מה עושים אם נדבק לי מסטיק לספה בסלון?

הזמינו אותנו

מה עושים אם נדבק לי מסטיק לספה בסלון?

כולנו מכירים את הרגע הזה שבו מישהו זורק את המסטיק המרענן שלו במקום לפח על הרצפה או גרוע מכך על הספה. זה יכול לקרות לכל אחד וחוסר תשומת לב מביאה את הצד השני, זה שנתקל במסטיק במוקדם או במאוחר, למצב לא נעים בכלל. אין ספק שיש לשים לב לאן אתם משליכים את המסטיקים שלכם, אך משכבר קרתה הסיטואציה ומסטיק של מישהו, או אפילו מסטיק שאתם לעסתם ושכחתם לזרוק, נדבק לריפוד של הספה, כדאי מאוד לטפל בבעיה ויפה שעה אחת קודם.

תתפלאו לדעת שיש שיטות פשוטות מאוד להיפטר מהמסטיק שנדבק לספה והשיטות הללו תקפות גם לגבי מסטיק שנדבק לבגדים. השיטה הביתית הראשונה להסרת מסטיקים סוררים היא להקפיא את הבד הנגוע. אם מדובר בריפודים שנשלפים מהספות, יש להוריד אותם ולהשאיר אותם במקפיא למשך כמה שעות, לאחר מכן המסטיק יתקשה ויהיה קל מאוד להסיר אותו.

במידה והריפודים אינם ניתנים להסרה, אפשר להוציא מהמקפיא כמה קוביות קרח ולהניח על האזור שבו נדבק המסטיק. אם שיטת הקרח לא מצליחה ניתן להניח בד על האזור שבו נדבק המסטיק ולגהץ. לאחר מכן המסטיק אמור להידבק לבד וכך תוכלו להסיר אותו מהספה. גם הטכניקה הזו תקפה לגבי הסרת מסטיקים מבגדים.

המומחים של גד קלין ממליצים:

אם כל השיטות שהוזכרו לעיל לא צלחו וכתם המסטיק עדיין נותר על הספה, מומלץ להזמין חברת ניקיון מקצועית כדי להיפטר מהכתמים. היתרונות של חברת ניקיון בהקשר זה נעוצים בניסיון וותק בהסרת כתמים קשים וכמו כן בציוד מתקדם ובחומרי ניקיון איכותיים, שבוודאות יצליחו להסיר כל כתם, של מסטיק ו/או כתמים מסוגים אחרים.

אגב, ברחבי האינטרנט ישנן לא מעט המלצות בנוגע להסרת כתמי מסטיק מהספות, כאשר אחד הטיפים לניקיון שמוזכרים הוא שימוש בבנזין לבן. אמנם, חשוב שתדעו שהחומר אכן יכול להסיר את המסטיק, אך מאידך הוא עלול ליצור כתם חמור יותר על הספה ואז תאלצו לטפל בכתמים קשים ומורכבים יותר וחבל.

נדגיש שבמידה וכבר החלטתם להזמין חברת ניקיון, מומלץ לבצע ניקיון ספות מקצועי ויסודי ולנצל את המכשור המתקדם של החברה גם לטובת ניקיון מזרנים בחדר השינה ואולי אף ניקיון כולל בבית, לפני החגים או סתם כדי לרענן את הבית ולהעניק לו מראה חדש ונקי.

עלויות

העלויות לניקיון ספות וניקיון ריפודים נעות בין 60-120 ₪ למושב, כאשר הניקיון נעשה כחלק מניקיון כולל לבית, ניקיון לפני פסח, ניקיון אחרי שיפוץ או כל ניקיון אחר. המחירים עשויים להשתנות בהתאם לסוג הספה והבד וכמובן, לפי גודל הכתם והמורכבות שכרוכה בהסרתו.

רוצים להתייעץ עם המומחים שלנו? פנו אלינו בפורום!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר