איך לנקות כתמים שלא יורדים מהאסלה בשירותים?

הזמינו אותנו

איך לנקות כתמים שלא יורדים מהאסלה בשירותים?

האסלה של השירותים היא אחד המקומות הפעילים ביותר בבית, אם לא לומר המקום הכי פעיל. בני הבית וכן אורחים שמגיעים לבקר משתמשים בה על בסיס יומיומי, כמה פעמים ביום והעובדה שצרכינו מוטלים לתוכה, בשילוב כמויות מים לא מבוטלות שנשפכות פנימה, עלולה להביא את האסלה למצב לא כל כך נעים ולעיתים אף למצבי לכלוך קיצוניים. בין אם מדובר בלכלוך שהצטבר כתוצאה משימוש ממושך והיעדר ניקיון מתאים ובין אם עברתם דירה והדיירים הקודמים השאירו את האסלה במצב מזעזע, כדאי לדעת מה השיטות להסרת כתמים שלא יורדים מהשירותים ובפרט מהאסלה.

הכתמים החומים, האבנית ויתר הסימנים הלא נעימים לעין, לאף ולשאר החושים, יכולים להיעלם בעזרת מגוון שיטות. ראשית, ניתן לנסות להיעזר בחומרי ניקיון רגילים, שמוכרים לנו בסופר וביניהם סנו 00 מנקה אסלות, נוזל אסלות DUCK POWER וכיוצא בזה. אם אותם חומרים לא עוזרים ואתם עדיין לא מצליחים להסיר את הכתמים בשירותים, כדאי לעבור לשיטות הביתיות לניקיון אסלות.

המומחים של גד קלין ממליצים:

כתמים באסלה מפריעים מכמה סיבות ולא מדובר רק על הנראות של חדר האמבטיה שנפגמת קשות. אותם כתמים מהווים קרקע פורייה להיווצרותם של ריחות רעים וחיידקים. לכן, אסור לוותר על ניקוי מקיף של האסלה.

בין השיטות הביתיות לניקוי כתמים מהאסלה שהוכחו כיעילות ניתן למצוא את השימוש בתמיסה המורכבת ממלח לימון וסודה לשתייה, שאותה מורחים ומשפשפים בעזרת מבשרת לאסלה. כמו כן, ניתן להשתמש בחומץ שמתפקד כמסיר אבנית מצוין ועל הדרך גם מוריד את יתר הכתמים. אופציה נוספת היא להשאיר כוס קולה בשירותים ללילה שלם ולנקות למחרת.

בהקשר זה נציין שהשיטה המומלצת של שימוש במי אש במצבי קיצון של לכלוך באסלה, יכולה להרוס את השירותים שלכם לגמרי ולא זאת בלבד, אלא שמדובר בחומרים רעילים שיכולים להזיק לבריאותכם. בכל מקרה של ניקיון, לא משנה אם מדובר בניקיון שירותים או ניקיון אחר לבית, כדאי מאוד להשתמש רק בחומרים איכותיים וידידותיים לסביבה, כדי להגן על הרצפה, הרהיטים והכי חשוב - על בני הבית. עשו לעצמכם טובה ואל תנקו את הבית עם חומרים זולים ורעילים, לא כשמדובר על השירותים ולא בשום מקום אחר.

עלויות

ניקיון אסלה יכול להתבצע באופן עצמאי ולכן לא ניתן לענות על השאלה כמה עולה לנקות אסלה. מה שכן, אתם יכולים להזמין חברת ניקיון מקצועית לטובת ניקיון מקיף של הבית ובפרט ניקיון אמבטיה וכן ניקיון של השירותים, בעלות של 8-15 ₪ למ"ר. המומחים של גד קלין מתחייבים לצחצח כל פינה בבית שלכם, כך שהלכלוך והכתמים ייעלמו ובמקומם יישאר ריח טוב ומראה נהדר ונקי, כאילו מדובר בדירה חדשה.

רוצים לקבל מענה אישי? צרו עמנו קשר!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר