האם הדברה הורסת פוליש?

הזמינו אותנו

האם הדברה הורסת פוליש?

בשעה טובה החלטתם להעניק לביתכם בונוס ומעבר לניקיון השוטף שאתם רגילים לבצע לבד, הזמנתם חברת ניקיון מקצועית כדי לעשות פוליש למרצפות. הפוליש עבר בהצלחה והרצפה נראית ממש כמו חדשה וכל מי שמגיע אליכם מתפעל מהשינוי המשמעותי שניכר לעין ושלטובתו בסך הכל עשיתם פוליש ותו לא.

בתוך כל החגיגה הזו אתם מאושרים ושבעי רצון, עד שלפתע אתם קולטים שאל המסיבה הצטרפו גם אורחים לא רצויים וביניהם נמלים, חרקים ומזיקים נוספים.

צהלות השמחה מתחלפות בצרחות בהלה והמחשבה הראשונה שקופצת לכם לראש היא שחייבים לעשות הדברה. כאן צפות ועולות שאלות בנוגע לטיימינג ההדברה, שכן וודאי גם אתם כמו אנשים אחרים קראתם שהדברה עלולה להרוס פוליש והתשובה שלנו היא שזה נכון, אבל רק חלקית.

ראשית, אם הפוליש שעשיתם הוא מקצועי ואם חברת הניקיון השתמשה בחומרים איכותיים, אז ככלל שום דבר לא אמור להרוס אותו, לפחות לא בשנים הקרובות. שנית, סוג ההדברה מהווה פרמטר חשוב מאוד כשרוצים לבחון את השאלה לעיל, האם הדברה הורסת פוליש.

המומחים של גד קלין ממליצים:

כאמור, לא אמורה להיות בעיה לבצע הדברה לאחר פוליש, להפך. המומחים של גד קלין מאמינים שהדברה לאחר ניקיון יסודי של הבית ובפרט לאחר פוליש, הרבה יותר אפקטיבית, שכן כל האזורים בבית כבר נקיים וחשופים ויתרה מכך, הניקיון שנעשה סביר להניח חיסל את הלכלוך ויחד עמו גם מוקדים שמהם הגיעו החרקים.

מה שכן, חשוב לוודא שעושים בביתכם אך ורק הדברה ירוקה, משמע כזו מחומרים איכותיים וידידותיים לסביבה ולא חלילה הדברה עם חומרים רעילים שיכולים להזיק קודם כל לבריאות של בני הבית ומן הסתם, גם לפוליש.

הדברה ירוקה תחסל את הנמלים ויתר המזיקים בבית ותשאיר את הפוליש במצבו הקודם וללא כל פגע. במעמד זה חשוב לציין שחלק מחברות הניקיון מספקות שירותי הדברה ללא עלות במידה והזמנתם שירותי ניקיון כלשהם לבית ולכן כדאי מאוד לבקש מראש כאשר סוגרים עם חברת הניקיון את הפוליש, שהמחיר יכלול גם הדברה.

זה אלא אם כן הדבירו את ביתכם בחודשים האחרונים (במיוחד לפני עונת הקיץ החמה) ואז סביר להניח שאין בזה צורך, כי הבית כבר בטוח ומוגן מפני המזיקים. ההדברה בבתים פרטיים או בדירות שיש בהן מרפסת או חצר, צריכה להיעשות לא רק בשטח הפנימי של הבית, אלא גם בחוץ וזה כדי להבטיח הגנה מיטבית.

עלויות

התשובה לשאלה כמה עולה הדברה אחרי פוליש היא שאצלנו בגד קלין מעניקים שירותי הדברה בחינם לכל מי שמזמין מאיתנו שירות ניקיון ובכלל זאת: פוליש, ניקוי מוסדות, ניקיון אחרי שיפוץ, ניקיון שטיחים או ספות וכך הלאה. ההדברה שאנו מבצעים נעשית רק עם חומרים איכותיים וידידותיים לסביבה ואנו מתחייבים לתוצאות מעולות ולשמירה על הניקיון בביתכם לאורך זמן.

שאלות נוספות? מומחי הניקיון שלנו בשבילכם גם בפורום!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר