X
x

דיווח על תקלה

תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

צביעת דירות
יצירת קשר

מומחים לניקוי חלונות לאחר שיפוץ לשירותך!


תאריך: 11/03/2018 16:21   מחבר: גד קלין

דרגו אותנו:
| דירוגך () בוצע בהצלחה
 (1) דירוגים | דירוג ממוצע (5)
5 stars - based on 1 reviews

שיפצת את הבית והלכלוך לא יורד מהחלונות? אל דאגה! המומחים של גד קלין יצחצחו את החלון ביסודיות ובמקצועיות ויחזירו לו את הברק והזוהר.

ידוע ששיפוץ משאיר אחריו לכלוך רב וכדי לבצע ניקוי לאחר שיפוץ, לא די בכך שתנקה לבד. דרוש ידע והבנה מקצועיים בהתאמת חומרי הניקוי הנכונים לסוג המשטח אותו יש לנקות וכמו כן, לסוג הלכלוך.

ניקוי חלונות לאחר שיפוץ זו פעולה מורכבת הדורשת ידע וניסיון. כתמי צבע או טיח על החלון ומסגרתו עלולים לפגום במראה החדר כולו ובשקיפות החלון. יחד עם זאת, שימוש בחומרי ניקוי לא נכונים או במכשירים לא מתאימים, עלול לגרום נזק לחלון.

גד קלין הינה חברת ניקיון מנוסה המתמחה במגוון רחב של שירותי ניקיון כגון ניקוי בתים וניקוי משרדים. במהלך עבודתנו צברנו ניסיון רב בניקוי חלונות לאחר שיפוץ. ניסיוננו לימד אותנו כי ניקוי זה דורש ידע ומקצועיות באופן שונה מאשר כאשר מבצעים ניקוי חלונות רגיל.

איך להגן על החלונות מפני לכלוך בשיפוץ?

על מנת לשמור על החלונות ולצמצם את כמות הלכלוך לאחר השיפוץ, כדאי להכין את החלונות לשיפוץ על ידי עיטוף ואיטום שלהם. לפני השיפוץ מומלץ לכסות את החלונות בניילון עבה ולהדביק את הניילון לחלון בעזרת מסקינטייפ. כדאי להתייעץ בחנות ולרכוש מסקינטייפ שניתן להסיר בקלות ולא משאיר אחריו סימנים.

את החלונות מומלץ לכסות מבפנים ואם אפשר, גם מבחוץ. הגנה זו תמנע חלק גדול מהלכלוך כמו טיפות צבע וטיח ושכבות מסיביות של אבק.

כיצד מומלץ לנקות חלונות לאחר שיפוץ?

החלון כולל כמה חלקים: החלון עצמו, המסגרת והמסילה. ניקוי יסודי של החלון יכלול צחצוח ומירוק של כל החלקים הללו. הדרך הטובה ביותר לנקות חלון היא לפרק אותו, להוציא אותו ממקומו, לשטוף היטב ולאחר שהכל נקי, להחזיר את החלון למקום.

סוגי לכלוך ושיטות ניקוי יעילות

ניקוי טיפות צבע - צבעים נחלקים לשני סוגים: צבעים על בסיס מים וצבעים על בסיס שמן. צבעים על בסיס מים קלים יחסית לניקוי. כל מה שצריך זו מטלית טבולה במים חמים. שפשוף הצבע בעזרת מים ימיס אותו ויאפשר ניקיון מוחלט.

צבעים על בסיס שמן קשים יותר לניקוי ודורשים שימוש בחומרי ניקוי המכילים ממיסי שומנים. שימוש בחומרים אלו דורש ידע מוקדם, מכיוון שישנם מסירי שומנים חזקים שאינם מתאימים, למשל, לניקוי מסגרות אלומיניום של חלונות. חלק מהחומרים עלולים לגרום להסרת הצבע של מסגרת החלון יחד עם הלכלוך אותו רוצים לנקות.

ניקוי אבק ולכלוך אבקתי ממסילות החלון - מסילות החלון מהוות את אחד החלקים הקשים לניקוי. אבק חודר בקלות בין המסילות וקשה מאוד להוציאו. ניתן להיעזר למשימה זו בשואב אבק, ובמברשת בעלת שיערות קשות. לאחר שהוסר רוב האבק אפשר להשתמש במטלית רטובה במים וחומר ניקוי להברקה מושלמת של המסילה.

היתרונות של חברת ניקיון מקצועית

המומחים של גד קלין מצוידים בציוד מקצועי אותו אין בכל בית. שיטות ניקוי מקצועיות אלו מסייעות בהסרת לכלוך קשה ממקומות רגישים. למשל: שיטת האוסמוזה ההפוכה לניקוי חלונות מסייעת בהסרת לכלוך קשה מהחלון ומותירה אותו מבריק וחלק ללא סימנים.

אנו מקפידים על שימוש בחומרי ניקוי איכותיים, יעילים וידידותיים לסביבה ומתחייבים שבעזרת שירות מסור ואמינות ננקה עבורך את החלונות לאחר שיפוץ עד לקבלת תוצאות מושלמות.

שאלות נוספות? המומחים שלנו ישמחו לסייע!

שירותי ניקיון ומידע נוסף:
מומחים לניקיון לאחר שיפוץ - אחרי השיפוצים והבלאגן ורגע לפני שחוזרים לשגרה יוצרים קשר עם המומחים של גד קלין!
בואו ללמוד איך לנקות חלונות ביעילות - סרטון וידאו המסביר כיצד ניתן לנקות את החלונות בבית או במשרד בצורה אפקטיבית, תוך שימוש במיכשור וחומרי ניקוי מתאימים...


עוד מידע על ניקיון
X
תנאי שימוש מפת האתר
כל הזכויות שמורות © חברת ניקיון גד קלין - שירותי ניקיון בארץ!
phone icon
לחצ/י לשיחת חינם!