מומחים לניקיון בתים לקראת החגים

הזמינו אותנו

מומחים לניקיון בתים לקראת החגים

החגים הם הזדמנות לניקיון יסודי הכולל משימות ניקוי שאינך מצליח להגיע אליהן בשגרה השבועית. עבודה יסודית לקראת החגים תאפשר לך לשבת לשולחן החג עם המשפחה, בבית מבריק וריחני, מה שבטוח יעשה לכולם חג שמח ונעים יותר.

החלטת שהשנה אתה לא רוצה לעשות את כל העבודה בעצמך? יש לנו חדשות טובות בשבילך כיוון שהגעת למקום הנכון.

לפני החגים המומחים של גד קלין מבטיחים ניקיון מקיף ומבריק במחיר משתלם במיוחד. המומחים שלנו יורידו מעליך את העומס שלפני החגים ויספקו פתרון מקצועי ומושלם למשימות המורכבות.

לאחר העבודה של גד קלין אנו מתחייבים לכך שאתה ויתר בני המשפחה תהנו מבית מבריק ותישארו עם כוחות להכנת הארוחה ולאירוח המשפחה.

חג נקי ושמח לכל בית ישראל!

כולם יודעים שמתחילים לתכנן מה לנקות לפני שמגיעים החגים צריך להכין רשימה מסודרת שכוללת מספר שאלות:

  • מה מנקים?
  • איפה מתחילים?
  • אליו חומרי ניקוי חסרים?
  • האם צריך לכבס את הריפודים והוילונות?
  • מה עושים עם הרצפות?

ועוד שאלות ומטלות רבות אחרות.

הטיפ הראשון הוא שכדאי להתחיל לנקות מלמעלה כלפי מטה וזאת משום שהאבק נופל למטה. אנו ממליצים להתחיל בניקוי אבק החל מפינות התקרה והסרת כורי עכביש ומצבורי אבק. יש לרדת כלפי החלקים העליונים של הארונות, ניקוי המדפים ותכולתם וניקוי מסגרות התמונות. לאחר ניקוי האבק כדאי לעבור לניקוי החלונות וניקוי התריסים ומשם לניקוי פנים הארונות.

ישנה חשיבות רבה לחומרים בהם משתמשים במיוחד בניקיון דירות ובתים ואנו בגד קלין מקפידים להשתמש רק בחומרי ניקוי ידידותיים לסביבה. החומרים היעילים ביותר והבטוחים ביותר הם החומרים הפשוטים הנמצאים בכל בית: חומץ, אבקת סודה לשתיה, לימון ומלח.

חומרים אלו יכולים לנקות ביסודיות כמעט כל סוג של לכלוך. הם בטוחים לשימוש מאחר ואינם עשויים מחומרים כימיים רעילים ואין סכנה כי יגרמו נזק לריהוט או לציוד הביתי.

מדוע כדאי לפנות לחברת ניקיון מקצועית?

גם מי שיכול להקדיש את הזמן והמאמץ הנדרשים למבצע יסודי לקראת החגים, ירצה להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית להשלמתו, על ידי ביצוע הפעולות הבאות:

פוליש להברקת הרצפות - ניקיון רצפות שוטף שומר על ניקיונן, אך לאורך זמן מכהה את הברק שלהן. על מנת לחדש את הברק של המרצפות, מומלץ לבצע פוליש אחת לשנה.

הפוליש הוא ניקוי עמוק באמצעות קרצוף המבוצע באמצעות ציוד מקצועי ומיוחד. מכונת הפוליש מקרצפת מהרצפה את הלכלוך שהשטיפה הרגילה אינה מסוגלת להסיר. בתום הפעולה נמרח על הרצפות סילר, חומר המגן עליהן מפני חדירת לכלוך ומקנה להן מראה מבריק ויוקרתי.

ניקוי שטיחים, מיזרונים וריפודים - אחת לשנה יש להיעזר בצוות מקצועי אשר יעניק ניקוי מעמיק ויסודי בעזרת מכשור מיוחד וייעודי לכל אחת ממטרות אלו. ניקוי ריפודים וניקוי שטיחים דורשים סטריליזציה לפחות אחת לשנה על מנת שלא יהפכו למצבורי אבק, לכלוך וחיידקים וכדי לשמור על השטיחים והריפודים מהתיישנות.

אנו בגד קלין מתמחים בניקוי בתים לקראת החגים. המומחים שלנו מנוסים בעבודות פוליש, ניקוי מזרונים, שטיחים וריפודים ומצויידים בציוד המתקדם ביותר ובחומרי ניקוי איכותיים. אנו נעניק לביתך טיפול יסודי מבלי להזניח אף פינה ונבטיח מצב שבו החג הבא בביתך יערך באווירה נפלאה, נקייה וריחנית.

פירוט מחירון שירותים מעודכן של גד קלין!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר