איך להחזיר את הברק למרצפות שהשחירו בחדר המדרגות?

הזמינו אותנו

איך להחזיר את הברק למרצפות שהשחירו בחדר המדרגות?

מגורים בבניין משותף דורשים מהדיירים לקחת אחריות על החללים המשותפים של הבניין ובין היתר, על חדר המדרגות. חדר המדרגות הוא המקום שבו עוברים אנשים רבים מידי יום, עולים ויורדים וכמו כן, מעלים ומורידים שקיות של קניות ו/או זבל. השימוש הקבוע במדרגות גורם לשחיקתן ואם לא מקפידים על ניקיון יסודי וקבוע, המדרגות עלולות להשחיר ולהפוך למפגע אסתטי וגם בריאותי.

יש כאלו שמשכירים את שירותיה של חברת ניקיון על בסיס שבועי ואילו אחרים מנקים בעצמם. כך או כך, אם המרצפות בחדר המדרגות שלכם השחירו ואינכם מצליחים להסיר את הלכלוך בעזרת השיטות הרגילות והמקובלות, כמו לדוגמא שימוש בנוזל לניקוי רצפות של אג'קס או מסיר כתמים כמו מסיר כל כתם של קלין, כדאי ליצור קשר עם מומחי ניקיון, על מנת שאלו יגיעו לבניין שבו אתם גרים, יאבחנו את מצב המדרגות ויציעו פתרון מקצועי לטיפול בלכלוך ובצבע השחור שהמדרגות תפסו במשך הזמן.

המומחים של גד קלין ממליצים:

ניקיון חדר מדרגות זה משהו שצריכים לעשות בקביעות וחשוב לציין שגם אם אתם מקפידים לנקות את המדרגות, לעיתים ניקיון רגיל לא מספיק ופגעי הזמן שנותרים על המרצפות לאורך השנים ניכרים בבוטות. במצבים שכאלו המומחים של גד קלין מציעים להשתמש בשיטות מקצועיות להברקת מרצפות. מומלץ לבצע ליטוש מרצפות ולאחר מכן פוליש להברקה וניקיון מיטבי. נציין כי ישנם כמה סוגי פוליש ובכלל זאת: פוליש ווקס, פוליש אקרילי, פוליש סינטטי ופוליש קריסטלי.

חברת גד קלין מומחית בניקיון בניינים, ניקיון משרדים ובפרט בניקיון של חדרי מדרגות ואנו מתחייבים לספק לכם שירות מקצועי ויסודי, כזה שיחזיר למרצפות בחדר המדרגות שלכם את הברק מיד בתום ביצוע מלאכת הניקיון ויאפשר לכל דיירי הבניין ליהנות ממראה יפה, נקי ולא פחות חשוב - ממדרגות לא מזוהמות וללא בקטריות, עובש או מזיקים אחרים, כאלו שלא מהוות סכנה לבריאות.

כדאי לדעת שלליטוש ו/או פוליש לא מקצועי מסכנים את המרצפות בחדר המדרגות ולא זאת בלבד, אלא שאם לא מורחים סילר בתום הפוליש, ישנה סכנת החלקה שיכולה לגרום בעיות לעוברים והשבים בחדר המדרגות וחבל. אגב, הסילר לא רק מגן מפני החלקה אלא גם שומר על המרצפות ממים, אבק ולכלוך ומונע מכל אלו לחדור אל חריצי המרצפות ולגרום להשחרה חוזרת שלהן. לאחר הניקיון שלנו הברק יחזור למרצפות בחדר המדרגות שלכם בהתחייבות.

עלויות

המחיר להברקת מרצפות הוא 6-12 ₪ למ"ר, כאשר יש לקחת בחשבון עלויות של פוליש במידה ותרצו להסיר את הלכלוך והכתמים מהמרצפות בחדר מדרגות הן 200-500 ₪ לכל קומה בבניין או לפי מ"ר, 6-12 ₪.

שאלות נוספות על ניקוי חדרי מדרגות או נושאים אחרים? פנו אלינו!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר