מומחים לניקוי עם חומצת לימון לשירותך!

הזמינו אותנו

מומחים לניקוי עם חומצת לימון לשירותך!

בניקיון כמו בבישול, לפעמים הכי פשוט זה הכי טוב. כולנו רוצים שלאחר מלאכת הניקוי הבית יבריק, כתמים יוסרו וריח טוב של ניקיון ימלא את החלל.

יש כאלה שחושבים כי רק חומרי ניקוי חדישים הזוכים למסעות פרסום נוצצים ישיגו את התוצאות הטובות ביותר, אבל המומחים יגידו לך שהחומרים הכי טובים נמצאים בכל בית ולא צריך ללכת רחוק. אנו בחברת הניקיון גד קלין ממליצים למי שמעוניין לנקות בעצמו לבחור בשיטת ניקוי באמצעות חומצת לימון.

ניקיון ידידותי לסביבה עם חומצת לימון

חומצת לימון היא חומר הנמצא בכל בית ואם לא בבית אז במכולת הקרובה. הוא מצוי בפירות הדר, אך באופן המרוכז ביותר בלימון. החומר גם נמכר כתבלין "מלח לימון" ומשמש לתיבול מאכלים.

היותו חומר המופק מפרי הופך אותו לחומר ניקוי ידידותי לסביבה ואורגני, אשר אינו מסכן את המשתמש או את מה שנרצה לנקות ואינו מזהם את האוויר. בנוסף לכך, החומר גם מומלץ במיוחד בניקיון בניינים משותפים ובמיוחד כאלה שלאחר פרויקט שיפוץ בניין משותף.

היותו טבעי ומצוי במקור כה נפוץ כלימון הופך אותו לזול וזמין בכל בית. אך חומצת הלימון מלמדת שלפעמים החומר הזול לא נופל באיכותו מהיקר. החומר הוכח כיעיל מאוד בניקוי סוגי לכלוך קשים ביותר.

טיפים לניקוי עם חומצת לימון

ניתן לנקות עם חומצת לימון כמעט הכל. זהו חומר מומלץ מאוד לשימוש בניקיון בתים ולהלן כמה דוגמאות:

הוא נמצא כיעיל ביותר בניקוי המטבח. שפשוף החומר ביסודיות בדפנות הכיור מותיר את הכיור לבן ובוהק, החומר ממיס ומסיר כתמי שומן ומזון וכמו כן, מטהר את הכיור מבקטריות וחיידקים. לאחר הצחצוח הכיור ייראה לבן, מבהיק וריחני. אנו בגד קלין ממליצים להוסיף גם מלח לחומצת הלימון להשגת תוצאות מושלמות.

שימושים אפשריים נוספים במטבח: הברקת סירים והסרת אבנית מקומקומים. בניקוי הקומקום מומלץ לערבב את החומר עם מעט מים ולהשרות זמן מה, עד שהאבנית מתמוססת.

החומר מתאים גם לארונות מטבח. אחד מיתרונותיו הרבים הוא יכולתו לנטרל ריחות רעים. ארונות המטבח זקוקים לטיפול תקופתי, זאת מאחר ואנו מעוניינים כי יריחו תמיד טוב ויהיו סטריליים לשמירה על המזון מפני חיידקים ובקטריות. ערבוב חומצת לימון עם שמן זית יוצר חומר ניקוי יעיל ביותר לארונות המטבח.

גם בחדר הרחצה והשירותים אפשר לנקות עם חומצת לימון. מדובר במקומות הצוברים לכלוך שעלול להזיק לבריאותנו אם לא יזכו לטיפוח יסודי וקבוע. רבים סבורים כי לחדרים אלה נחוצים רק חומרים כימיים חזקים, אך המומחים שלנו יגידו, שאת התוצאות הטובות ביותר משיגים פשוט מערבוב של לימון עם סודה לשתיה. שילוב זה יוצר חומר חזק ועוצמתי המסוגל להילחם בחיידקים ולחסלם.

כמו כן, הוא מסיר שיירי לכלוך וכתמי עובש ואבנית המצטברים בכיורים, אמבטיות ואסלות. לאחר השימוש בחומצת לימון חדרי הסניטציה מבהיקים מלובן, סטריליים ומריחים בניחוח נעים של לימון.

המומחים שלנו יוכלו לענות על כל שאלה ולתת לך עוד טיפים רבים לשימוש בחומצת לימון לתוצאות מושלמות.

לפנות רק לחברת ניקיון מקצועית

חברה מקצועית כמו גד קלין מעוניינת להגיע לתוצאה מצוינת. העובדים שלנו בעלי ידע רחב בתחום הניקיון וחומרי הניקוי. אנו מכירים את כל סוגי החומרים, מהפשוט והזמין ועד למורכב והייחודי.

בנוסף, אנו מקפידים על שימוש בחומרים טבעיים וידידותיים לסביבה. לכן, במקומות בהם אפשר לנקות בעזרת חומר ביתי נעשה זאת, העיקר שהתוצאה תהיה מבהיקה וריחנית.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת פנה/י אלינו!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר