מומחים לניקוי לאחר הצפה לשירותך!

הזמינו אותנו

מומחים לניקוי לאחר הצפה לשירותך!

אירוע הצפה גורם נזק ממשי למקום האירוע. לאחר אירוע מסוג זה לא ניתן להיכנס לחלל המוצף ודרושה עבודת שיקום וניקיון רבה ומורכבת לשם החזרתו של המקום לקדמותו. בנוסף, יש צורך בשיקום מהיר עד כמה שיותר של הבית או המשרד שהוצפו על מנת להחזירם לתפקוד בהקדם האפשרי.

ניקוי לאחר הצפה באופן עצמאי עלול לקחת זמן רב. חוסר ידע וחוסר מקצועיות עלולים לגרום נזק לפריטים ורהיטים שניתן היה להצילם במידה והיית פונה למומחים ולכן ניקוי מסוג זה דורש מקצועיות ומיומנות של חברת ניקיון.

גד קלין הינה חברת ניקיון המתמחה במגוון רחב מאוד של שירותים כגון ניקיון בתים וניקיון משרדים ואנו ביצענו אלפי ניקיונות בחללים שהוצפו.

ניקיון לאחר הצפה - איך זה עובד?

העובדים שלנו מצויידים במכשור מקצועי ומתקדם ובציוד חדיש לניקוי מבנים לאחר הצפה. בעזרת שירות מסור, קשוב, יעיל ואמין, נחזיר את המבנה הפגוע למצבו הקודם, כשהוא מבריק ומוכן לשימוש.

ניקוי דירות או מבנים לאחר נזקי מים

התפוצצות של דוד או צינור, או הצפה בעקבות גשם כבד בחורף, הם אירועים הגורמים נזק רב למבנה ולציוד שבתוכו. קירות שסופגים מים ולחות, ריהוט עץ, ריפודים ושטיחים, כל אלו רגישים ופגיעים למים וניזוקים במגע עם כמות גדולה של מים, כזו שמשתחררת בהצפה.

לאחר הצפה יש לפעול במהירות וביעילות על מנת לסלק את שאריות המים, למזער נזקים ולטפל בנזקים שנגרמו. אנו בגד קלין מודעים למצוקה הרבה של מי שעבר אירוע הצפה. לכן אנו מתייחסים לכל קריאה מסוג זה ברצינות רבה ומגיעים למקום במהירות האפשרית.

אילו פעולות כולל ניקוי לאחר הצפה?

ניקוי לאחר הצפה כולל בשלב הראשון שאיבה של ההצפה, קרי, שאיבת מים וניקוזם וייבוש הרצפה והקירות באמצעות מכשור מתקדם וייעודי לפעולה זו. חשוב לזכור כי הרטיבות גורמת לטחב וריחות רעים ולכן כולל ניקיון לאחר הצפה גם פעולות לנטרול ריחות רעים ומניעתם.

בשלב הבא ניגשים לניקוי הרהיטים, כאשר רהיטים שניצלו מן ההצפה עוברים ייבוש וצחצוח. בנוסף, אנו בגד קלין מומחים בניקוי שטיחים וריפודים. שטיחים וריפודים רגישים מאוד למים ואם הם אינם זוכים לניקוי מהיר, יסודי ומקצועי לאחר הצפה, נגרם להם נזק בלתי הפיך.

המומחים שלנו מצויידים בציוד וחומרי ניקוי מיוחדים לפעולות אלו ויעניקו לשטיח ולספות שלך ניקוי יסודי עד לסילוק המים והרטיבות, ייבוש מלא וניחוח נפלא.
עבודת הניקוי מסתיימת בצביעה מחדש של הקירות ובביצוע פוליש לרצפה להחזרת המראה המבריק, כך ששרידי ההצפה יוסרו. אגב, אנו מנקים גם מקלטים אחרי הצפה ויודעים לפעול מהר ובמקצועיות כדי להשיג תוצאות טובות.

כפי שוודאי כבר הצלחת להבין, ניקוי לאחר הצפה זו פעולת ניקיון מורכבת הדורשת ניסיון ומומחיות. המומחים של גד קלין יגיעו במהירות ויסייעו להחזרת המבנה לקדמותו בזמן הקצר ביותר, באופן מקצועי ויסודי ובהתחייבות למחיר הוגן ומשתלם.

קריאה נוספת: איך לנקות שטיחים אחרי הצפה?

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר