מומחים להסרת כתמים לשירותך!

הזמינו אותנו

מומחים להסרת כתמים לשירותך!

הקפדה על ניקיון ושמירה על הריהוט והציוד הביתי, הם חלק מתחזוקה שוטפת של כל בית. עם זאת, למרות ההקפדה על ניקיון שוטף, קשה להימנע מהצטברות של כתמים על רהיטים, ציוד וחלקים אחרים בבית, כגון קירות, מרצפות, אמבטיה וכדומה.

הסרת כתמים היא פעולה מורכבת הדורשת הכרת המשטח שהוכתם ורגישויותיו והכרת השיטות השונות והבטוחות להסרת הכתם, כדי למנוע גרימת נזק.

גד קלין הינה חברת ניקיון מנוסה במתן שירותי ניקיון רבים ומגוונים, בינהם ניקוי בתים, ניקוי משרדים, ניקוי מרצפות ועוד. נסיוננו תרם לידע הרב שצברנו בהסרת כתמים מסוגים שונים.

אנו שמחים לשתף אותך בידע והניסיון שצברו המומחים של גד קלין בהסרת כתמים.

כללים להסרת כתמים

מיידיות: ככל שמסירים את הכתם מהר יותר, כך יהיה קל יותר להסירו והתוצאות יהיו טובות יותר.

הכרת המשטח: לפני שמשתמשים בחומרי ניקוי חשוב לקרוא על התגית האם החומר מתאים למשטח שאותו ברצונך לנקות. חומר לא מתאים עלול לגרום נזק בלתי הפיך, חמור אף יותר מן הכתם עצמו.

זיהוי סוג הכתם: ישנם סוגי כתמים שונים ולכל אחד שיטת ניקוי משלו.

ניסוי חומר הניקוי:  לפני השימוש בחומר הניקוי מומלץ לנסותו בפינה צדדית ונסתרת של הרהיט או המשטח ולודא שאינו גורם נזק.

הסרת כתמים מריפודים

בניקוי כתמים מריפודים ישנה חשיבות רבה לזיהוי מקור הכתם. ישנם סוגי כתמים שונים ולכל סוג שיטת ניקוי והתייחסות אחרת וזה מה שעליך לעשות כדי לנקות ריפודים:

הסרת כתם על בסיס מים: מומלץ לקחת מגבת נקייה ולבנה להרטיב אותה במעט מים ולסחוט היטב. המים מוהלים את הנוזל שבכתם ומורידים את רמת החומציות הפוגעת בבד. את המגבת מומלץ להעביר בתנועה סיבובית עדינה על הכתם בטפיחות קלות ולנסות להעביר את הנוזל מהריפוד אל המגבת. כדאי להימנע משפשוף או לחיצה חזקה על הריפוד, משום שפעולות אלה עלולות להוריד את הנוזל לעומק הריפוד במקום להוציאו החוצה.

הסרת כתם על בסיס שמן: מומלץ להשתמש בקצף לניקוי כתמי שמן מספות. יש לבדוק היטב שהחומר מתאים לסוג הספה שלך. הקצף אמור לספוח אליו את השומן ולהעלותו אל פני הבד באופן שיקל על הניקוי.

קריאה נוספת: כל המידע על ניקוי ספות.

ניקוי ספות עור: ספות עור נחלקות לספות העשויות מעור טבעי ולספות מעור מתועש. עור מתועש קל יותר לניקוי ולכן ניתן להשתמש בחומרי ניקוי המיועדים לניקוי ספות עור.

לגבי כתמים על ספות מעור טבעי, אנו ממליצים להיעזר בשירותי חברת ניקיון מקצועית. מדובר בספות יקרות ורגישות וחבל שניקוי לא מקצועי יגרום נזק לספה.

ניקוי כתמים משטיחים: יש חשיבות למיידיות הפעולה. במידה ומגלים את הכתם בזמן כדאי לקחת מגבות נייר ולנסות בטפיחות קלות להספיג את הנוזל בנייר. לאחר שכל נוזל הכתם יצא כדאי לנקות את המקום בעזרת מגבון לח. במידה והכתם לא ירד מומלץ להזמין חברת ניקיון מקצועית לביצוע ניקוי שטיחים.

היתרונות של חברת ניקיון מקצועית בהסרת כתמים

חברת ניקיון מקצועית כגד קלין, צברה ידע וניסיון רב בנושא הסרת כתמים. הסרת כתמים זוהי מומחיות. טיפול עצמאי עלול לגרום נזק בלתי הפיך בגלל חומר ניקוי מזיק או צורת ניקיון לא נכונה.

המומחים של גד קלין מצויידים במכשור מקצועי וייעודי לכל משטח ורהיט ובחומרי ניקוי איכותיים. אחרי הניקיון שלנו הכתם יוסר באופן מלא והמשטח יישאר מבריק ומצוחצח כחדש.

מיטב המומחים לניקיון לרשותך גם בפורום שלנו!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר