מומחים להסרת אבנית לשירותך

הזמינו אותנו

מומחים להסרת אבנית לשירותך

בעיית הצטברות האבנית מוכרת לכולם. היא מצטברת במכשירי חשמל כמו לדוגמא בקומקומים ומכונות כביסה, על השיש במטבח, בחדר האמבטיה ובכל מקום בו נעשה שימוש במים.

בראש ובראשנה האבנית גורמת לבעיה אסתטית, אך היא גם עלולה עם הזמן לגרום נזק לחפצים השונים אם לא דואגים להסרתה.

גד קלין הינה חברת ניקיון מקצועית המנוסה במתן שירותי ניקיון נרחבים, בינהם ניקוי בתים וניקוי משרדים וכמובן, גם בניקוי אבנית.

מומחי הניקיון שלנו מנוסים בהסרת אבנית וידאגו להברקת מכשירי החשמל והמקומות בבית המועדים להצטברות אבנית. כמו כן, הם ישמחו לתת לך טיפים ועצות מועילות למניעת התופעה בהמשך.

מהי אבנית ולמה צריך להסיר אותה?

האבנית נראית כהצטברות של אבן בצבע לבן והיא מצטברת במקומות בהם יש שילוב של מים וחימום שלהם. אבנית נוצרת ממים המכילים סידן וגיר מומס. כאשר המים מתקררים גם האבנית מתקררת ומתקשה וכך נוצרת השכבה הלבנה.

ראשית, היא פוגעת במראה הנקי והאסתטי של המוצרים עליהם היא מצטברת. קומקום מלא אבנית לא עושה חשק לחמם בו מים. דלת אמבט מלאה אבנית אינה משדרת ניקיון וסטריליות כפי שמקלחת אמורה לשדר.

מעבר לנושא האמור לעיל, האבנית גם עלולה לגרום נזק למוצרים השונים, או להיות בעצמה מקור להצטברות של לכלוך נוסף. קומקום ומכונת כביסה שמצטברת בהם כמות רבה של אבנית עלולים להיפגע. גופי החימום מתקשים לחמם וצינורות עלולים להיסתם. אז מה אפשר לעשות?

המומחים שלנו מסבירים איך לטפל בבעיה

כלל ראשון בהסרת אבנית הוא הידיעה כי היא מתמוססת בסביבה חומצית ולכן חומרים המכילים מרכיבים חומציים יסייעו בהמסתה. קיימים בשוק חומרי ניקוי להסרת אבנית. חומרים אלו יעילים ומהירים, אך צריך לקחת בחשבון שהם מכילים חומרים כימיים ורעילים.

מאחר והקומקום נועד לחימום מי שתייה ובישול, אנו בגד קלין ממליצים על שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה, חומרים בטוחים הנמצאים בכל בית.

הסרת אבנית מקומקום

ישנן שתי שיטות יעילות ובטוחות להסרת אבנית מקומקום:

הראשונה, באמצעות חומץ הנמצא בכל מטבח. ממלאים את הקומקום בחומץ עד לכיסוי גוף החימום ומוהלים במעט מים. יש להקפיד שרוב הנוזל יכיל חומץ ולאחר מכן להביא את הקומקום המלא בנוזל להרתחה, או להעמידו לזמן מה עם הנוזל בפנים.

החומץ ימוסס את האבנית והיא תוסר כלא הייתה. לאחר השימוש יש לשטוף את הקומקום, למלא במים, להרתיח ולרוקן כולל שטיפה עם מים חדשים כמה פעמים עד שריח החומץ נעלם.

שיטה נוספת היא באמצעות התבלין מלח לימון. מרתיחים מים בקומקום, מוסיפים כף אבקת מלח לימון ומשרים.

הסרת כתמיאבנית בניקוי אמבטיה

עיקרון החומציות פועל גם כאן. קרצוף בעזרת חומץ, לימון או משחת מלח לימון עם קצת מים יעשו את העבודה.

קריאה נוספת: כל מה שצריך לדעת על ניקוי אמבטיות!

הסרת אבנית ממכונת כביסה

כאשר מכונת הכביסה ריקה מכביסה יש לשים כמות נדיבה, בערך שתי כפות של אבקת מלח לימון במיכל של אבקת הכביסה. יש להפעיל את המכונה כרגיל. מלח הלימון ימיס את האבנית והמכונה תראה מבריקה ונוצצת. כדאי לחזור על הפעולה מדי כמה חודשים.

לבחור רק בחברת ניקיון מקצועית!

גד קלין הינה חברת ניקיון מנוסה ומקצועית. מומחי הניקיון שלנו בעלי ידע מקצועי תיאורטי ומעשי בתחום והם ידעו להתאים את חומרי הניקוי המתאימים למקום בו הצטברה האבנית.

ידע מקצועי חשוב להתאמת החומר המתאים למשטח על מנת שלא לגרום נזק למשטח או למכשיר. בעזרת שירות מסור ואמינות נדאג להסרת האבנית בביתך ביעילות, בהתחייבות מלאה לתוצאות מצוינות.

מיטב המומחים שלנו עומדים לרשותך בפורום הניקיון 24/7.

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר