X
x

דיווח על תקלה

תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

צביעת דירות
יצירת קשר

מומחים להברקת מרצפות לשירותך!


תאריך: 02/02/2012 15:04   מחבר: גד קלין

דרגו אותנו:
| דירוגך () בוצע בהצלחה
 (1) דירוגים | דירוג ממוצע (5)
5 stars - based on 1 reviews

ניקוי מרצפות הוא הפעולה העיקרית והתכופה ביותר בכל ניקיון. מרצפות נקיות ומבריקות מקרינות על הבית כולו ומשרות תחושה של אסתטיקה וניקיון.

אלא שעם השנים המרצפות מאבדות מן הברק והיופי שלהן, עד שגם ניקיון יסודי מתקשה להקנות להן את המראה הנקי הרצוי.

כשהמרצפות מאבדות מן הברק וסופגות כתמי לכלוך שאינם יורדים בניקיון רגיל, כדאי להשתמש בשירותי ניקיון של חברת ניקיון מקצועית ולבצע פוליש או ליטוש מרצפות.

גד קלין הינה חברת ניקיון המעניקה שירותי ניקיון נרחבים לבתים ומשרדים. אנו מתמחים בביצוע כל סוגי הברקת המרצפות כגון: ניקוי מרצפות, פוליש וליטוש רצפות. המומחים של גד קלין יסייעו בהחזרת מראה מבריק וחדש למרצפות שלכם.

להזמנת שירות הברקת מרצפות מקצועי חייג/י חינם 1-800-50-50-30

באילו מצבים עולה הצורך בהברקת רצפות מקצועית?

מרצפות ישנות מתחילות לסבול מסימני הזמן: שריטות מופיעות עליהן, שימוש בחומרים חומצתיים גורם לצבען לדהות, נספגים בהן כתמים שחודרים לעומק האבן ואינם ניתנים להסרה בניקיון רגיל.

כל אלה פוגמים במראה המרצפות וגורמים להן להראות מלוכלכות גם כשהן מנוקות באופן יסודי וקבוע. במצבים אלה עולה הצורך בהברקת מרצפות מקצועית להסרת כתמים ושריטות, אשר תחזיר להן את הברק.

יש לכם מרצפות קרמיקה בבית? יש לנקותן בזהירות! לחצו לכל מה שצריך לדעת על ניקוי קרמיקה

אילו טכניקות מקובלות בתחום?

ישנן שתי שיטות עיקריות להברקת מרצפות: פוליש או ליטוש רצפות:

פוליש - זו שיטת ניקיון עמוק להברקת מרצפות. בשיטה זו נעשה שימוש בציוד מיוחד ובחומרים יעודיים למטרה זו. מכונת הפוליש מנקה את הלכלוך שאינו ניתן להסרה בניקיון רגיל, ולאחר מכן מחדירה למרצפות חומר מבריק.

ישנן שיטות שונות של פוליש, המתאימות לסוגי מרצפות שונים ולמטרות שונות:

  • פוליש וקס: זו השיטה השכיחה ביותר. מכונת פוליש מיוחדת מבצעת קרצוף של הרצפה באמצעות מברשות קשות המסתובבות במהירות וכך מסירות לכלוך עמוק וקשה לניקוי. לאחר מכן נמרח על הרצפה ומוחדר חומר המורכב משעווה המקנה לה מראה מבריק.

    לקריאה נוספת על פוליש ווקס
     
  • פוליש קריסטל או הברקה קריסטלית: שיטה זו מעניקה לרצפות מראה זוהר ויוקרתי. בשיטה זו מכונה מיוחדת מבריקה את הרצפה. לאחר מכן נמרח על הרצפה חומר מיוחד המקנה לה מראה רטוב וחדש. לשיטה זו שני יתרונות: המראה המרשים, והעובדה שלאחר הפעולה הרצפה אינה מחליקה, וכך בטוחה לשימוש.

    לקריאה נוספת על פוליש קריסטל


שתי שיטות אלה מתאימות מאד לבתים פרטיים, משרדים וחנויות. למבנים תעשייתיים יש שיטות פוליש ייחודיות להם כפוליש אקרילי ופוליש סינטטי שמעבר לפעולת ההברקה מקנות למרצפות גם הגנה מפני החלקה או העברת חשמל סטטי.

ליטוש רצפות - במקרים קשים בהם קרצוף בלבד לא יעזור, כמו מקרים בהם השכבה העליונה של המרצפות פגועה מאד מומלץ לבצע ליטוש רצפות. פעולת הליטוש מגרדת בעזרת מכונה מיוחדת את השכבה העליונה של הרצפות ומגלה שכבה חדשה. שיטה זו מסוגלת להסיר שריטות ופגמים עמוקים למרצפות ולהקנות להן מראה של רצפה חדשה.

השטיחים מקיר לקיר בלויים ומוכתמים? לחצו לכל המידע על הסרת שטיחים מקצועית

מדוע חשוב לפנות לחברת ניקיון מקצועית לביצוע פוליש או ליטוש רצפות?

פוליש וליטוש רצפות זו עבודה למקצוענים. נדרשים ידע ומומחיות בהפעלת המכונות, בהתאמת השיטה הנכונה לרצפה, משום שלא כל סוג פוליש מתאים לכל סוג של רצפות. שימוש לא מקצועי במכונה ובחומרים עלול לגרום נזק לרצפה.

שימוש בחומרי ניקוי לא מתאימים עלול לגרום לנזקים ברחבי הבית! לחצו לכל מה שצריך לדעת על חומרי ניקוי

אנו בגד קלין מנוסים בכל שיטות הברקת הרצפות. אנו מתמחים בביצוע כל עבודות הפוליש וליטוש רצפות. אנו משתמשים במכשור חדיש ובחומרים איכותיים וידידותיים לסביבה. המומחים שלנו ידאגו ביעילות ובמסירות להברקת הרצפה ולחידושה, תוך הקפדה על שמירת הריצוף והגנתו.

לחצו כאן ליצירת קשר עם מומחה להברקת מרצפות

לכל שירות שלנו יש מחיר! לחצו למחירון השירותים של גד קליןעוד מידע על ניקיון
X
תנאי שימוש מפת האתר
כל הזכויות שמורות © חברת ניקיון גד קלין - שירותי ניקיון בארץ!