מומחים לניקוי חניונים לשירותך

הזמינו אותנו

מומחים לניקוי חניונים לשירותך

רצפת החניון חלקה מכתמי שמן? החניון נראה מלוכלך, אפור ומלא כתמי פיח? כדאי שתבצע במהירות ניקוין בחניון. הסיבה לדחיפות נעוצה קודם כל מבחינה בטיחותית ואחר כך מבחינה אסתטית.

חניון הוא כביש לכל דבר ועניין ועל כן לכלוך בחניון עלול לפגוע בבהירות סימוני הכביש ולסכן בכך את הנהגים והולכי הרגל העושים בו שימוש. האחריות שלך כבעל החניון היא שהחונים יוכלו לעשות בחניון שימוש נאות ונוח, אך קודם כל ומעל לכל בטיחותי.

חשוב להקפיד על ניקוי חניונים קבוע ומקצועי. מדובר בהשקעה מינימלית שצפויה לחסוך לך הרבה הוצאות בעתיד.

מדובר במשימה לא פשוטה, כיוון שלרוב שטח החניון הנו רחב וגדול, לעתים בעל יותר מקומה אחת. כלי הרכב הרבים העוברים בו מדי יום חושפים אותו לכתמי שמן ופיח והמשתמשים בשירותיו לא תמיד שומרים על ניקיונו, או נכון יותר לומר, כמעט תמיד לא שומרים על הניקיון בו.

עבודת הניקיון דורשת התייחסות לסוגי לכלוך שונים והפעלת טכניקות ניקוי מגוונות. אם החניון הוא תת קרקעי, סביר להניח שהוא אף דחוס ומלא בפיח. זה הזמן להעניק לו מראה מצוחצח ומבריק. אם לחניון מספר קומות, חשוב לנקות גם את חדר המדרגות ואת המעלית המשמשת את באי החניון וכך הלאה.

חניונים ומשטחים תעשייתיים גדולים עלולים גם להיות חשופים למפגעים רחבים כדוגמת הצפת מים או כתמי שמן וזקוקים לניקוי מהיר ויעיל אשר יוכל להחזירם במהירות לשימוש בטוח. לכל אלה ועוד אנו נותנים מענה מהיר מקצועי ומיומן בחברת הניקיון גד קלין.

חברתנו בעלת ניסיון וידע רב בניקוי חניונים, ניקוי מבנים ומשטחים תעשייתיים גדולים ואנו מומחים גם בשיטות הניקוי המתקדמות ביותר כמו ניקוי בקיטור.

כדאי לדעת על ניקוי חניונים

הניקוי שלנו כולל ניקוי ראשוני לסילוק אבק ולכלוך חיצוני. לאחר מכן ננקה באמצעות מכונות, ציוד וחומרי ניקוי יחודיים, הנקראים דטרגנטים, להסרת כתמי שמן.

במידת הצורך נעשה שימוש גם בניקוי באמצעות מכונת קיטור לניקוי משטחים מחוספסים, משטחים מוגבהים, מדרגות וכדומה. לניקוי חניונים מושלם נוכל להוסיף גם ניקוי מתזי מים, אותם אתה מכיר בשם ספרינקלרים, ניקוי קירות ותקרות באמצעות התזת מים.

גד קלין - מומחים בניקיון חניונים!

חברתנו הינה בעלת ותק וניסיון רב שנים במתן כל שירותי הניקיון, על כל סוגיו וגווניו. אנו מומחים ומיומנים בשיטות הניקוי המתקדמות ביותר, כמו כן אנו משתמשים במכשור חדיש ומתקדם, מכשור מגוון המתאים לכל סוג של מפגע ולכלוך. בכך אנו מספקים את רמת הניקיון המקסימלית והמקיפה ביותר לחניון או למבנה התעשיה. לאחר הטיפול של גד קלין החניון יראה מצוחצח, מבריק ומזמין.

רוצה לנקות את החניון? פנה/י אלינו לקבלת הצעה משתלמת!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר