחים של גד קלין לבצע פוליש למדרגות אחת לשנה.

למי מיועד השירות הזה?

פעולה זו מיועדת לכל סוגי המדרגות: מדרגות בבנייני מגורים, בניינים ישנים שמראה המדרגות בהם ישן ופגום ולבניינים חדשים המעוניינים לשמור על מראה חדש של המדרגות. כמו כן, מיועד ליטוש מדרגות לבנייני משרדים, מוסדות ומבני תעשייה, בהם עוברת תנועה רבה של אנשים וגרירת ציוד כבד, כאשר כל אלו שוחקים את המדרגות וגורמים להן נזק.

שיטות עבודה מקובלות

ליטוש מדרגות דורש שימוש במכונת ליטוש בעלת כלי ליטוש עדינים וקטנים שיוכלו להגיע בקלות וביעילות לכל הפינות וחלקי המדרגה. ישנן שתי אפשרויות:

ליטוש בעזרת כריות יהלום: ליטוש עדין אשר נועד להסרת לכלוך שניקיון רגיל לא מסוגל לנקות. ליטוש זה מסיר כתמים קשים ככתמי שומן ולכלוך שהתיישן וקשה להסירו.

ליטוש בעזרת דיסק יהלום: מדובר בליטוש עמוק יותר מהליטוש הקודם. השימוש בדיסק יהלום מיועד למדרגות פגועות, בעלות סדקים וחורים. הדיסק מיישר את המדרגה ומחדש את פניה עד להיעלמות מלאה של הפגמים.

גד קלין אלופים בתחום חידוש מדרגות!

ליטוש מדרגות זו המומחיות שלנו. המקצוענים של גד קלין מצויידים בציוד המתקדם בתחום ובידע וניסיון בכל סוגי המדרגות והאבן. בעזרת השירות המסור והאמין נלטש עבורך את מדרגות הבניין עד שיראו במיטבן, מבריקות ומצוחצחות כחדשות.

רוצה לדעת כמה זה עולה? מחירון שירותי ניקיון מעודכן של גד קלין!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר