איך אפשר להוריד כתמים מספות עור?

הזמינו אותנו

איך אפשר להוריד כתמים מספות עור?

הסלון הוא אחד המקומות החשובים והשימושיים בבית והוא משחק תפקיד כפול - גם רהיט בעל טון עיצובי וגם אזור פונקציונלי, שאמור להיות נוח לישיבה עם חברים, בהייה בטלוויזיה וכך הלאה. כשבוחרים ספות מעור לסלון, צריך לקחת בחשבון כמה דברים וביניהם, את אופן הטיפול והניקוי לספות עור.

במהלך הזמן, נוצרים כתמים על הספות, בין אם כתוצאה מבלאי סביר ובין אם משום שהילדים קשקשו עם טושים, גור הכלבים השתין, מישהו נפצע והספה הוכתמה בדם ועוד. כדי להסיר כתמים מספות עור, צריך להבין ראשית מאיזה סוג עור עשויה הספה שלכם - עור רגיל, עור מעובד או זמש. אחרי שתבינו באיזה סוג עור מדובר, תוכלו לבחור את חומרי הניקוי והשיטות הרלוונטיות.

נדגיש, שחלק משיטות הסבתא לניקוי ספות, אינן בהכרח יעילות לספות עור, או נכון יותר לומר, בהכרח לא יעילות ואף עלולות להזיק. לדוגמא, ניקוי ספות עור עם סודה לשתייה, כאשר מדובר בעור מעובד, זו טעות משום שהחומרים הפעילים בסודה לשתייה עלולים לפרק את מרקם העור ולפגוע בספה קשות. כמו כן, לא מומלץ להשאיר ספות עור בשמש, שכן קרני השמש יכולות להביא לדהייה של הצבע.

אז מה כן? אפשר לנקות באמצעות תחליב לניקוי ולטיפול במוצרי עור של סנו או חומרי ניקוי אחרים לספות עור. בנוסף, ניתן להשתמש בחומרים ביתיים כמו למשל, מהילת חומץ לבן עם מים וקצת סבון כלים. לא כדאי לשפשף את האזור המוכתם, אלא לטפוח בעדינות ולספוג את הכתם.

כמו כן, לפני שמנקים את הספה כדאי לשאוב בעזרת שואב אבק, זאת כדי שנוזלים לא יתערבבו עם האבק ויצרו כתמים דמויי בוץ. כך או כך, כדאי להשתמש בתערובת שאתם מכינים קודם כל באזור מוצנע של הספה ולוודא שהחומר לא יוצר כתמים חדשים ולאחר מכן לייבש את האזור שניקיתם בעזרת שואב אבק, כדי שלא יישאר על הספה נוזלים שיכולים לפגוע בעור.

המומחים של גד קלין ממליצים:

מעבר לניקוי כתמים וכמו כן ניקיון קבוע של ספות העור בביתכם, אנו ממליצים גם לנקות את הספות באופן מקצועי אחת לתקופה, לפחות אחת לשנה, אך עדיף בפרקי זמן קצרים יותר. חברת ניקיון תדע לבצע ניקיון יסודי שישמור על ספת העור מפני פגעי הזמן וגם מפני כתמים. ישנם חומרים מבודדים שאפשר למרוח על הספות, שיכולים לשמור על המראה שלהן לאורך זמן.

מעבר לנראות, ניקיון מקצועי של הספות חשוב גם לבריאות של דיירי הבית, שכן על הריפודים מצטברים מזיקים כמו לדוגמא פטריות, עובש וגם קרדית האבק ואלו עלולים להוות מפגע רציני לבריאות ובמיוחד לנשימה. אגב, בבתים שבהם יש ילדים קטנים, קשישים או אנשים הסובלים מקשיי נשימה, חשוב מאוד לבצע את הניקיון המקצועי הזה כל ארבעה חודשים.

עלויות

השאלה כמה עולה לנקות ספות עור, תלויה בגודל הספה ובסוג העור. המחירים לניקוי ספות וריפודים נעים בין 60-120 ₪ למושב ואנו מתחייבים לנקות את הספות בביתכם באמצעות מכשור מתקדם וחומרי ניקיון איכותיים וידידותיים לסביבה, כך שהכתמים על הספות יוסרו ולא זאת בלבד, אלא שהספות יזכו למראה רענן ונקי, ממש כמו חדש.

שאלות נוספות על ניקוי כתמים מספות עור? פנו אלינו!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר