מומחים להדברה לשירותך!

הזמינו אותנו

מומחים להדברה לשירותך!

הפוליש מושלם, הבית נקי והרצפות מבריקות. רגע לפני שצוות המומחים לניקיון של גד קלין משאיר אותך לבד, נשאר לעשות עוד דבר חשוב אחד - הדברה. אנחנו מתחייבים להשאיר את ביתך נקי לא רק בנראות, אלא גם נקי מנמלים, ג'וקים ומזיקים אחרים, כחלק מחבילת הניקיון, משמע ללא תוספת תשלום, פשוט בחינם.

התפיסה שלנו אומרת שהבית שלך לא יכול להיות נקי באמת בלי הדברת מזיקים ואנו מעניקים במתנה לכל לקוח שירותי הדברה ברמה הגבוהה ביותר, תוך שימוש בחומרים שאינם מזיקים לסביבה, בהתחייבות.

למה חייבים הדברה אחרי ניקיון?

חרקים ומזיקים פוגעים בתחושת הניקיון ובמראה האסתטי של הבית. כל עוד מסתובבים חרקים בבית, התחושה שלנו היא לא תחושה של נקי, להפך. גם מבחינה עובדתית זה נכון, שכן חרקים ומזיקים עלולים לפגוע בבריאות, הם עלולים להעביר מחלות, חלקם משחררים חומרים אלרגניים העלולים להחמיר אלרגיות ואף להגביר בעיות נשימה אצל בעלי נטיה לאסתמה.

בנוסף, הם מסתובבים בארונות, חודרים למזון ופוגעים בו וכן משאירים שאריות שאף אחד לא רוצה למצוא בארונות המטבח. הכי מעצבן, שאת הוויטרינה היקרה שקיבלת מסבתך, חרקים ומזיקים מתחילים לכרסם. לנוכח כל אלו ברור כי כל סוג ניקיון, מושקע ככל שיהיה, לא יהיה מושלם ללא הפיניש של הדברת מזיקים.

כבר לא צריך להתקשר למדביר!

אז אם בחרת לנקות משטחים גדולים, לעשות פוליש מכל סוג שהוא, להבריק את הפרקט או לנקות את המשרד, דע שגד קלין יעשו עבודה מושלמת, אשר בסופה תזכה להדברה על חשבוננו.

כיצד מתבצע תהליך ההדברה?

יש החושבים כי להדברת מזיקים ביתית מספיקה הדברה עצמית, לא מקצועית, באמצעות חומרים הנמכרים ברשתות השיווק וזו טעות. הדברה זו הינה שטחית וקצרת מועד ולא זאת בלבד, אלא שהדברה ביתית אינה מסוגלת להגיע לכל החורים, הסדקים והמקומות הנסתרים בהם נמצאים החרקים.

בנוסף, חומרי ההדברה הביתיים מתפוגגים מהר (בין מספר שעות למספר ימים) וחושפים את הבית להופעה חוזרת של המזיקים תוך זמן קצר. מאפיין נוסף של הדברה זו הוא שהתכשירים הנמכרים בסופרמרקט או במכולת הם חומרים כימיים המזיקים לבריאות, במיוחד לבריאותם של ילדים ותינוקות. חשוב לדעת כי מחקרים מוכיחים כי סוגים רבים של חרקים ומזיקים פיתחו עמידות לחומרי ההדברה הביתיים, כך שההדברה כלל לא משפיעה עליהם.

הדרך הטובה ביותר והיעילה ביותר להדברת מזיקים אשר תחזיק מעמד לאורך זמן, היא רק ביצוע הדברה מקצועית. אנו בגד קלין מומחים לכך. מדביר מומחה המצויד בחומרים מתאימים יגיע גם למקומות הנסתרים והקשים ביותר.

חשוב לחזור ולהדגיש כי המומחים של גד קלין מקפידים על שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה, רק חומרים בעלי תו תקן המאושרים על ידי משרד הבריאות. באופן זה אנו מבטיחים כי ההדברה תחסל את המזיקים ולא תפגע בבריאות של דיירי הבית.

רוצה ניקיון מושלם כולל הדברה? אנו מזמינים אותך להנות משירותי הניקיון המקצועיים של גד קלין ומתחייבים להעניק לך שירותי הדברה בחינם, בכפוף לרכישת שירותי ניקיון אחרים.

שאלות נוספות? פנה/י אלינו טלפונית ונענה על הכל!

תחומי ההתמחות שלנו
הצעת מחיר
פוליש
ניקיון בתים
ניקוי שטיחים
צביעת דירות
ניקוי מוסדות
ליטוש רצפות
ניקוי משרדים
ניקוי חלונות
ניקוי ספות
חדרי מדרגות
יצירת קשר