מומחים לליטוש רצפות בבד שמיר לשירותך

הזמינו אותנו

מומחים לליטוש רצפות בבד שמיר לשירותך

אתה בדיוק אחרי שיפוץ הבית ונשארו כתמי צבע ומלט על הרצפה? יש לך רצפה ישנה ועליה כתמים? ליטוש בבד שמיר יסיר את הכתמים וישאיר את הרצפה מבהיקה ומרשימה בדיוק כמו שרצית.

כספים, מאמץ, תקוות וחלומות מושקעים בשיפוץ ושימור הבית כדי שייראה במיטבו. אם השקעת בשיפוץ הבית, אין ספק שתרצה כי בסופו של דבר הוא ייראה כפי שדמיינת.

אחרי כל שיפוץ נשארים על הריצוף כתמים מחומרי בניה שונים שנדבקו לרצפות. כדי שהתוצאה תהיה מושלמת אנו ממליצים לאחר השיפוץ לבצע ליטוש בבד שמיר. ליטוש זה מומלץ גם במקרים בהם הרצפה התיישנה והצטברו עליה כתמים חיצוניים שונים שלא ניתן לנקות בניקיון רגיל.

כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר נדרשים אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים בתחום הליטוש, אשר יאבחנו את סוג הרצפות והכתמים וידעו להתאים את סוג הטיפול הנכון. אנו בחברת הניקיון גד קלין מומחים ובעלי ניסיון בביצוע כל סוגי הליטוש ונדע לבחור את הטיפול המתאים במיוחד עבורך.

מתי מומלץ ללטש רצפות בבד שמיר?

ליטוש בבד שמיר זו השיטה העדינה והמדויקת ביותר, המיועדת להסרה ומירוק של כתמים ספציפיים, בעיקר כתמים חיצוניים ועקשניים. השיטה מתאימה במיוחד לשימוש בניקיון לאחר שיפוץ או לאחר בניה, משום שעבודות אלו משאירות אחריהן באופן טבעי לכלוך רב, כמו כתמי צבע או טיח.

לכלוך זה אינו ניתן לניקוי בעזרת שיטות הניקיון הרגילות ולכן דורש שפשוף וקרצוף של כל כתם וכתם עד לחיסולו המוחלט. הקרצוף מוריד את השכבה העליונה (הגלזורה) וחושף שכבה חדשה, נקיה מכתמים.

בד השמיר הינו בד אשר מודבק עליו חומר מינראלי מיוחד הנקרא שמיר ומיועד לקרצוף משטחים קשים. החומר הופך את הבד לקשה מאוד ומאפשר לשפשף ולשחוק באמצעותו את הרובד העליון של הרצפה. הבד מוצמד למכונת ליטוש המשפשפת את הרצפה במקומות המוכתמים באופן קשה ומסירה את הכתמים כך שהרצפה נותרת נקיה ומבהיקה כמו חדשה.

לאחר פעולה זו, להשלמת המראה ולשמירה על רצפה מבריקה ונקיה מכתמים למשך תקופה ארוכה, אנו בגד קלין ממליצים לצפות את הרצפה המלוטשת בחומר איטום הנקרא סילר. חומר זה אוטם את השכבה העליונה, שגורדה זה עתה ומקנה לה שכבת מגן שתמנע יצירת כתמים חדשים. שיטה זו ידועה בהתאמתה כמעט לכל סוגי הרצפות, כמו אבן ושיש.

ליטוש בבד שמיר עושים רק עם מומחים!

מי שמשקיע בשיפוץ דירתו או מחליט על ביצוע ליטוש רצפות, רוצה להבטיח כי לאחר מעשה תראה הרצפה שלו במיטבה. כפי שניתן להבין, פעולה זו הינה מורכבת ודורשת ניסיון וידע מקצועי לאורך כל שלביה.

המומחים שלנו בגד קלין מיומנים בביצוע כל סוגי הליטוש. אנו יודעים להבחין בין סוגי ריצוף שונים ולהתאים את שיטת הליטוש הנכונה לרצפה שלך, למשל אם דרוש ליטוש אבן או ליטוש שיש, כמו גם לצרכיך, בין אם מדובר בהסרת כתמים או בהברקה. כיוון שליטוש רצפות זו המומחיות שלנו אנו מבצעים את הליטוש מתחילתו ועד סופו, משלב האבחון המוקפד ועד לאיטום המושלם.

פנה/י אל המומחים של גד קלין ונשמח לעזור!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר