ניקוי מקלט אחרי הצפה

הזמינו אותנו

ניקוי מקלט אחרי הצפה

הצפה יכולה להיגרם ממגוון סיבות וביניהן בשל התפוצצות של דוד, צינור או גשם כבד שחדר את הפתחים של המבנה וגרם לנזילה רצינית שהגיעה עד לכדי הצפה. כך או כך, לא משנה מה הסיבות שהובילו להצפה, שכן כאשר הצפה פוגעת במקלט הממוקם בבית פרטי, בדירה או בבניין, יש חשיבות רבה לניקיון מיד כשמתגלה ההצפה.

ניקוי מקלט אחרי הצפה דורש ידע ומיומנות וכולל מספר שלבים. הקפדה על התנהלות נכונה וחכמה מיד אחרי שמגלים את ההצפה, מסייעת לשמור על הציוד שנרטב וכמו כן, מונעת נזקים עתידיים למקלט ובכלל זאת לקירות, לרצפה, לפתחי האוורור וכיוצא בזה.

מקלט לרוב מכיל ציוד רב ולעיתים משמש אף כמחסן מאולתר, מה שאומר שיש בו תכולה רבה. במידה והמקלט שלכם הוצף חשוב שתדעו מה עליכם לעשות עכשיו וכיצד חייבים להתנהל כדי להבטיח ניקיון מקסימלי ושמירה על המקלט ולא פחות חשוב - על תכולתו.  

אלו הצעדים שכדאי לנקוט עכשיו:

במידה וגיליתם שהייתה הצפה במקלט שלכם הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא להתקשר להזמין חברת ניקיון מקצועית.

הטיימינג שבו תגיע החברה לנקות את המקלט חשוב במיוחד והוא ישפיע באופן ניכר על מידת ההצלחה של הניקיון. שכן, ככל שיחלוף זמן רב יותר מרגע הגילוי של ההצפה ועד הניקיון, כך יינזקו יותר חלקים במקלט ולהפך.

בשלב הראשון צריך לדאוג לסילוק המים הקיימים וזאת על מנת למזער נזקים ולהציל את הציוד שנרטב. לאחר מכן יש לבצע שאיבה של הרצפה על ידי מכונה מיוחדת לשאיבת מים שמאפשרת לנקז את המים. אחרי שכל המים הוצאו מהמקלט, יש צורך לפנות את תכולת המקלט וזאת על מנת לייבש את הציוד שנרטב בעזרת מכשור ייחודי.

כמו כן, סביר להניח שיהיה צורך לנקות את הרצפה ואף לבצע פוליש או ליטוש רצפות וכן לצבוע את הקירות. לפני שצובעים כדאי לוודא שאין רטיבות, עובש או פטריות ובמידה ומגלים שכן, לבצע ניקיון עובש יסודי.

מלבד השלבים שהזכרנו, מוכרחים להקפיד גם נטרול ריחות רעים שמן הסתם נגרמו בשל ההצפה ולאור העובדה שהמקלט הוא מקום סגור ומים עומדים בהכרח גורמים לריח נוראי, שעלול להתפשט גם ליתר חלקי הבית / הבניין.

בחירה רק בחברת ניקיון מקצועית!

אנו בחברת הניקיון גד קלין זמינים עבורכם בכל עת ומוכנים להגיע ולנקות מקלטים שהוצפו גם בשעות לא שגרתיות. יש לנו צוות עובדים מיומן שיעמוד לשירותכם וידע לבצע את כל שלבי הניקיון שהוזכרו לעיל, באופן יסודי ועם מכשור מתקדם.

אנחנו מבטיחים להעניק לכם שירות מקצועי, מהיר ומשתלם לניקיון מקלט שהוצף ומעניקים גם שירות הדברה חינם על כל עבודת ניקיון שאנו מבצעים ובפרט על ניקוי מקלט אחרי הצפה. מומחי הניקיון שלנו ישמחו לענות על שאלות נוספות.

רוצים לדעת עוד? פנו לשיחה עם מומחה ניקיון!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר