X
x

דיווח על תקלה

תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

צביעת דירות
יצירת קשר

מומחים להסרת שטיחים לשירותך!


תאריך: 06/03/2018 18:50   מחבר: גד קלין

דרגו אותנו:
| דירוגך () בוצע בהצלחה
 (2) דירוגים | דירוג ממוצע (5)
5 stars - based on 2 reviews

יש לך שטיח מקיר לקיר שהתיישן ואתה רוצה להסירו? הפתרון המומלץ למצבים כאלו הוא הסרת שטיחים מקצועית על ידי חברה שמנוסה בהליכים אלו.

לכל שטיח מקיר לקיר מגיע הרגע בו הוא אינו מוסיף עוד יופי לחדר מכיוון שהוא ישן ובלוי. במצב זה יש שתי אופציות: הראשונה ניקוי שטיחים מקיר לקיר והשנייה היא פשוט להסיר את השטיח, אם כדי להחליפו באחר ואם כדי לבצע ניקוי שטיחים.

רבים מהאנשים שברשותם שטיחים מקיר לקיר דוחים את פעולת הסרת השטיח מכיוון שהיא נראית להם מסובכת ומלכלכת. בנוסף, רבים חוששים ממראה לא יפה של הרצפה לאחר מכן.

הסרת שטיחים מושלמת דורשת ידע ומקצועיות. אנו בחברת הניקיון גד קלין צברנו ניסיון רב בהסרת שטיחים מקיר לקיר במהלך השנים.

המומחים שלנו יסירו את השטיח הישן ביעילות ובמקצוענות ולאחר מכן יצחצחו את הרצפה למראה מבריק ומושלם.

מדוע חשוב להיעזר באנשי מקצוע לפעולה זו?

כאמור, הסרת שטיחים היא משימה מורכבת. שטיחים מקיר לקיר מודבקים לרצפה בדבק מיוחד וחזק. לעיתים נמצאות בין השטיח לרצפה שכבות חומר נוספות שהניחו מדביקי השטיח כדי לייצב אותו על הרצפה, חומרים כמו ספוג ואפילו מלט.

כל החומרים האלו דבוקים היטב לרצפה ועל מנת להסירם בצורה מושלמת נדרשת חברת ניקיון מקצועית המצוידת בציוד מקצועי ובחומרים מיוחדים לטובת ביצוע הפעולה והשגת תוצאות מעולות.

הסרה לא מקצועית של השטיח עלולה להשאיר כתמי דבק או חומר על הרצפה, או לא לגרום למצב שבו לא מצליחים חלילה להסיר את השטיח במלואו. במצב זה תיראה הרצפה מלוכלכת והמראה שלה יפגע. בנוסף, במידה ובעלי הבית ירצו להניח שטיח חדש, לא ניתן יהיה להניח אותו באופן חלק ומושלם.

קריאה נוספת: הסרת כתמים.

השלבים של הסרת שטיחים מקיר לקיר

אנו בגד קלין מתמחים בהסרת שטיחים מקיר לקיר. המומחים שלנו מצוידים במכשור מקצועי למטרה זו ובחומרים מיוחדים להמסת והסרת הדבק.

תחילה מקלפים את השטיח מהרצפה. פעולה זו דורשת מיומנות ויסודיות. הקילוף נעשה בעזרת מכשור מיוחד וידע מקצועי.

לאחר הסרת השטיח שופכים על הרצפה חומר מיוחד להמסת דבק הנקרא טינר. משאירים את החומר על המרצפות במשך כרבע שעה כדי לתת לו לעבוד ולהמיס את הדבק.

כפי שכבר הוזכר לעיל, לפעמים מתחת לשטיח נמצאת שכבת חומר אחרת אותה יש להסיר ביסודיות לפני מריחת הטינר. לאחר שהדבק יורד באופן מוחלט כדאי לבצע קרצוף יסודי לרצפה בעזרת מכונת פוליש עד להברקת מרצפות מלאה. ישנם כמה סוגי פוליש:

  • פוליש ווקס - קרצוף בעזרת חומר המורכב משעווה הגורם לרצפה להיראות חלקה ומבריקה.

  • פוליש קריסטלי - שיטה חדישה, הכוללת קרצוף עמוק של המרצפות להסרת כתמי לכלוך קשים וציפויין בחומר מיוחד המקנה להן מראה מבריק ויוקרתי.

במצבים שבהם הרצפה שמתחת לשטיח מתגלה כישנה מאוד, פגועה ולא יפה, ניתן לבצע לפני הפוליש פעולה של ליטוש מרצפות או ליטוש שיש, להענקת מראה חדש ואטרקטיבי. הליטוש מגרד את השכבה העליונה והפגועה וחושף שכבה חדשה ונקייה.

הסרת שטיחים היא עסק למקצוענים ואנו מתחייבים לכך שבעזרת השירות המסור והאמין של מומחי גד קלין, השטיח בביתך יוסר בצורה מושלמת וחלקה והרצפה תיראה מצוין.

רוצה לשמוע עוד? אנחנו נשמח לשוחח!

שירותי ניקיון ומידע נוסף:
בואו ללמוד איך לנקות שטיחים ביעילות - סרטון וידאו המסביר כיצד ניתן לנקות את השטיחים בבית או במשרד בצורה אפקטיבית, תוך שימוש במיכשור וחומרי ניקוי מתאימים...


עוד מידע על ניקיון
X
תנאי שימוש מפת האתר
כל הזכויות שמורות © חברת ניקיון גד קלין - שירותי ניקיון בארץ!
phone icon
לחצ/י לשיחת חינם!