מה עושים כדי להסיר כתמים מהכיריים?

הזמינו אותנו

מה עושים כדי להסיר כתמים מהכיריים?

אנשים רבים פונים אלינו כיוון שהם אינם מצליחים להסיר כתמים משטיחים, ריפודים וגם מהכיריים. הכיריים מעצם היותן מצע לבישולים, כזה שעליו ניתזים כתמי שמן ומזון, דורשות ניקוי קבוע. אמנם, ישנם כתמים שניקיון רגיל בעזרת חומרים קונבנציונליים, כמו לדוגמא מסיר שומנים של אג'קס ספריי, אינו מצליח לפתור ולהלן השיטות הנוספות שבאמצעותן ניתן לנקות את הכיריים:

בשלב הראשון כדאי להוציא את המבערים והכיסויים שלהם, להכניס אותם לשקית עם נוזל לניקוי כלים וחצי כוס של חומץ. להשאיר אותם לילה שלם ולאחר מכן בבוקר לפתוח ולשטוף היטב. בזמן שהמבערים בצד, עוברים לשלב השני והוא ניקוי של הכיריים עצמן. במידה ולא הצלחתם להסיר את הכתמים עם מסיר שומנים, יש לנקות באמצעות שיטות ביתיות אחרות, למשל השיטה המוכרת לניקוי בעזרת מברשת שיניים ומשחת שיניים.

כיריים שעשויות מנירוסטה (אבל לא רק) כדאי לנקות עם מיץ לימון, חומץ או אבקת סודה לשתייה ובכל אופן לבדוק את סוג הכיריים ואת הוראות היצרן בנוגע לחומרים שאסור להביא במגע עמן, כדי למנוע כתמים נוספים, דהיית צבע או שריטות. כמו כן, שימו לב שאינכם משפשפים את הכיריים עם ספוג חזק מידי או ברזלית, כדי לא להשאיר שריטות.

המומחים של גד קלין ממליצים:

הטיפ הראשון בהקשר להסרת כתמים מכיריים הוא להשתדל להקדים תרופה למכה להבא, שזה אומר לנקות את הכיריים באופן יסודי לאחר כל שימוש בהן. בנוסף, תמיד מומלץ לקרוא את הוראות היצרן ולהשתמש רק בחומרי ניקיון איכותיים ולא פחות חשוב, ידידותיים לסביבה, כדי לא לגרום לנזק חמור ממה שגם ככה כבר יש.

במידה וניסתם להסיר את הכתמים מהכיריים באמצעות השיטות הביתיות שהוזכרו לעיל אך ללא הצלחה ו/או אם אין לכם זמן או חשק לנקות את הכיריים באמצעות שיטות ביתיות סיזיפיות, אנו מציעים לכם לפנות למומחי הניקיון של גד קלין, אשר יגיעו לביתכם ויבחנו ממה נובעת הבעיה באופן פרטני. אנו מתחייבים לספק פתרונות מקצועיים ובמחירים משתלמים והוגנים.  

אחרי שננקה את הכיריים שלכם נוכל לבחון האם יש צורך גם בניקוי של מוצרי חשמל נוספים במטבח. לעיתים כאשר מזמינים חברת ניקיון לטובת ניקוי כיריים מומלץ לבצע גם ניקוי של התנור, ניקוי, המקרר וארונות המטבח, זאת כדי להבטיח ניקיון מקסימלי באזור שהכי מועד לפורענות בביתכם.  

עלויות

על השאלה כמה זה עולה לי לא ניתן לתת מראש תשובה חד משמעית, שכן העלויות תלויות בחומר שממנו עשויות הכיריים שלכם וכמובן, בסוג הכתמים והיקפם. אנו מספקים שירותי ניקיון לבתים אחרי שיפוץ, ניקיון לפני פסח ושירותי ניקיון נוספים וכחלק מהשירותים המקצועיים שלנו אנו גם מנקים מוצרי חשמל, כאשר טווח המחירים לניקוי מקצועי של כיריים, כחלק משירות כולל נע בין 70-120 ₪ למכשיר חשמלי, משמע לכיריים.  

שאלות נוספות? המומחים שלנו ישמחו לענות!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר