מומחים לניקוי חדרי מדרגות לשירותך!

הזמינו אותנו

מומחים לניקוי חדרי מדרגות לשירותך!

חדר המדרגות ולובי הבניין הנם חלק בלתי נפרד מהדירות הנמצאות בו. שמירה על מראה אסתטי ונקי בחלקים אלו של הבניין מהווה נדבך חשוב מאין כמוהו בשימור מראה מזמין ומכובד ונעים לדירה בה מתגוררים.

כפי שרבים מאיתנו החיים במבני מגורים משותפים כבר יודעים, השמירה על ניקיון חדר המדרגות וסביבת השטחים הציבוריים בבניינים היא פעמים רבות אינה עניין של מה בכך ודורשת מאמץ רב מצד הדיירים, כזה שיכול להפוך לנטל של ממש על חלק מדיירי הבניין שאינם זמינים לנקות אותו בעצמם.

חברת גד קלין מציעה מגוון שירותי ניקיון לחדרי מדרגות שדורשים שדרוג וחידוש בעזרת ליטוש מדרגות או פוליש למדרגות וזאת תוך מתן שירות מעולה ויישום מומחיות ארוכת שנים בתחום של ניקיון חדרי מדרגות. כמו כן, אנו מומחים בפוליש וציפוי רצפות ויודעים לבחור את השיטה המתאימה שתרענן את חדרי המדרגות כולל צבע בחדר המדרגות.

אנו מנקים חדרי מדרגות חדשים מקבלן, מסירים שאריות שיפוץ כולל שאריות רובה וצבע ונותנים מענה מקסמילי לכל דרישת ניקיון בחדר מדרגות.  שירותי ניקיון לחדרי מדרגות ניתנים על ידנו למגוון רחב של בנייני מגורים ומשרדים בכל רחבי הארץ בבתים מגורים משותפים וכפי שציינו, גם בבנייני משרדים בכל אזורי התעשייה בארץ.

מבחר שירותי ניקיון לחדרי מדרגות

כדי להבטיח כי הבניין ישמור על מראה יוקרתי ונקי לאורך זמן ערוכה החברה להציע ללקוחותיה שירותי ניקיון ייחודיים כמו: פוליש לצד ליטוש רצפות שיתבצעו בבניין שלך ויתרמו למראה מבריק מניקיון לאורך זמן המקנה תחושה של יוקרה ובייתיות.

צוות העובדים המיומן והמנוסה ערוך לספק שירות מקצועי ומותאם לבניינים עליהם. החברה שלנו נותנת חשיבות להתאמת העובד או צוות העובדים לדרישות לקוחותיה המתגוררים בבניינים שעל ניקיונם היא אמונה ומקפידה כי צוות יהיה בעל רמת שירותיות גבוהה במיוחד ובעל שליטה גבוהה במיומנויות הניקיון הנדרשות.

גד קלין מקפידה כי שירותי ניקיון הניתנים על ידה יתבצעו תמיד תוך שימוש בחומרים ובמיכשור מהאיכותיים והחדישים ביותר ביותר ושמה את שביעות רצון לקוחותיה כנר לרגליה במקום הראשון בסדר העדיפויות של החברה.

לבחור רק בחברת ניקיון אמינה ומקצועית!

חדר המדרגות בבניין והשטחים הציבוריים בו קרובים מאוד לסביבה בה אנו חיים או עובדים. כאשר מזמינים חברת ניקיון לאזורים אלו יש לתת דגש לאמינות ומוניטין החברה.

גד קלין מקפידה כי צוות העובדים האמון על ניקיון חדרי המדרגות יהיה בעל רמת הכשרה ואמינות.

החברה שמה לנגד עיניה את שביעות רצון הלקוחות ואת מתן השירות המעולה תוך עמידה מוחלטת בלוחות הזמנים המוגדרים ותוך שמירה על סטנדרטים גבוהים של איכות ואנו מזמינים גם אותך ליהנות מניקיון מושלם ומשתלם לחדר המדרגות בבניין שלך.

רוצה תשובות אונליין על שאלות נוספות? היכנס/י לפורום שלנו!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר