מומחים לליטוש אבן לשירותך!

הזמינו אותנו

מומחים לליטוש אבן לשירותך!

במשך השנים צוברת הרצפה בבית שלך שכבות בלתי ניתנות לניקוי של לכלוך. כמו כן, הרצפה משתפשפת ומתבצעת בה שחיקה בלתי נמנעת המלווה בשריטות.

תהליכים אלה גורמים להתדרדרות איטית אך מורגשת במראה הרצפות שפעם היו חדשות והיום ניראות עייפות ויישנות. בדיוק למקרים כאלה נועד ליטוש אבן מקצועי שיחזיר למרצפות מראה צעיר, חדש ועדכני.

חברת גד קלין מציעה לך שירות ליטוש אבן באמצעות מכשיר ליטוש מתקדם, שמלטש את רצפת הבית על ידי חיכוך במשטח יהלום שמסתובב במהירות עצומה ובעוצמה רבה. אם החלטת שהגיע הזמן להתחדש ולחדש את הרצפות, סביר מאוד להניח שזהו הפתרון הכי טוב בשבילך.

ליטוש אבן מתאים לכל סוגי הרצפות שעשויות אבן טבעית, כאשר תוצאה טובה במיוחד תתקבל בעת ליטוש שיש הנפוץ במיוחד בבתים ובדירות פרטיים.

פירוט השלבים בליטוש אבן

תהליך ליטוש האבן מתחיל בחריצת הפוגות, המרווחים הצרים בין מרצפת למרצפת, לעומק של כ-5 מילימטרים, זאת באמצעות מכונת חריצה מיוחדת. מדובר בפעולה עדינה והכרחית לקבלת תוצאות אופטימליות בעת פעולת הליטוש. לאחר החריצה שואבים את האבק והלכלוך שנוצר בתהליך, על מנת לנקות את הרצפה כמה שיותר טוב.

לאחר הניקוי סותמים את החלל שנוצר באמצעות מעין דבק מיוחד בצבע ובגוון הדומים לצבע הרצפה. זהו החומר שמאפשר למכונת הליטוש לבצע את עבודתה בקלות וביעילות. תהליך זה נקרא מילוי ולפני שמתחילים במילוי חשוב להקפיד כי חומר המילוי זהה בצבעו לצבע הרצפה שלך. אחרי שלב המילוי הרצפה מוכנה לעבור ליטוש אבן מקצועי.

מכונת הליטוש שלנו מפעילה משטח יהלום שמסתובב בעוצמה ומסיר את שכבת האבן העליונה שנשחקה לאורך השנים ואז מתגלה מתחתיה שכבת אבן חדשה ונקיה משריטות - כאילו זה עתה יצאה מחנות המפעל. צוות הליטוש שלנו חוזר על הפעולה מספר פעמים בכל רחבי הבית או הדירה, על מנת להגיע לאחידות במראה של הרצפה המחודשת שלך.

התוצאה שמתקבלת לאחר שהצוות של גד קלין מסיים את הליטוש היא מדהימה. אנשים שיכנסו אליך הביתה יחשבו שריצפת את הבית מחדש, פשוט ככה. אנו ממליצים ללקוחותינו שרוצים לשמר את המראה לאורך זמן לבצע פוליש, מיד לאחר סיום הליטוש לצורך הגנה מושלמת על שכבת הרצפה החדשה.

המלצה: לאחר ליטוש אבן יש למרוח סילר מקצועי על הרצפה לצורך מניעת חדירת לכלוך ואבק.

ליטוש אבן מקצועי בכל מקום בישראל!

כאשר רוצים לשדרג את מראה הדירה, הבית או המשרד מבלי להכנס להוצאות מסחררות של ריצוף מחדש, אנחנו ממליצים על ליטוש אבן. אין צורך בפינוי הבית מדייריו, אנחנו נכנסים לעבוד ואחרי כמה שעות, מקסימום כמה ימים (תלוי בשטח הריצוף בבית), הצוות של גד קלין מסיים את תפקידו ואז הרצפה בבית שלך נראית כמו חדשה - באחריות.

גד קלין מציעה מגוון שירותי ניקיון מקצועיים לאנשים פרטיים, לבעלי עסקים ולמוסדות גדולים, בכל מקום במדינת ישראל. לחברה ניסיון רב בביצוע עבודות ניקיון ובכלל זאת ליטוש אבן מקצועי שמותיר תוצאות משכנעות. אנו עושים שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה ומבטיחים לך עבודה מקצועית, מדוייקת ואמינות ללא פשרות, זאת משום ששביעות הרצון שלך ושל כל אחד מלקוחותינו היא מעל הכל.

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר