כל המידע על ניקיון חנות חדשה

הזמינו אותנו

כל המידע על ניקיון חנות חדשה

פתיחת עסק חדש או לחלופין מעבר של עסק קיים לחנות חדשה, זה רגע מרגש. תחושת ההתחדשות באוויר מלווה בלא מעט בירוקרטיה, כמו למשל קניית ריהוט ואבזור לחנות או הובלה של הציוד הקיים לחנות החדשה. בין כל הדברים שאתם כבעלי העסק חייבים לעשות לפני פתיחת החנות, קיים רובד נוסף שקשור לניקיון החנות.

מומחי הניקיון של גד קלין ממליצים לכל בעל עסק שעובר לחנות חדשה, לבצע בה ניקיון יסודי - בין אם מדובר על חנות "חדשה מהניילונים" ובין אם מדובר על חנות שכבר הייתה בשימוש בעבר.

כמובן שיש שוני בניקיון של חנות חדשה לבין ניקיון של חנות שבה אינכם הבעלים הראשונים ובכל אופן, חשוב מאוד לבצע בחינה מתאימה של השטח ולהתאים את סוג הניקיון לדרישות והצרכים שלכם.

בסקירה הבאה נסביר מה החשיבות של ניקיון בחנות חדשה, נפרט מה כולל שירות ניקיון כזה וניתן טיפים שיעזרו לכם להבין כיצד לבחור חברת ניקיון שתוכל לתת לכם את המענה האידיאלי לטובת ניקיון החנות החדשה.

למה חייבים לנקות חנות חדשה?

לפני שניגש להסביר מה כולל הניקיון של חנות חדשה, כדאי לדבר על החשיבות של ניקיון בחנות חדשה. הרבה בעלי עסקים שפותחים חנות חדשה מרגישים שאין צורך להוציא כסף על ניקיון מקצועי ומספיק להעביר סמרטוט לבד וחבל שכך.

ניקיון בחנות חדשה הוא קריטי להצלחה העסקית שלכם מהרבה מאוד סיבות. ראשית, לפתוח חנות שנראית ישנה ובלויה זה פשוט לא רציני. דמיינו את הלקוחות שנכנסים לחנות שלכם דורכים על רצפה מוכתמת, עם קירות מלוכלכים, מוכתמים ואפילו עם עובש וריח רע.

במילים אחרות, החנות שלכם היא הפנים של העסק ועל כן הכרחי שקונים פוטנציאליים שיכנסו לחנות יקבלו רושם טוב. כולנו נוכל להסכים שחנות מלוכלכת ומסריחה, לא עושה רושם מי יודע מה ופוגעת בתדמית העסקית שלכם, התדמית שממש ברגעים אלו רק נבנית.

לעומת זאת, אם תזמינו חברת ניקיון מקצועית לחנות שלכם, שתבצע צבע בחנות, תדאג לחידוש מראה הרצפה באמצעות פוליש או במקרים קשים יותר באמצעות ליטוש רצפות וכמו כן, שתנקה את הרהיטים הקיימים בחנות, החלונות והמזגנים, החנות לא רק תיראה ותריח הרבה יותר טוב, אלא גם תגרום ליותר לקוחות להיכנס, להישאר ולחזור.

מה כלול בשירות הניקיון שלנו?

מומחי הניקיון שלנו יתאימו את סוג הניקיון בהתאם למצב החנות. אם מדובר בחנות חדשה שלא השתמשו בה לפני, נבצע ניקיון אחרי צביעה, נסיר כתמי רובה ושאריות צבע מהקירות והרצפה, נבריק את החלונות וננקה אבק שהצטבר בזמן שלא הייתם בחנות.

אם מדובר בחנות שכבר השתמשו בה בעבר, נאבחן את המצב הקיים ולפי זה נקבע אילו שירותי ניקיון נדרשים. לרוב יהיה צורך בצביעה וחידוש של הרצפה בעזרת פוליש או ליטוש רצפות. נבהיר, שצוות הניקיון שאנו שולחים מורכב מאנשי מקצוע מצוינים בתחום הניקיון, כולם בעלי ידע רב וניסיון בהפעלת המכונות הרלוונטיות ובכלל זאת מכונת פוליש, מכונת ליטוש ועוד.

כמו כן, במידה ויש בחנות חלונות ראווה נבצע ניקיון ספציפי לחלון הראווה בעזרת מכשור מתקדם ואם מדובר על חלונות בגובה, נשלח מומחים לניקיון בסנפלינג. בתום הניקיון נבצע גם הדברה ללא עלות נוספת, כדי להבטיח שבחנות שלכם לא יהיו מזיקים שיפריעו לכם וללקוחותיכם העתידיים ונוודא שהניקיון בוצע על הצד הטוב ביותר ולשביעות רצונכם המלאה.

במעמד זה נדגיש, שבחירה בחברת ניקיון מקצועית, מנוסה ולא פחות חשוב אמינה ועם מחירים משתלמים, היא חשובה מאוד כשרוצים לנקות חנות חדשה. לכן, אנחנו ממליצים לכם לבדוק טוב-טוב עם מי אתם סוגרים, לקרוא חוות דעת באינטרנט ולהקפיד לסגור מראש מחיר, תמיד.

רוצים לקבל הצעה משתלמת לניקיון החנות? פנו אלינו!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר