X
x

דיווח על תקלה

תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

צביעת דירות
יצירת קשר

מומחים לניקוי חדרי מדרגות לשירותך!


תאריך: 18/02/2018 13:34   מחבר: גד קלין

דרגו אותנו:
| דירוגך () בוצע בהצלחה
 (10) דירוגים | דירוג ממוצע (4)
4 stars - based on 10 reviews

חדר המדרגות ולובי הבניין הנם חלק בלתי נפרד מהדירות הנמצאות בו. שמירה על מראה אסתטי ונקי בחלקים אלו של הבניין מהווה נדבך חשוב מאין כמוהו בשימור מראה מזמין ומכובד ונעים לדירה בה מתגוררים.

כפי שרבים מאיתנו החיים במבני מגורים משותפים כבר יודעים, השמירה על ניקיון חדר המדרגות וסביבת השטחים הציבוריים בבניינים היא פעמים רבות אינה עניין של מה בכך ודורשת מאמץ רב מצד הדיירים, כזה שיכול להפוך לנטל של ממש על חלק מדיירי הבניין שאינם זמינים לנקות אותו בעצמם.

לכן, כמעט בכל בניין מגורים משותף בישראל, ועד הבית מעסיק חברת ניקיון לצורך ניקוי חדר המדרגות וסביבת הבניין, מה שבסופו של דבר חוסך לכולם הרבה זמן וכאבי ראש.

חברת גד קלין מציעה מגוון שירותי ניקיון בדיוק לצרכים הללו, תוך מתן שירות מעולה ויישום מומחיות ארוכת שנים בתחום של ניקיון חדרי מדרגות.

אנו מספקים שירותי ניקוי לחדרי מדרגות למגוון רחב של בנייני מגורים ומשרדים בכל רחבי הארץ בבתים מגורים משותפים וכפי שציינו, גם בבנייני משרדים בכל אזורי התעשייה בארץ.

מבחר שירותי ניקיון לחדרי מדרגות

עובדי גד קלין יקחו על עצמם באופן קבוע את תפקיד התחזוקה ושימור המראה המכובד והמבהיק מניקיון של השטחים הציבוריים בבניין שבו אתה מתגורר / עובד.

צוות החברה ידאג לשטיפה שבועית של מדרגות הבניין ושל רצפת הלובי, לניקוי אבק מחפצים דקורטיבים הנמצאים בבניין, לניקיון המראות המוצבות בו וכמובן לשימור ניקיונה של המעלית לרווחת כלל הדיירים המתגוררים בבניין. הצוות ערוך להתמודדות עם מגוון רחב של צרכים המועלים על ידי הלקוחות וביניהם אף שימור מראה הגינה הציבורית ואחזקה סניטרית של חדר האשפה בבניין.

כדי להבטיח כי הבניין ישמור על מראה יוקרתי ונקי לאורך זמן ערוכה החברה להציע ללקוחותיה שירותי ניקיון ייחודיים כמו: פוליש לצד ליטוש רצפות שיתבצעו בבניין שלך אחת לתקופה ויתרמו למראה מבריק מניקיון לאורך זמן המקנה תחושה של יוקרה ובייתיות.

צוות העובדים המיומן והמנוסה ערוך לספק שירות מושלם ומתמשך לבניינים עליהם הוא מופקד. החברה נותנת חשיבות להתאמת העובד או צוות העובדים לדרישות לקוחותיה המתגוררים בבניינים שעל ניקיונם היא אמונה ומקפידה כי צוות יהיה בעל רמת שירותיות גבוהה במיוחד ובעל שליטה גבוהה במיומנויות הניקיון הנדרשות.

גד קלין מקפידה כי שירותי ניקיון הניתנים על ידה יתבצעו תמיד תוך שימוש בחומרים ובמיכשור מהאיכותיים והחדישים ביותר ביותר ושמה את שביעות רצון לקוחותיה כנר לרגליה במקום הראשון בסדר העדיפויות של החברה.

לבחור רק בחברת ניקיון אמינה ומקצועית!

חדר המדרגות בבניין והשטחים הציבוריים בו קרובים מאוד לסביבה בה אנו חיים או עובדים. כאשר שוכרים שירותי ניקיון המיועדים לאזורים אלו יש לתת דגש לאמינות ומוניטין החברה.

גד קלין מקפידה כי צוות העובדים האמון על ניקיון חדרי המדרגות יהיה בעל רמת הכשרה ואמינות, תוך שהיא מקפידה לרענן רבדים שונים בעבודה אצל עובדיה כל הזמן.

החברה שמה לנגד עיניה את שביעות רצון הלקוחות ואת מתן השירות המעולה תוך עמידה מוחלטת בלוחות הזמנים המוגדרים ותוך שמירה על סטנדרטים גבוהים של איכות ואנו מזמינים גם אותך ליהנות מניקיון מושלם ומשתלם לחדר המדרגות בבניין שלך.

רוצה תשובות אונליין על שאלות נוספות? היכנס/י לפורום שלנו!

שירותי ניקיון ומידע נוסף:
מומחים לליטוש מדרגות לשירותך! - ליטוש מדרגות נעשה באמצעות מכונה מיוחדת. המכונה מלטשת ומסירה את השכבה העליונה, הפגועה של האבן ומגלה שכבה תחתונה חדשה ומבריקה.


עוד מידע על ניקיון
X
תנאי שימוש מפת האתר
כל הזכויות שמורות © חברת ניקיון גד קלין - שירותי ניקיון בארץ!
phone icon
לחצ/י לשיחת חינם!