איך לנקות חלונות ראווה בחנות אחרי שריפה?

הזמינו אותנו

איך לנקות חלונות ראווה בחנות אחרי שריפה?

שלומית מאור יהודה התקשרה אלינו השבוע מודאגת וסיפרה שפרצה שריפה בחנות שסמוכה לחנות הבגדים שלה. חנות הבגדים של שלומית משתרעת על פני שלוש קומות, כאשר החזית של החנות עשויה כולה מחלונות ראווה ענקיים ובלתי ניתנים להזזה, מה שאומר שלא ניתן לנקות אותם מתוך הבניין ומוכרחים להיעזר במומחים שיודעים כיצד לבצע ניקוי חלונות בסנפלינג. היא סיפרה לנו שהחנות חדשה ושהיא טרם התנסתה בניקיון של חלונות הראווה מבחוץ ועכשיו, משקרה המקרה, אין לה ברירה אחרת אלא לבקש עזרה מקצועית.

ראשית הרגענו אותה והסברנו לה שאין לה סיבה להיות לחוצה ושכבר התנסינו בניקיון של חלונות ראווה אחרי שריפה ושנית, הבאנו לפניה את האופציות שעומדות בפניה. כך או כך, משום שמדובר על ניקיון חלונות בגובה, לא ניתן לבצע את הניקיון לבד ויש צורך להזמין חברת ניקיון מקצועית, אשר מומחית בתחום זה וששמעתם עליה המלצות מלקוחות קודמים.

המומחים של גד קלין ממליצים:

השיטה המקובלת לניקוי חלונות היא "אוסמוזה הפוכה". זוהי שיטה שמתבססת על התזת מים בעוצמה גבוהה על החלון. המים עוברים תהליך אשר הופך אותם למטוהרים מאבנית וכך הם לא משאירים סימנים על חלון הראווה והחלון נותר נקי, מבריק וללא כתמים. השיטה הזו מהווה פתרון אידיאלי להסרת כתמי פיח שנוצרים לאחר שריפה והיא כמובן מתאפשרת גם אם מדובר על ניקוי חלונות בגובה, כמו במקרה של שלומית.

במעמד זה נציין שניקיון לא מקצועי של חלונות ראווה ובפרט חלונות בגובה, עלול להשאיר שריטות על החלון ולפגוע בשקיפות שלו ולכן אסור להתפשר על חברת הניקיון שאתם בוחרים ובכל אופן לוודא שיש להם את המכשור המתאים ואת חומרי הניקיון האידיאליים לחלונות ראווה. מיותר לציין שחלונות ראווה הם הפנים של העסק וכדאי מאוד שהפנים הללו יראו לא פחות ממצוין.

עלויות

התשובה לשאלה כמה עולה לנקות חלונות ראווה לאחר שריפה תלויה בסוג החלונות ובמיקומם, שכן ניקיון חלונות ראווה רגיל וניקיון חלונות ראווה בגובה, לא יעלה אותו דבר. בכל אופן, העלויות לניקיון שכזה נעות החל מ-800 ₪ ואילך, כאמור - בהתאם לחלונות הספציפיים שאתם מעוניינים לנקות.

לסיום נאמר שהנראות של חנות ובפרט חנות בגדים היא חשובה מאוד ויש לה השפעה מכרעת על ההחלטה של לקוחות פוטנציאליים האם להיכנס לחנות שלכם או לא ולכן כדאי לשמור על חלונות ראווה נקיים ומזמינים בכל ימות השנה ולא רק אחרי שריפה. המומחים של גד קלין מתחייבים לנקות את החלונות בחנות שלכם בצורה המקצועית והטובה ביותר, לשביעות רצונכם ובמחירים הוגנים.

רוצים לדעת יותר? פנו למומחה ניקיון מטעמנו!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר